Ford Kuga

Cadillac, Dodge, Ford, Hummer, Chevrolet, Chrysler ad.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Ford Kuga

Příspěvek od HondaMan »

To je všechno hezké, ale z pohledu Evropana je to nebezpečný sráč. Majitel je průměrný ale spíš klidný řidič. Po přesednutí z A4 to poslal hned první den do pole aby zjistil, že musí hodně snížit požadavky.
Já zase málem nedobrzdil za cyklistou, který mi nedal přednost, a na rovince kde s Opelem předjedu 5 aut jsem nepředjel ani naftovou Octu. Ano zrychloval při předjíždění, ale to se hustejm kárám stáva tak nějak častěji...

Ani sám majitel z toho není úplně odvařenej. Po týdnech laborování konstatoval, že to rozhodně není poslední Amerika. Že v US jsou ještě mnohem lepší auta...
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Ford Kuga

Příspěvek od Stepan »

Dyť já ti věřim :) Jenom rozvádím tu teorii.

Ono totiž ty 3,6 jsou docela levný a upřímně si dovedu představit, že by mě to právě jako "korzovací" auto lákalo. Ale jsou to (prej) fakt nepředstavitelný křápy. :)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Ford Kuga

Příspěvek od mattonecz »

ja se kazdopadne pomlalu vracim k myslence plugin hybridu, protoze barak bude stat cca za rok a na auto budu min pul roku cekat, tzn ze pul roku bych v nejhorsim jezdil jako s hybridem s prilezitnostnym nabitim.

coz me opet vraci k tiguanu, kuga je taky phev ale to bude strasne liny.
pak klasicky oktavka/golf/leon/superb/passat
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
adikbronki
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: ned 31 črc 05:33

Re: Ford Kuga

Příspěvek od adikbronki »

Ford Kuga je nyní skvělé auto, které po mnoha změnách vypadá opravdu dobře. Dokonce jsem nedávno jel do Polska zjistit, jaké jsou tam ceny.

https://fordbielsko.autoboss.com.pl/pro ... /ford-kuga
Ludvak
Autoškolák
Příspěvky: 21
Registrován: stř 26 dub 17:55

Re: Ford Kuga

Příspěvek od Ludvak »

Já bych si Ford Kugu již nikdy nepořídil. Koupil jsem již 4 roky ojetou, za slušný peníz, avšak cca po měsíci mi auto chcíplo s tím, že prasklo hlavové těsnění na motoru, což znamenalo kompletní výměnu celého motoru. Cena opravy byla skoro totožná s cenou ojetého vozu. Toť k Fordu Kuga. Vyhnou se velkým obloukem :-q
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 390
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: Ford Kuga

Příspěvek od Jaggie »

Popsani zavady je dost zvladtni a nevypovida vubec o nicem. Proc bylo nutno vymenit motor neni jasne.
Praskla hlava? Praskly blok motoru? Prasklym tesnenim dost tezko.
A6 C7 3.0tfsi na steroidech 416hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
Odpovědět