Nový Ford Focus III

Cadillac, Dodge, Ford, Hummer, Chevrolet, Chrysler ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Nový Ford Focus III

Příspěvek od goes »

Eiffel píše:to jsi sice napsal, ale chápu, že kde není mozeček, tam se nepropojí souvislosti.

Mluvíš o koncernu ford a pokud to bereš na jednu značku (chápu že se snažíš mě naštvat tím fiesta=amerika), tak to musíš vzít i na ostatní značky. General Motors Company je americká firma a jako taková vyrábí jen americké výrobky. Tudíž všechny opely jsou ameriky a ty s tím nic nenaděláš. Tuto logiku jsi tu zavedl ty.

Ford je koncern, stejně jako VW, takže to znamená, že Lamborghini jsou německá auta, Jaguary jsou indický a ty Opely jsou americký, tak to je a ty to nezměníš
ja nemusim vubec nic. na pocatku teto diskuse tu byla narazka o tom, ze ford focus je v sekci US kary, to, ze ty ve vlakne o fordu resis GM je tvuj problem. ja jsem ve vlaknu ford a resim ford.

BMW vyrabi cast svych modelu pouze v Americe. Jsou to snad americka auta? Ne, stale je X5 apod. nemecke auto. To, ze fabrika nekde lezi neznamena, ze to auto uz nepatri materske firme. Opel jako takovy je samostatna znacka, ktera patri koncernu GM, proto je Opel nemecky. Ford je Ford, byt rozdeleny na divize, ale stale pod jednim brendem a puvodem ten brend patri do USA. Prodej pod brendy cos vzopminal je kapku jina situace, nez to, kdyz Fiat vyrabi cast vozu v Polsku a cast v Italii a cast v Madarsku. Stale jsou to italska auta.
Uživatelský avatar
Eiffel
Autoškolák
Příspěvky: 34
Registrován: čtv 17 úno 22:39

Re: Nový Ford Focus III

Příspěvek od Eiffel »

divize toyota USA staví americká auta, lexus je americká značka, ale ford europe nestaví americký auta ani ve snu.
Cadillac seville SLS, 4.6, V8, 205kW, 407Nm.
Uživatelský avatar
šmoula
Mistr volantu
Příspěvky: 894
Registrován: stř 16 úno 10:04

Re: Nový Ford Focus III

Příspěvek od šmoula »

Není to už nemoc? Slepá víra v to, že nejlepší auta jsou ameriky :-?
2.0i 107kW
Uživatelský avatar
šmoula
Mistr volantu
Příspěvky: 894
Registrován: stř 16 úno 10:04

Re: Nový Ford Focus III

Příspěvek od šmoula »

Eiffel píše:divize toyota USA staví americká auta, lexus je americká značka, ale ford europe nestaví americký auta ani ve snu.
A co si má člověk představit pod pojmem americké auto? Tu plečku co máš ty? Ale kdeže, americké auta, jsou auta, která se vyráběla v 50 a 60 letech, to jsou pro mě americká auta. To co máš ty, je neskutečná plečka a s americkým autem nemá nic společnýho
2.0i 107kW
Uživatelský avatar
Eiffel
Autoškolák
Příspěvky: 34
Registrován: čtv 17 úno 22:39

Re: Nový Ford Focus III

Příspěvek od Eiffel »

šmoula píše:Není to už nemoc? Slepá víra v to, že nejlepší auta jsou ameriky :-?
já tady nikde nepíšu o tom, že americký auta jsou nejlepší
Cadillac seville SLS, 4.6, V8, 205kW, 407Nm.
Uživatelský avatar
Eiffel
Autoškolák
Příspěvky: 34
Registrován: čtv 17 úno 22:39

Re: Nový Ford Focus III

Příspěvek od Eiffel »

šmoula píše:
Eiffel píše:divize toyota USA staví americká auta, lexus je americká značka, ale ford europe nestaví americký auta ani ve snu.
A co si má člověk představit pod pojmem americké auto? Tu plečku co máš ty? Ale kdeže, americké auta, jsou auta, která se vyráběla v 50 a 60 letech, to jsou pro mě americká auta. To co máš ty, je neskutečná plečka a s americkým autem nemá nic společnýho
raději budu jezdit plečkou, kterou mám rád, než mrdkou, do který se nevejdu
Cadillac seville SLS, 4.6, V8, 205kW, 407Nm.
Uživatelský avatar
vasco
Letec
Příspěvky: 1682
Registrován: čtv 17 úno 11:38

Re: Nový Ford Focus III

Příspěvek od vasco »

Nemáš tak žrát...
Uživatelský avatar
šmoula
Mistr volantu
Příspěvky: 894
Registrován: stř 16 úno 10:04

Re: Nový Ford Focus III

Příspěvek od šmoula »

Pořád si mi neodpověděl na to, co je dle tebe pojem americké auto
2.0i 107kW
Uživatelský avatar
Eiffel
Autoškolák
Příspěvky: 34
Registrován: čtv 17 úno 22:39

Re: Nový Ford Focus III

Příspěvek od Eiffel »

vasco píše:Nemáš tak žrát...
tos měl říct mojí mamce, že mě nemá tak krmit, pak bych neměl přes dva metry
Cadillac seville SLS, 4.6, V8, 205kW, 407Nm.
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Nový Ford Focus III

Příspěvek od goes »

Eiffel píše:
šmoula píše:Není to už nemoc? Slepá víra v to, že nejlepší auta jsou ameriky :-?
já tady nikde nepíšu o tom, že americký auta jsou nejlepší
to ti musim dat zapravdu, ale dodam "zatim", protoze tve story napr. z garaze by vydaly na par knih o vymyvani mozku na tema "co je nejlepsi auto". Na druhou stranu jde krasne videt, jak te neskutecne zere, ze mezi americke auta patri i Fiesta 1,1.
Odpovědět