10 dni zpet nafta nebyla pod 2€, ted se najde 1.8€
Nalezeno 2859 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- dnes, 10:35
- Fórum: Nafta vs. Benzin
- Téma: Ceny PHM ref aktuální válka v Iránu
- Odpovědi: 102
- Zobrazení: 53612
- ned 21 čer 15:50
- Fórum: Ring volný
- Téma: whitelist & blacklist
- Odpovědi: 301
- Zobrazení: 294989
Re: whitelist & blacklist
jsem si pujcil na dovcu toyotu proace, ujel jsem neco pres 2tkm a musim rict, ze dobry, oproti multivanu mi to prijde lepsi, je to o neco mensi, ale jizdne je to jednoznacne min dodavka (srovnavam s t6 business), vicemene furt tempomat 135 byla spotreba tesne pod 8. A ten 8kv aisin je daleko lepsi p...
- ned 21 čer 09:54
- Fórum: Ze života za volantem
- Téma: S větrem ve vlasech....
- Odpovědi: 1951
- Zobrazení: 1264784
Re: S větrem ve vlasech....
ja bych tam nalil ten snake oil, alespon 3x krat proplachnout, nejlepe pri uplnku
- úte 16 čer 20:57
- Fórum: Ring volný
- Téma: IT poradna
- Odpovědi: 1361
- Zobrazení: 924518
Re: IT poradna
ještě, že o tom nerozhoduješ 
- stř 10 čer 08:19
- Fórum: Ze života za volantem
- Téma: Výběrové RZ - kdo má lepší úlovek?
- Odpovědi: 1469
- Zobrazení: 1205519
Re: Výběrové RZ - kdo má lepší úlovek?
spíš sídlo
- pát 05 čer 07:51
- Fórum: Německá auta
- Téma: Audi klub - pro ty, co chteji Auto
- Odpovědi: 1766
- Zobrazení: 1121981
Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto
zásadní otázka: co místo nej ?
- čtv 04 čer 16:44
- Fórum: Ze života za volantem
- Téma: Řidiči, co to mají v ruce...
- Odpovědi: 10086
- Zobrazení: 5162394
Re: Řidiči, co to mají v ruce...
ref dnesni 2 bouracky u brna, kdy nedobrzdili do stojici kolony a vjeli pod kamion.. jak se to muze za dne se sluncem vysoko stat? nevenovani se rizeni, cili cumeni do mobilu?
- sob 30 kvě 07:46
- Fórum: Italská auta
- Téma: Fiat a vše kolem nich
- Odpovědi: 1352
- Zobrazení: 1665193
Re: Fiat a vše kolem nich
to tam mate nejake zajimave, dve ducata jsme dojezdili do 250kkm a sem tam nejaka oprava byla, ale az na jednu vyjimku promptne vyreseno v radu tisicikorun (ta vyjimka byla moje snaha usetrit a vyuzit jiny servis) a ted jumper ma 130kkm a tomu snad nebylo nikdy nic, az na to, ze v zime obcas nechce ...
- stř 27 kvě 06:55
- Fórum: Ze života za volantem
- Téma: Přejetí čerstvě natřeného přechodu
- Odpovědi: 2
- Zobrazení: 1910
Re: Přejetí čerstvě natřeného přechodu
pokud to bylo poprvé, tak 10 ran bičem. Při recidivě to může být horší
- stř 27 kvě 06:11
- Fórum: Italská auta
- Téma: Koníci z Maranella obecně
- Odpovědi: 72
- Zobrazení: 288459
Re: Koníci z Maranella obecně
trefne komentare..
akcie automobilky v reakci na predstaveni toho kramu spadly o 6%
akcie automobilky v reakci na predstaveni toho kramu spadly o 6%