Koupě Ford Mustang

Cadillac, Dodge, Ford, Hummer, Chevrolet, Chrysler ad.

Koupě Ford Mustang

Příspěvekod genius.mv » úte 07 srp 21:41

Zdravím všechny milovníky Mustangů, uvažuju o koupi Mustanga 4,0 V6 pátou generaci na víkendový projížďky (žádný závodění) a rád bych věděl podrobnosti o těchto vozech:
- jak je to s antikorozní ochranou podvozku ? opravdu žádnou nemají?
- kolik ročně stojí povinný ručení, můj pojišťovák mě straší velkejma částkama
- jak je to s opravami a servisem, stačí když zajedu do autorizovanýho servisu Ford , nebo bych musel do speciálních pro tyto ameriky?
- jak je to s náhradníma dílama? musí se objednávat, nebo se dají sehnat i v ČR?
Díky za rady a postřehy.
genius.mv
Spolujezdec

Re: Koupě Ford Mustang

Příspěvekod řidičBOB » úte 07 srp 22:26

Antikoroze je jako u všech ameriky - žádná.
Pojištění nezáleží pouze na autě, ale také na řidiči a jeho historii.
Mustang se u nás normálně prodává v dealerské síti, takže s opravou žádný problém.
Winners never quit and quitters never win.
řidičBOB
Antiradar FAN

Příspěvekod janjan » stř 08 srp 07:00

on mluví o páté generaci, která se tady ještě neprodávala. Díly sehnat není problém, jednak je tady mraky prodejců, kteří díly zajistí, jednak se dá leccos koupit i po evropských e-shopech. Je to levné auto pro americký trh a tomu taky vše odpovídá. Nicméně jediný pádný argument pro koupi je možná tak vzhled, jinak je to auto po všech stránkách tragédie.
janjan
Pan Řidič

Příspěvekod genius.mv » čtv 09 srp 18:39

Tak to asi budu muset změnit pojišťovnu. Už 15 let mám řidičák a ani jedna havárka a jen jedna pokuta za špatný parkování. A to s firemním autem najedu denně přes 100 km. To že náhradní díly jsou dražší s tím počítám, co jsem se dočetl, tak mustang je celkem jednuduchý na opravu. Největší strach mám z tý koroze, protože plánuju s ním jezdit celoročně (ročně najedu s osobákem cca 3000km). Měl jsem firemní Mazdu e220 a teď mám Transita a obě auta strašně rychle hnijou. V případě koupi budu muset mustanga nechat ošetřit. Jaký máte zkušenosti s ošetřením proti korozi?
genius.mv
Spolujezdec

Zpět na Americká auta