Ford obecně

Cadillac, Dodge, Ford, Hummer, Chevrolet, Chrysler ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
delphin
Pan Řidič
Příspěvky: 278
Registrován: pon 04 črc 23:01

Re: Ford obecně

Příspěvek od delphin »

Stepan píše: čtv 02 led 20:35 Já teda kroutit tak neumim, ale objednaval jsem s tim ze je to posledni V8 samuraj a nic vic.
Ze to snese srovnani s ///M uz je jenom velmi mily prekvapeni.
Snad v breznu :ar!
Tak co, už je doma? Mi autobus zvládli za necelých 5 měsíců.
Nejdřív Pionýr, pak Favorit, Fabia, Focus, Superby, Kodiaq a teď Octavia se Superbem a Tourneo Custom AWD. Ale Pionýr mi pořád zůstal...
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 6095
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Ford obecně

Příspěvek od Stepan »

Už rok :D
black on black, petliter, jebem na too :ar!
Uživatelský avatar
delphin
Pan Řidič
Příspěvky: 278
Registrován: pon 04 črc 23:01

Re: Ford obecně

Příspěvek od delphin »

Jsem si říkal, že je nějak dlouho ticho. Tak asi slouží v pohodě. Já dostal v práci voucher na půjčení a váhám, jestli si vybrat tuto poslední nebo předposlední generaci.
Nejdřív Pionýr, pak Favorit, Fabia, Focus, Superby, Kodiaq a teď Octavia se Superbem a Tourneo Custom AWD. Ale Pionýr mi pořád zůstal...
Odpovědět