Ford Kuga

Cadillac, Dodge, Ford, Hummer, Chevrolet, Chrysler ad.
Uživatelský avatar
m.deejay
Řidič začátečník
Příspěvky: 131
Registrován: úte 14 led 21:03

Re: Ford Kuga

Příspěvek od m.deejay »

Ford Mustang GT 5.0, 2018, 421 koní
Bmw X3 3.0i, 2006, 231 koní
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Ford Kuga

Příspěvek od jirka87 »

Nelaka te pri tom peknem rozpoctu,ktery mas koupit treba spise starsi auto, ale s nejakym motorem, ktery by Gretu nepotesil a proste si to uzit?

Naprosto chapu motivaci jit do noveho. Fakt. Ale cervicek by mi hlodal. Pro nekoho je ta Kuga jiste hezka, me to pravda nerika nic. To neni berna mince. Podle preferovane xc60 miris striktne do crossover/suv kategorie. Tam me asi fakt nenapada nic lepsiho,nez ten Tiguan i z hlediska nejakeho zachovani hodnoty treba pro prodej po 3 letech.

Zvaz i nakup noveho auta v Holandsku...Polsku..Nemecku. pokud ti to situace dovoli. Rozdil v cenach by kolikrat stacily na rodinnou dovolenou na Kube ci podobne exoticke destinaci.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Ford Kuga

Příspěvek od mattonecz »

Ssanyonga nedavam :D
Ja chci novy s plnou zarukou no, vim ze je to neekonomicky.

Asi radsi suv.

Chci tam mit par zakladnich veci, jako adaprivni led svetla, vsechny mozny asistenty, lepsi sedacky atp.

A to v60 v zakladu asi mit nebude. Sou to veci ktery kazdy auto dostavaj do nejvyssich vybav a tim de cena moc nahoru.

U tiguana to je min. elegance ktera zacina pres mega beze slevy.


Docela ste mi tu kugu vymluvili, ackoliv je to pekny a pohodlny, prakticky auto. Ale tech 860 mi taky prijde dost.

Ceny aut sou proste obecne sileny.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Ford Kuga

Příspěvek od mattonecz »

Potrebuju neco objednat nez dam vse do stavby domu :D pak uz nic nekoupim x let
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 876
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ford Kuga

Příspěvek od 970ka »

Jsem měl Kugu 1,5 EB doma tři roky,te'd jsem ji prodal se 40tkm za 420tkč. Po dlouhé době auto,které se nesrralo a celkem dobře jezdilo. Mě vadily krátké sedáky,ale bylo pro paní,jezdil jsem s tím jen někdy. Ovšem že bych za to 8 stovek nedal, v tom s kolegy souhlasím,ale to bych nedal ani za Tiguana apod. jsou to všechno takový kolobrndy. :-) Tak hodně štěstí při výběru.
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL ,Honda opice
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Ford Kuga

Příspěvek od jirka87 »

Aspekt posledni..muj sef (pohodovy sedmdesatnik s brutalni miro elanu a energie) mi kdysi radil - nikdy si nekupuj novy model hned jak vyjde. 2...3 roky pockej, vychytaj to.

Coz zna asi kazdy majitel naftovych Volv S90 a V90, kteri zrejme breci dodnes, protoze to nebyly male veci. Pozdeji lepsi, ale stale plati, ze na konci dne je levnejsi provozovat benzin. Nebo hybrid. Coz pan Patocka vsem.dokola opakuje a to neni zrovna neerudovany clovek.

Jak rikam - mrkni do zahranici. Znamej chtel za kazdou cenu Kiu Ceed v plne palbe se stresnim oknem v automatu a to tehdy u nas ani nebylo. Musel by hodne cekat a cena fuj. V Polsku to koupil fungl novy a cena byla 60minus. U tveho rozpoctu by to odpovidalo jeste vyssi uspore.

