Americké vozy a vše kolem nich

Cadillac, Dodge, Ford, Hummer, Chevrolet, Chrysler ad.
Odpovědět
speedybozar
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: úte 14 srp 08:09

Re: Americké vozy a vše kolem nich

Příspěvek od speedybozar »

Obyčejně bych ho jen tak nepůjčil, ale mám divokej business a musím teďka rychle nakoupit pár věcí... :)
Uživatelský avatar
Caddy
Letec
Příspěvky: 1333
Registrován: stř 16 úno 14:25
Bydliště: Mikulov
Kontaktovat uživatele:

Re: Americké vozy a vše kolem nich

Příspěvek od Caddy »

tak novy daily driver zacina byt normalne v provozu, jeste nejake musky doladit, ale nejvetsi eurozverstva jsou napravena, zbytek se poresi casem...

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Jenyk
Mistr volantu
Příspěvky: 583
Registrován: úte 22 úno 11:04

Re: Americké vozy a vše kolem nich

Příspěvek od Jenyk »

Paráda, moc pěkný, ať slouží, nadělá hodně parády a nikdo ti ho nezboří (tak daleko jsem to nedotáhl, mám v DD zatím americkej jen motor, docela jsem čuměl když jsem na něm našel cedulku výroba Cleveland, Ohio).

Co LeBaron? Dá ho Marek do kupy nebo je to na úmrtní list?
Ken Kesey: "To Vic Lovell for telling me that dragons don't exist, and then leading me to their lair."
Uživatelský avatar
Caddy
Letec
Příspěvky: 1333
Registrován: stř 16 úno 14:25
Bydliště: Mikulov
Kontaktovat uživatele:

Re: Americké vozy a vše kolem nich

Příspěvek od Caddy »

to se zatim nevi, dokud nebude vyresene papirovani s pojistovnou a prohlidka jejimi lidmi, s auto je tam jen ulozene....ale bojim se, ze me nejak moc dobreho neceka, at uz to doapdne jakkoliv... :(
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Americké vozy a vše kolem nich

Příspěvek od mmira »

koukal jsem vcera na posledni dil posledni serie Fifthe gearu, byla tam reportaz o (pry) nejvetsim srazu americkych kar http://www.bigmeet.com/. slusna akce.

Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
TondaPolak
Autoškolák
Příspěvky: 96
Registrován: pát 06 črc 16:31

Re: Americké vozy a vše kolem nich

Příspěvek od TondaPolak »

To mi někdo vysvětlete proč ty skandinávský země mají takovou oblibu v amerických autech? Když jsem byl v létě v Norsku, americký auta jsem tam potkával na každém rohu. Čím to je? Je to tim pro ně levnym benzínem? :D
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Americké vozy a vše kolem nich

Příspěvek od mmira »

vysvetluje to zakladatel te akce. tedy alespon to, jak to bylo ve svedsku. po valce, ve ktere svedsko zustalo neutralni a na ktere docela dost zbohatlo, se v 50. a 60. letech dovezlo hodne US aut.

osobni zkusenost z Danska mam takovou, ze Danove sice jsou docela antiautomobilni narod, v Kodani a okoli dokonce extremne, ale vselijake veterany miluji a peclive udrzuji. a nejdostupnejsi veteran, ktery za neco stoji, je US kara. tak tu jezdi rada Corvet, Mustangu apod.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
DaciaFan
Pan Řidič
Příspěvky: 253
Registrován: čtv 01 lis 12:04

Re: Americké vozy a vše kolem nich

Příspěvek od DaciaFan »

Finsko a většina SVE a NOR je lepší verze Ameriky. :ymhug:
Uživatelský avatar
Jenyk
Mistr volantu
Příspěvky: 583
Registrován: úte 22 úno 11:04

Re: Americké vozy a vše kolem nich

Příspěvek od Jenyk »

Zvláštní...nějak nevidím co mají společného na jedné straně velmi individualistická a na druhé straně velmi sociální společnost?
Ken Kesey: "To Vic Lovell for telling me that dragons don't exist, and then leading me to their lair."
Uživatelský avatar
DaciaFan
Pan Řidič
Příspěvky: 253
Registrován: čtv 01 lis 12:04

Re: Americké vozy a vše kolem nich

Příspěvek od DaciaFan »

Otevřený pláně, nikdo tě nesere, zbytečně neprudí, volnost a pohoda. Společnost z hodnocení vynechávám, jsem asociál.
Odpovědět