Nalezeno 3578 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- pon 08 čer 21:23
- Fórum: Německá auta
- Téma: Audi klub - pro ty, co chteji Auto
- Odpovědi: 1765
- Zobrazení: 1110512
Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto
Tak nakonec Quattro vyřešeno na kulanci. Pořád neni doma takže vlastně ještě nevim kolik budu platit, ale je tam nový díl. Kdyby někdo nááááhodou měl zájem o koupi mého Allroada tak nyní je příležitost. Cena 650k s DPH, odpočet. Je to výkupní cena bazaru kterou jsem dostal, tržní je jinde, ale já to...
- pát 05 čer 23:33
- Fórum: Ring volný
- Téma: whitelist & blacklist
- Odpovědi: 299
- Zobrazení: 290816
- pát 05 čer 18:53
- Fórum: Německá auta
- Téma: Porsche - vse o sportovnich modelech
- Odpovědi: 1568
- Zobrazení: 1013199
Re: Porsche - vse o sportovnich modelech
Neni to tak
- pát 05 čer 14:29
- Fórum: Německá auta
- Téma: Porsche - vse o sportovnich modelech
- Odpovědi: 1568
- Zobrazení: 1013199
Re: Porsche - vse o sportovnich modelech
tak tam to resit ta zaruka co se da kupovat do aleluja ne?
- stř 03 čer 20:24
- Fórum: Videa s auty a o autech
- Téma: Onboard videa
- Odpovědi: 12054
- Zobrazení: 5424593
Re: Onboard videa
No me zitra ceka bratislava tam a zpet a jako bonus jedu O2 pac Audi je 2 mesice v servisu a ceka na dil. To bude masaker, uz se tesim na profiky
- úte 02 čer 12:20
- Fórum: Bazar
- Téma: e90 330i 2006 250kkm + náhradní motor
- Odpovědi: 39
- Zobrazení: 7675
Re: e90 330i 2006 250kkm + náhradní motor
Ja to soudim z prvni kde je to zraly na vrakac. Treba to ma vevnitr pekny a staci sundat folii umejt to a je bude to vonafka. Ale spis ne
- úte 02 čer 10:21
- Fórum: Bazar
- Téma: e90 330i 2006 250kkm + náhradní motor
- Odpovědi: 39
- Zobrazení: 7675
Re: e90 330i 2006 250kkm + náhradní motor
vypada naprosto silene
- pon 01 čer 12:42
- Fórum: Bazar
- Téma: e90 330i 2006 250kkm + náhradní motor
- Odpovědi: 39
- Zobrazení: 7675
- pát 29 kvě 21:11
- Fórum: Ring volný
- Téma: whitelist & blacklist
- Odpovědi: 299
- Zobrazení: 290816
Re: whitelist & blacklist
to se divim ze sis vybral je. ja si ted nechal delat nejaky kalkulace a chteli nesmysl a ty komponenty nijak zvlastni nebyly. nakonec sem se na to pri spotrebe domu 3MW vysral
- čtv 28 kvě 14:42
- Fórum: Ring volný
- Téma: Rychlodotazy
- Odpovědi: 3795
- Zobrazení: 2144760
Re: Rychlodotazy
praha je pohodicka.. zkus barcelonu atp 