Kdyby jsi touzil po te xc60, existuje firma v CZ,ktera ti zaridi auto, posadi te na letadlo, brko vyzvednes ve Svedsku a domu si das krasny vylet. Chapu ale,ze pokud je to na ICO...DPH a ty ostatni srandy delaji toto velmi nekomfortni.

Dale je zde moznost (pro nekoho zcela neprijatelna) koupit treba pul roku stare a SPRAVNE nabourane auto z Nemecka napriklad a tam se da taky cena ve finale hezky poskladat.

Ono utratit prachy umim taky, ale jit na to od lesa a za stejne prachy toho dostat vic chce trochu drbani na hlave. Pravda, nekdy to muze byt zbytecne ohybani pres koleno, to jo.
Uživatelský avatar
m.deejay
Řidič začátečník
Příspěvky: 131
Registrován: úte 14 led 21:03

Re: Ford Kuga

Příspěvek od m.deejay »

Tak ta Kuga v ST line vypadá dobře. Ono když chce někdo skoro nejvyšší výbavu, tak to vyleze u všech aut...
Kolem 860tis toho pak na výběr moc není. Korejci apod.
Mě by se líbila Alfa Romeo Stelvio. Velice pěkné svezení a design. Ale cena bude kolem 1,1mil.
Audi Q3, BMW X1, MB GLA,GLB - to bude v lepší výbavě cena taky přes milion...

https://www.sauto.cz/osobni/detail/jeep ... s/19170685

Mimo mísu a pro pobavení:
https://www.sauto.cz/osobni/detail/rena ... /147264937
Ford Mustang GT 5.0, 2018, 421 koní
Bmw X3 3.0i, 2006, 231 koní
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Ford Kuga

Příspěvek od mattonecz »

Ve svedsku je volvo nejake levne? :) to vis, umet si to opravit tak je dobra bouracka genialni.

Jeste sem koukal na Leona st plugin hybrid, okolo 800 ve slusny vybave.
Ale nevim jak to tam je se zpracovanim a odhlucnenim.

U ty kugy kdybych tam nechal 1.5eb manual a neco skrtnul z vybavy tak se asi vejdu do 650 s dani coz uz by davalo vetsi smysl.

Jinak o aute ze zacatku vyroby mi nemluv :D moje astra..
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Ford Kuga

Příspěvek od HondaMan »

Řeči o tom, jak je Kuga za 800 drahá jsou pěkné, ale zkuste si poskládat nové auto do 800 v nějaké alespoň trochu slušné výbavě a motorizaci...
Auta zdražila. Má insignie byla po slevě za 750. Silná nafta, čtyřkola, adapt podvozek a led-matrix světla, příplatkový interier... Superb byl dražší, ale do 800 se dal také nakonfigurovat.
Dnes se za 800 dá koupit tak tak slušný golf...
2.9T RWD
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Ford Kuga

Příspěvek od jirka87 »

Pro příklad (možná neuvádím zcela srovnatelné modely, nakoukané to máš ty, já ne)

Z české nabídky skladových vozů jsem našel ve výbavě ST Line-X jen toto a pak jeden ještě dražší kus :

https://www.fordskladem.cz/detail.aspx? ... Mzc4MjY%3d

Ale v Polsku to vypadá dost jinak (je ot taky 2.0 jak se píše v textu, tabulka vpravo od fotky je chyba)

https://www.ford.pgd.pl/samochod/ford-k ... x/id/93267

A teď si vem, že kurz Zlotého je : https://www.google.com/search?client=fi ... ot%C3%A9ho

Takže ten Polák by stál (ikdyby byl zlotý 6Kč, což není) 833 000Kč. To máš kilo dolů. Jenže pokud bys fakt někde ukořistil Zlotý třeba za 5,75, tak jsi na 798 675. A myslím, že bys nějakou slevičku uhádal.

V Polsku je krásně, mají fajné cesty a aktuálně ti stačí antigenní test :-D (pokud vím)

Výbavu si porovnávej tady : http://www.fordzona.sk/
Odpovědět