Zkusenosti Mondeo + IVDC + 18"

Cadillac, Dodge, Ford, Hummer, Chevrolet, Chrysler ad.
Odpovědět
Vanas
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: ned 17 dub 22:06

Zkusenosti Mondeo + IVDC + 18"

Příspěvek od Vanas »

Moje predchozi auto pomalu dosluhuje a musim premyslet o koupi noveho auta. Jsem skoro na 100% rozhodnuty pro mondeo 2.2 TDCI, diky jeho akcnim cenam (moc jsem chtel SuperB, ale cenove je nekde jinde). Nejsem si jisty, zda mam zvolit aktivni podvozek IVDC v kombinaci s 18" kolami. Predvadecky s nim nemaji a kdyz se ptam na autosalonu, tak mi reknou, ze s nim zkusenosti zkusenosti nemaji, protoze to melo par aut a nikdo s tim nejel.

Nemate nekdo bilou frozen barvu? Chtel jsem bilou perletovou, ale ta se ted neprodava a mam trosku strach z nemetalicke barvy.

Jak velkou sleva jde usmlouvat na akcni ceny? Zatim prodejce moc ochotny nebyl...
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Zkusenosti Mondeo + IVDC + 18"

Příspěvek od goes »

na akcni ceny dle modely a toho jak moc je to skladovka dalsich az 5-7%. bila obycejna barva je v pohode. kombinace podvozku a tech kol ano, byt na rozdil od jinych aktivnich podvozku je rozdil v jednotlivych krocich u Fordu extremne maly.
Uživatelský avatar
Deli
Letec
Příspěvky: 3118
Registrován: stř 16 úno 15:41

Re: Zkusenosti Mondeo + IVDC + 18"

Příspěvek od Deli »

bílé Mondeo, pokud to nebude kombík, je velká trágédie - tolik za mě :D ale ty 18" tomu trochu pomůžou... já v Plzni potkávám jedno v liftu v nemetalické bílé na 16" a je to něco hrozného #-o
"Každý tančíme podle vlastní melodie." Charles Emerson Winchester III :)
Fordem tam, vlakem zpátky! ;;)
Vanas
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: ned 17 dub 22:06

Re: Zkusenosti Mondeo + IVDC + 18"

Příspěvek od Vanas »

Diky za odpovedi, ale mate nekdo osobni zkusenosti s adaptivnim podvozkem napr. po D1? Trosku me zarazi, jak malo je to rozsirene a ze mi nikdo nechce rict, kolik stoji jeden tlumic ... cenikova cena neni spatna v porovnani s VW.

Deli: auto si kupuji pro sebe a me se libi. Ono celkove 16" na autech typu passatu CC, C5, nebo A5 nevypadaji moc hezky. Bohuzel barevna paleta Fordu neni moc pestra a VW je v barvach asi dal. Ale taky v cene :) Urcite chci hatchback, protoze tahat litry vzduchu se mi moc nechce a osobne se mi kombi nelibi. Vyjimka je pouze Sup, tam je to presne naopak a kvuli vzhledu, bych byl ochotny vozit spoustu vzduchu.

Jeste je zalozni moznost passat CC, ale zatim jsem nenasel duvod krome vzhledu, proc investovat nemalej balik za min vykonne auto s horsi vybavou :(.

Nicmene me nikdy nenapadlo, ze passat CC, nebo mondeo budou o dost levnejsi nez skodovka....
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Zkusenosti Mondeo + IVDC + 18"

Příspěvek od goes »

na D1 to funguje naprosto normalne, proste divej, mas tam mody podvozku, ten nejkomforntejsi je proste o neco komfornejsi nez nesportovni podvozek Mondea, takovy houpavejsi, ale razy od pricnych der ti to stejne nevyzmizikuje, to neda uz ani C5/C6. Jinak ty tlumice jsou CCD, IVDC je kompletni system.
Vanas
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: ned 17 dub 22:06

Re: Zkusenosti Mondeo + IVDC + 18"

Příspěvek od Vanas »

A investoval bys do toho tech 31tis. co stoji podvozkovy paket? Podle tveho popisu to moc neprida, dokazes to porovna s VW resenim u passata?

Opravdu me stve, ze v Praze nemaji predvadecku, ktera by to mela :( Jak si pak clovek ma vybrat, kdyz to nemuze vyzkouset?
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Zkusenosti Mondeo + IVDC + 18"

Příspěvek od goes »

u VW se mi zda rozdil v jednotlivych nastavenich vetsi. ja osobne bych do toho u mondea neinvestoval.
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Zkusenosti Mondeo + IVDC + 18"

Příspěvek od honziss »

Bile 5D mondeo nahodou vypada dobre, ale chce to aspon 18" kola a modre tonovany skla vybavy titanium:

https://picasaweb.google.com/lh/photo/I ... directlink
https://picasaweb.google.com/lh/photo/z ... directlink

Na 18" se standardnim podvozkem mi to prislo nevyvazeny (tvrdy kola a soucasne houpavej podvozek), po nasazeni eibach pruzin (-3cm, origo prislusenstvi) bylo vse ok, ale pravda je, ze se pohybuju hlavne po dalnicich...
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Odpovědět