Zrovna jsem vcera koukal na harryho. Mel tam nejprodavanejsi UK auto. Prijde mi to bomba, nema to teda uplne sofistikovany podvozek, ale velky auto s nizkou spotreba a zarukou na 7let co vypada dobre. Proc ne. Snad jen ze clovek nechce kupovat cinu.
Nalezeno 2797 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- pon 15 čer 17:32
- Fórum: Škoda a další česká auta
- Téma: Škoda Auto obecně
- Odpovědi: 1780
- Zobrazení: 1447409
- stř 10 čer 14:28
- Fórum: Videa s auty a o autech
- Téma: Video a Nordschleife, the best of
- Odpovědi: 447
- Zobrazení: 565432
Re: Video a Nordschleife, the best of
Za 1.8 mega to je teda docela svizny
A koukam trofea RS. To mely snad i vsechny GT3 rs co jsem koukal na ringu. Ted top guma?
- stř 10 čer 14:23
- Fórum: Videa s auty a o autech
- Téma: Další zajímavá autovidea
- Odpovědi: 1363
- Zobrazení: 1100364
Re: Další zajímavá autovidea
Zajimave "reklamni video" o Meyle HD komponentech. Pry jsou lepsi nez OEM? Nekdo zkusenosti?
- stř 10 čer 14:19
- Fórum: Německá auta
- Téma: Dříve M135i, nyní ///M2
- Odpovědi: 1358
- Zobrazení: 938884
Re: Dříve M135i, nyní ///M2
To meni i odklon? Ja myslel ze to je spis jen na sbihavost - proto toe arms. Ja mam vzadu necele dva a vepredu taky. Jeste by byla mozna moznost koupit ramena a dat na to polyuretany, teda pokud se delaji. Lakalo by me to ale 15k je moc penez ... Leda ze by byl nekde nejaky vyprodej
) ...
- úte 09 čer 07:11
- Fórum: Německá auta
- Téma: Dříve M135i, nyní ///M2
- Odpovědi: 1358
- Zobrazení: 938884
Re: Dříve M135i, nyní ///M2
Jo, ale tak to beztak bude drncat na okresce i kdyz pouzivas vubec jeste to tvoje auto na okresce nebo to mas jen na okruh? Btw co ty zadni ramena? https://www.babybmw.net/threads/m140i-most-effective-handling-mods.158819/#post-1820308 Tady je typek vychvaluje jako pomalu nejlepsi uprava co jde udel...
- pon 08 čer 14:38
- Fórum: Německá auta
- Téma: Dříve M135i, nyní ///M2
- Odpovědi: 1358
- Zobrazení: 938884
Re: Dříve M135i, nyní ///M2
Nepotreboval by jsi jeste tvrdsi podvozek? Ale dobra prace to uz je slusny cas, ne? Ja byl v Brne jen jednou se Z4, a bylo to fajn, ale proste nemelo to vykon, je tam tam az moc rovne 
- pon 08 čer 14:36
- Fórum: O tomto fóru a Autoforum.cz
- Téma: Sraz AutoForařů na Nurburgring Nordschleife
- Odpovědi: 1281
- Zobrazení: 928159
Re: Sraz AutoForařů na Nurburgring Nordschleife
Diky hosi! Zajimavy (A drahy) byl i ten vylet do 24/7 performance. Docela jsem tam pokecal s Karlem, mel zajimave nazory. Mel tam paletu differaku, tak jsem se ho ptal zda to jsou drexler, on ze ne ze ty jsou blby pro turbo motory a ma tam nejake holanske, ktere pry nemaji tak agresivni nastup. Pry ...
- pon 08 čer 07:08
- Fórum: O tomto fóru a Autoforum.cz
- Téma: Sraz AutoForařů na Nurburgring Nordschleife
- Odpovědi: 1281
- Zobrazení: 928159
Re: Sraz AutoForařů na Nurburgring Nordschleife
Snowman000: Ano jak rikas, od absolutniho dna az po vrchol :D ... M.Z.: Myslim, ze mam lepsi znalosti okruhu nez on. A asi tam zas tak moc kol neodjel?! A asi jak sam vis v techto syrovych autech to chce sakra koule jet pilu v tom jsou trochu utlumenejsi auta vyhodou. V 1er mi to prislo jako hukot, ...
- ned 07 čer 19:00
- Fórum: O tomto fóru a Autoforum.cz
- Téma: Sraz AutoForařů na Nurburgring Nordschleife
- Odpovědi: 1281
- Zobrazení: 928159
Re: Sraz AutoForařů na Nurburgring Nordschleife
Po roce jsem vyrazil na vyrocni vyjezd na Nurburgring. Vybral jsem opet termin v tydnu pred Rock am Ring festivalem. Predni Micheliny Super Sporty uz za moc nestoly, tak jsem poridil cupy2. Feroda DS1.11 uz vepredu taky mela to nejlepsi za sebou, tak jsem nahodil endless ME22, ktere se mi valely dom...
- úte 02 čer 14:39
- Fórum: Bazar
- Téma: e90 330i 2006 250kkm + náhradní motor
- Odpovědi: 39
- Zobrazení: 12060
Re: e90 330i 2006 250kkm + náhradní motor
Zas ale za ty prychy co za to PP chce. Za kilo dvacet s druhym motorem a nejakyma dilama, mi to prijde furt vic nez fer. A treba pod tou folii bude pkrevapko a auto bude hezky.