Nový Ford Focus III

Cadillac, Dodge, Ford, Hummer, Chevrolet, Chrysler ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Eiffel
Autoškolák
Příspěvky: 34
Registrován: čtv 17 úno 22:39

Re: Nový Ford Focus III

Příspěvek od Eiffel »

právě jsem pochopil, proč GM má na každém kontinentu jinou značku.

anglie vauxhall, aby mohli vozit australskýho holdena, evropa opel, v americe jejich verze pod domácíma značkama.

No jo no. Evropskej ford není amerika a nikdy nebude.

Sice to je značka původem v americe, ale pokud tady maj svoje továrny, svoje vývojový centra (kia je korejská, vyvíjí to v koreji, a i když se to montuje u nás, furt je to korejský), cílený je to hlavně na evropana, tak to těžko bude amerika.

A celkem mě těší, že nezačali vyrábět evropskou verzi mustanga. Měla být po všech směrech menší a dokonce s nějakými malými motory...
Cadillac seville SLS, 4.6, V8, 205kW, 407Nm.
Uživatelský avatar
vasco
Letec
Příspěvky: 1682
Registrován: čtv 17 úno 11:38

Re: Nový Ford Focus III

Příspěvek od vasco »

Cože?
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Nový Ford Focus III

Příspěvek od goes »

Eiffel píše:právě jsem pochopil, proč GM má na každém kontinentu jinou značku.

anglie vauxhall, aby mohli vozit australskýho holdena, evropa opel, v americe jejich verze pod domácíma značkama.

No jo no. Evropskej ford není amerika a nikdy nebude.

Sice to je značka původem v americe, ale pokud tady maj svoje továrny, svoje vývojový centra (kia je korejská, vyvíjí to v koreji, a i když se to montuje u nás, furt je to korejský), cílený je to hlavně na evropana, tak to těžko bude amerika.

A celkem mě těší, že nezačali vyrábět evropskou verzi mustanga. Měla být po všech směrech menší a dokonce s nějakými malými motory...
kia ma vývojové a designérské centra v koreji, usa a evropě...
Uživatelský avatar
vasco
Letec
Příspěvky: 1682
Registrován: čtv 17 úno 11:38

Re: Nový Ford Focus III

Příspěvek od vasco »

Eiffel píše:právě jsem pochopil, proč GM má na každém kontinentu jinou značku.

anglie vauxhall, aby mohli vozit australskýho holdena, evropa opel, v americe jejich verze pod domácíma značkama.
Furt to čtu dokola a furt v tom tu myšlenku nemůžu najít...
Uživatelský avatar
Deli
Letec
Příspěvky: 3118
Registrován: stř 16 úno 15:41

Re: Nový Ford Focus III

Příspěvek od Deli »

co člověk, to hádanka
:D
"Každý tančíme podle vlastní melodie." Charles Emerson Winchester III :)
Fordem tam, vlakem zpátky! ;;)
Uživatelský avatar
Eiffel
Autoškolák
Příspěvky: 34
Registrován: čtv 17 úno 22:39

Re: Nový Ford Focus III

Příspěvek od Eiffel »

tak si přesedni, opel kadett (EU) jako pontiac le mans (amerika)
Holden Commodore (australie) jako Pontiac G8 (USA) a Vauxhall VXR8 (GB) a tak dál

Myšlenka je taková, že pak, když jen přebírají modely, ale dávají jim tradiční značku v tý zemi, kde se prodává, tak nevznikaj takovýhle dohady. Chcete mi snad někdo říct, že fiesta je americký auto? Ano, je to ford, ale tím to končí.

Jasně že to prodávaj pod známýma značkama proto, aby měli zákazníci pocit tradice, ale má to i tu funkci, kterou jsem popsal, sice zcela mimoděčně, ale má
Cadillac seville SLS, 4.6, V8, 205kW, 407Nm.
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Nový Ford Focus III

Příspěvek od goes »

pekna myslenka, nicmene nemas tak uplne pravdu. Fiesta je auto automobilky Ford. Automobilka Ford je americky koncern, ktery vyrabi hafo aut. Auta urcena pro globalni trh, pro EU trh, pro US trh apod. Nicmene i kdyz je to Ford vyrobeny pro EU trh, stale je to produkt americkeho koncernu. Takze je to americke auto, byt ne "amerika" ve vyznamu jak to vnimas ty... censored. Nicmene smir se s tim, ze i blba Fiesta 1,1 je americke auto. Muze tu psat sto uvah o cemkoli, ale nic na tom nezmenis.

Opravdu bych poprosil vynechat osobni invektivy. MMira
Uživatelský avatar
Eiffel
Autoškolák
Příspěvky: 34
Registrován: čtv 17 úno 22:39

Re: Nový Ford Focus III

Příspěvek od Eiffel »

vauxhall, opel a holden jsou americká auta, halelujá, konečně mi to někdo osvětlil, díky goesi :D

Protože opel nepatří pod německá koncern, tak to tak prostě je
Cadillac seville SLS, 4.6, V8, 205kW, 407Nm.
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Nový Ford Focus III

Příspěvek od goes »

Eiffel píše:vauxhall, opel a holden jsou americká auta, halelujá, konečně mi to někdo osvětlil, díky goesi :D

Protože opel nepatří pod německá koncern, tak to tak prostě je
mily zlaty pisi nekde o vauxhallu, opelu ci holdenu? prosim kde? smejes se sve hlouposti, kdyz ani neumis cist. ja resil ford a jeho fiestu. ale chapu, ze kdyz chybi mozecek, ze to nedokazes rozlousknout.
Uživatelský avatar
Eiffel
Autoškolák
Příspěvky: 34
Registrován: čtv 17 úno 22:39

Re: Nový Ford Focus III

Příspěvek od Eiffel »

to jsi sice napsal, ale chápu, že kde není mozeček, tam se nepropojí souvislosti.

Mluvíš o koncernu ford a pokud to bereš na jednu značku (chápu že se snažíš mě naštvat tím fiesta=amerika), tak to musíš vzít i na ostatní značky. General Motors Company je americká firma a jako taková vyrábí jen americké výrobky. Tudíž všechny opely jsou ameriky a ty s tím nic nenaděláš. Tuto logiku jsi tu zavedl ty.

Ford je koncern, stejně jako VW, takže to znamená, že Lamborghini jsou německá auta, Jaguary jsou indický a ty Opely jsou americký, tak to je a ty to nezměníš
Cadillac seville SLS, 4.6, V8, 205kW, 407Nm.
Odpovědět