Ford obecně

Cadillac, Dodge, Ford, Hummer, Chevrolet, Chrysler ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Ford obecně

Příspěvek od mmira »

bohuzel, nase vztahy s fordem jsou stale na bodu mrazu. sance je v podstate nulova.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
bazmeque
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 26 pro 18:26

Re: Ford obecně

Příspěvek od bazmeque »

řidičBOB píše:ten interiér je fakt hnus... Vždycky přece platilo, že krása je v jednoduchosti!
Vždycky? Nežiješ v roku 2002? :) Mně to tak špatné nepřišlo. Jsou horší interiéry. Třeba Renault Espace. Z bližších konkurentů mi taky přijde jako naprostý hnus A-klasse, s tím lesklým trčícím displejkem á la čínský tablet z Lidlu za 799 Kč před slevou. A to je přitom oproti Focusu cenově úplně jinde. To, že to má pak kolem dokola na dotek příjemný plasty a chromovaný výdechy ventilace už výsledný dojem nezachrání.

Mimochodem ten (vskutku nechutný) leskle černý panel Sony rádia / navigace není povinná výbava. Viz například tu - to už mi přijde podstatné lepší.

Obrázek

mmira: To mě mrzí. Je to kvůli té rok a půl staré recenzi Mondea, anebo to je nějaká trvalejší antipatie? Ten Focus tu bude fakt chybět. Ale kdo ví, podle dealerů jich je v ČR objednaných už několik, tak možná eventuálně narazíte na nějakého kamaráda :) Držím palce.
eMJe
Pan Řidič
Příspěvky: 316
Registrován: ned 13 lis 10:30

Re: Ford obecně

Příspěvek od eMJe »

Z konkurentov - Golf R, M135i, S/RS3, A45 AMG ma urcite najhorsi a pocitovo najzastaralejsi interier.
Toho testu skoda, MKII tu mal dobru recenziu...
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Ford obecně

Příspěvek od Honza42 »

Třeba to dělají dobře a má se to líbit zejména asiatům. Evropa je mrtvola.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26978
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Ford obecně

Příspěvek od řidičBOB »

bazmeque: sice o něco menší hnus, ale pořád hnus. Nevím, zda Ford kopíroval Hnůjdaj nebo naopak, ale tento typ interiéru je mimo mou schopnost akceptace.
A ne, nezůstal jsem žít v roce 2002 ;-) Když si sednu do GolfaR a kouknu na tenhle interiér FF RS, tak mám zcela jasno - v roce 2016.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16304
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Ford obecně

Příspěvek od pavproch »

souhlas s bobem, taky se mi je to jeví (vzhledem) jako kolotočářská maringotka
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
x2005
Letec
Příspěvky: 1253
Registrován: úte 01 bře 11:08

Re: Ford obecně

Příspěvek od x2005 »

mmira píše:bohuzel, nase vztahy s fordem jsou stale na bodu mrazu. sance je v podstate nulova.
A co jste si s Fordem (ČR?) udělali? Nevšimnul jsem si, že byste nějak na Ford plivali. Že jste (zcela správně) napsali, že nové Mondeo mělo přijít od dva roky dřív, kdy proti Passatu B7 mohlo někoho oslovit? Že rádio s kulatými tlačítky v autě za milion je mimo mísu? Že dynamika s deklarovaným výkonem je zcela nedostatečná?
Uživatelský avatar
x2005
Letec
Příspěvky: 1253
Registrován: úte 01 bře 11:08

Re: Ford obecně

Příspěvek od x2005 »

pavproch píše:souhlas s bobem, taky se mi je to jeví (vzhledem) jako kolotočářská maringotka
Pracoviště řidiče Focusu je velmi plastově-lowcost-stítněné. V kontrastu s sebevědomou cenovkou to nedávám.
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Ford obecně

Příspěvek od mmira »

jako vzdy to je o lidech. ve Fordu existuje osoba, ktere cele AF lezi v zaludku odjakziva, jeste z dob, kdy to byl jen casopis. duvody neznam. do jiste doby se to nejak zvladalo, hrebickem do rakve byl nami zverejneny unik mondea, ktery resilo az evropske vedeni Fordu. ani test focusu moc neprospel. od te doby je to zabetonovane.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
bazmeque
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 26 pro 18:26

Re: Ford obecně

Příspěvek od bazmeque »

eMJe píše:Z konkurentov - Golf R, M135i, S/RS3, A45 AMG ma urcite najhorsi a pocitovo najzastaralejsi interier.
Toho testu skoda, MKII tu mal dobru recenziu...
Samozrejme, že má. Ale jediný z tých piatich, ktorý konkuruje FF RS aj cenovo, je ten Golf R. Ten má teda (výrazne) peknejší nielen interiér, ale imho aj extieriér, ale zas bude možno tratiť v iných "oddeleniach". Proste záleží na preferenciách... Subaristi tiež neriešia, že STIčka sú znútra old school :)

BMW, Audi aj Medveď sú cenovo už dosť inde. RWD M135i s manuálom za tie prachy určite stojí, ale ten zbytok už podľa mňa nie.
Odpovědět