Tak co, už je doma? Mi autobus zvládli za necelých 5 měsíců.
Ford obecně
Re: Ford obecně
Nejdřív Pionýr, pak Favorit, Fabia, Focus, Superby, Kodiaq a teď Octavia se Superbem a Tourneo Custom AWD. Ale Pionýr mi pořád zůstal...
Re: Ford obecně
Jsem si říkal, že je nějak dlouho ticho. Tak asi slouží v pohodě. Já dostal v práci voucher na půjčení a váhám, jestli si vybrat tuto poslední nebo předposlední generaci.
Nejdřív Pionýr, pak Favorit, Fabia, Focus, Superby, Kodiaq a teď Octavia se Superbem a Tourneo Custom AWD. Ale Pionýr mi pořád zůstal...