Nalezeno 3973 výsledků hledání

od jerry
stř 10 čer 17:02
Fórum: Ring volný
Téma: Lampárna (stěžovatelna)
Odpovědi: 4178
Zobrazení: 2632237

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Já furt proč se lidi tak plouží? A on se z toho stal národní sport. https://www.arecenze.cz/clanky/jezdim-uspornych-110-na-130-chlubi-se-cesi-ztrati-tim-jenom-par-minut-denne-usetri-ale-7000-kc/?utm_campaign=hp_feed&utm_medium=seznam_distribuce&utm_source=www.seznam.cz#dop_ab_variant=0&d...
od jerry
stř 10 čer 11:12
Fórum: O tomto fóru a Autoforum.cz
Téma: Sraz AutoForařů na Nurburgring Nordschleife
Odpovědi: 1281
Zobrazení: 920479

Re: Sraz AutoForařů na Nurburgring Nordschleife

Super zážitek. Gratulace.
od jerry
sob 06 čer 09:38
Fórum: Bazar
Téma: e90 330i 2006 250kkm + náhradní motor
Odpovědi: 39
Zobrazení: 7665

Re: e90 330i 2006 250kkm + náhradní motor

Gratulace. Asi se ti bude zpočátku stejskat, ale ve finále se ti uleví. Už bylo víc starostí než radostí.
od jerry
čtv 04 čer 08:09
Fórum: Ze života za volantem
Téma: Policejní kontroly a měření
Odpovědi: 8425
Zobrazení: 4869187

Re: Policejní kontroly a měření

700 Euro je méně než 25000 Kč, 3 měsíce je méně než 6-18 měsíců, + 70 km/h je víc než +50 km/h. To vězení je jen v případě prokázání ilegálních závodů.

EDIT: Za 186 km/h na české dálnici byl zákaz řízení na 12 měsíců a pokuta. V Německu by za +56 byla jen pokuta. Tak fakt nevím, jak to myslíš?
od jerry
čtv 04 čer 07:59
Fórum: Ze života za volantem
Téma: STK - jak jít štěstíčku naproti?
Odpovědi: 14
Zobrazení: 35417

Re: STK - jak jít štěstíčku naproti?

Předseda: Mělo by to platit pro všechny cizince z oblasti válečných konfliktů. Jinak je to systémový nesmysl protěžujicí jen určitý národ.
od jerry
stř 03 čer 21:02
Fórum: Ze života za volantem
Téma: Policejní kontroly a měření
Odpovědi: 8425
Zobrazení: 4869187

Re: Policejní kontroly a měření

Švýcarsko je extrém, v Německu jsou pokuty nižší, zvláště oproti výši průměrného platu.
od jerry
stř 03 čer 09:59
Fórum: Ze života za volantem
Téma: STK - jak jít štěstíčku naproti?
Odpovědi: 14
Zobrazení: 35417

Re: STK - jak jít štěstíčku naproti?

Proč neplatí od počátku stejná pravidla jako pro cizince z jiných zemí? https://www.garaz.cz/clanek/servis-legislativa-lex-ukrajina-a-auta-stk-ceka-naval-hrozit-bude-tucna-pokuta-21017092#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=autoweb.sznhp.box&dop_vert_ab=&dop_vert_id=&source=hp&...
od jerry
pon 01 čer 12:51
Fórum: Bazar
Téma: e90 330i 2006 250kkm + náhradní motor
Odpovědi: 39
Zobrazení: 7665

Re: e90 330i 2006 250kkm + náhradní motor

PP: Co tě vedlo k tomu vše poshánět a nakonec nerealizovat? Obava, že to tvůj mechanik nezvládne?
od jerry
sob 30 kvě 18:20
Fórum: Bazar
Téma: e90 330i 2006 250kkm + náhradní motor
Odpovědi: 39
Zobrazení: 7665

Re: e90 330i 2006 250kkm + náhradní motor

Jaká bude nebo už je náhrada?
od jerry
čtv 28 kvě 11:22
Fórum: Ze života za volantem
Téma: Řidiči, co to mají v ruce...
Odpovědi: 10082
Zobrazení: 5122791

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Ale po cyklostezce by jezdit neměl, že?