Nalezeno 3973 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- stř 10 čer 17:02
- Fórum: Ring volný
- Téma: Lampárna (stěžovatelna)
- Odpovědi: 4178
- Zobrazení: 2632237
Re: Lampárna (stěžovatelna)
Já furt proč se lidi tak plouží? A on se z toho stal národní sport. https://www.arecenze.cz/clanky/jezdim-uspornych-110-na-130-chlubi-se-cesi-ztrati-tim-jenom-par-minut-denne-usetri-ale-7000-kc/?utm_campaign=hp_feed&utm_medium=seznam_distribuce&utm_source=www.seznam.cz#dop_ab_variant=0&d...
- stř 10 čer 11:12
- Fórum: O tomto fóru a Autoforum.cz
- Téma: Sraz AutoForařů na Nurburgring Nordschleife
- Odpovědi: 1281
- Zobrazení: 920479
Re: Sraz AutoForařů na Nurburgring Nordschleife
Super zážitek. Gratulace.
- sob 06 čer 09:38
- Fórum: Bazar
- Téma: e90 330i 2006 250kkm + náhradní motor
- Odpovědi: 39
- Zobrazení: 7665
Re: e90 330i 2006 250kkm + náhradní motor
Gratulace. Asi se ti bude zpočátku stejskat, ale ve finále se ti uleví. Už bylo víc starostí než radostí.
- čtv 04 čer 08:09
- Fórum: Ze života za volantem
- Téma: Policejní kontroly a měření
- Odpovědi: 8425
- Zobrazení: 4869187
Re: Policejní kontroly a měření
700 Euro je méně než 25000 Kč, 3 měsíce je méně než 6-18 měsíců, + 70 km/h je víc než +50 km/h. To vězení je jen v případě prokázání ilegálních závodů.
EDIT: Za 186 km/h na české dálnici byl zákaz řízení na 12 měsíců a pokuta. V Německu by za +56 byla jen pokuta. Tak fakt nevím, jak to myslíš?
EDIT: Za 186 km/h na české dálnici byl zákaz řízení na 12 měsíců a pokuta. V Německu by za +56 byla jen pokuta. Tak fakt nevím, jak to myslíš?
- čtv 04 čer 07:59
- Fórum: Ze života za volantem
- Téma: STK - jak jít štěstíčku naproti?
- Odpovědi: 14
- Zobrazení: 35417
Re: STK - jak jít štěstíčku naproti?
Předseda: Mělo by to platit pro všechny cizince z oblasti válečných konfliktů. Jinak je to systémový nesmysl protěžujicí jen určitý národ.
- stř 03 čer 21:02
- Fórum: Ze života za volantem
- Téma: Policejní kontroly a měření
- Odpovědi: 8425
- Zobrazení: 4869187
Re: Policejní kontroly a měření
Švýcarsko je extrém, v Německu jsou pokuty nižší, zvláště oproti výši průměrného platu.
- stř 03 čer 09:59
- Fórum: Ze života za volantem
- Téma: STK - jak jít štěstíčku naproti?
- Odpovědi: 14
- Zobrazení: 35417
Re: STK - jak jít štěstíčku naproti?
Proč neplatí od počátku stejná pravidla jako pro cizince z jiných zemí? https://www.garaz.cz/clanek/servis-legislativa-lex-ukrajina-a-auta-stk-ceka-naval-hrozit-bude-tucna-pokuta-21017092#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=autoweb.sznhp.box&dop_vert_ab=&dop_vert_id=&source=hp&...
- pon 01 čer 12:51
- Fórum: Bazar
- Téma: e90 330i 2006 250kkm + náhradní motor
- Odpovědi: 39
- Zobrazení: 7665
Re: e90 330i 2006 250kkm + náhradní motor
PP: Co tě vedlo k tomu vše poshánět a nakonec nerealizovat? Obava, že to tvůj mechanik nezvládne?
- sob 30 kvě 18:20
- Fórum: Bazar
- Téma: e90 330i 2006 250kkm + náhradní motor
- Odpovědi: 39
- Zobrazení: 7665
Re: e90 330i 2006 250kkm + náhradní motor
Jaká bude nebo už je náhrada?
- čtv 28 kvě 11:22
- Fórum: Ze života za volantem
- Téma: Řidiči, co to mají v ruce...
- Odpovědi: 10082
- Zobrazení: 5122791
Re: Řidiči, co to mají v ruce...
Ale po cyklostezce by jezdit neměl, že?