Nalezeno 6090 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- včera, 20:28
- Fórum: Ring volný
- Téma: whitelist & blacklist
- Odpovědi: 299
- Zobrazení: 289045
Re: whitelist & blacklist
to se divim ze sis vybral je. ja si ted nechal delat nejaky kalkulace a chteli nesmysl a ty komponenty nijak zvlastni nebyly. nakonec sem se na to pri spotrebe domu 3MW vysral Je to firemní instalace, cenově to bylo konkurenceschopné a šéfíkovi se líbil nějakej ten řídící systém. Anyway, návštěva &...
- sob 30 kvě 10:35
- Fórum: Italská auta
- Téma: Fiat a vše kolem nich
- Odpovědi: 1351
- Zobrazení: 1653326
Re: Fiat a vše kolem nich
Tak to prvni Ducato trpělo na to, co dojebal Louda. Teď ma nějakých 210kkm a jeví se ok.
Druhý ma pres 100 a kromě toho vyjebu s kolama nic.
Druhý ma pres 100 a kromě toho vyjebu s kolama nic.
- pát 29 kvě 19:36
- Fórum: Ring volný
- Téma: whitelist & blacklist
- Odpovědi: 299
- Zobrazení: 289045
Re: whitelist & blacklist
Chlapci z firmy Schlieger se nám trošku vysrali na montáž FVE a jejich chování začínalo připomínat různé loseroidní předlužence, který si za vybraný zálohy nakupují AMGčka. Tak jsme trochu přitlačili a najednou to šlo :) Když pominu že mi ti jejich odborníci odpojili kancly od internetu páč ten mini...
- pát 29 kvě 19:32
- Fórum: Italská auta
- Téma: Fiat a vše kolem nich
- Odpovědi: 1351
- Zobrazení: 1653326
Re: Fiat a vše kolem nich
Tak jsme opravili kamery, vypadl nějakej kabel.
Šofér hlásí, že mu to neřadí a píše "příliš vysoká teplota převodovky".
Však už to má najeto 11 tisíc, ještě aby se to neposralo
Šofér hlásí, že mu to neřadí a píše "příliš vysoká teplota převodovky".
Však už to má najeto 11 tisíc, ještě aby se to neposralo
- úte 12 kvě 18:39
- Fórum: Italská auta
- Téma: Fiat a vše kolem nich
- Odpovědi: 1351
- Zobrazení: 1653326
Re: Fiat a vše kolem nich
Tak jsme koupili hento veco do 3,5t.
Na úřadě ho zapsali na firmu místo na banku. A jednatel ma v pici, takže me ceka evidenční.
Během prvních 2kkk prestaly fungovat kamery.
Na úřadě ho zapsali na firmu místo na banku. A jednatel ma v pici, takže me ceka evidenční.
Během prvních 2kkk prestaly fungovat kamery.
- pon 11 kvě 19:25
- Fórum: Německá auta
- Téma: Audi klub - pro ty, co chteji Auto
- Odpovědi: 1763
- Zobrazení: 1105452
Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto
Jsem teď voblízal RS3, asi preFL?, a jak to má brutálně vytažený blatníky vepředu, ale vzadu vůbec, tak to vypadá strašně komicky. A jak to člověk jednou vidí, tak to nejde odnevidět.
Přijel v tom instalatér, trubky měl prostrčený přes sedačky až do kufru
Přijel v tom instalatér, trubky měl prostrčený přes sedačky až do kufru
- pon 11 kvě 19:24
- Fórum: Ring volný
- Téma: Politický koutek
- Odpovědi: 7159
- Zobrazení: 3324711
Re: Politický koutek
já ti vlastně nevim, jsem mu ty papíry dal, ať má něco v ruce, může si počíst a ví jak se má chovat. dneska v práci byl, vypadal vo dost líp, říkal, že je mu dobře, tak snad mu vopravdu dobře je a nepřerval to jenom z vděčnosti. To by byla škoda. Mašinu taky servisuješ až do konce, než na ní začneš ...
- ned 10 kvě 10:12
- Fórum: Ring volný
- Téma: Politický koutek
- Odpovědi: 7159
- Zobrazení: 3324711
Re: Politický koutek
Pro mě to není zboží, pro mě je to výrobní prostředek. :D Jsem se s tím chlapem z agentury bavil a říkal mu, že ty vole, ty máš vlastně těžkej život. Mně aspoň ty moje svařence neodmlouvaj, nechají se naložit na auto, jak je zákazník jednou přebere, tak už je to vyřízený... 8-x Ty vole ja na takhle ...
- sob 09 kvě 11:16
- Fórum: Ring volný
- Téma: Politický koutek
- Odpovědi: 7159
- Zobrazení: 3324711
Re: Politický koutek
To mi ani neříkej, ja uz na nej mam vzitou praci
- sob 09 kvě 09:06
- Fórum: Ring volný
- Téma: Politický koutek
- Odpovědi: 7159
- Zobrazení: 3324711
Re: Politický koutek
3 ven, pan doktor si ze me dělal prdel, ze takhle kreativní zpusob predbihani jeste neviděl.