Nalezeno 18338 výsledků hledání

od pavproch
včera, 09:42
Fórum: Ze života za volantem
Téma: S větrem ve vlasech....
Odpovědi: 1915
Zobrazení: 1248457

Re: S větrem ve vlasech....

supr-hypr-extra-speciál čistič kontaktů . Objednáno, až bude tak budu DIY aftoměchanikovat. Nebudu DIY, fčíl sem do teho po oddeklování krytu motoru čuměl jak vrána a .... nějak (slepec geront) nerdokážu ty kunektory najít = sjedu za Liborem, ten si snad bude pamatovat gde ty kunektory sou. A taky ...
od pavproch
včera, 09:29
Fórum: Ze života za volantem
Téma: Výběrové RZ - kdo má lepší úlovek?
Odpovědi: 1467
Zobrazení: 1194573

Re: Výběrové RZ - kdo má lepší úlovek?

Jo, to je vlastně pravda, že i v Kotěhůlkách můžeš mít za penys custom RZ co vypadá jako ze 100vježaté.
od pavproch
včera, 07:31
Fórum: Ze života za volantem
Téma: Výběrové RZ - kdo má lepší úlovek?
Odpovědi: 1467
Zobrazení: 1194573

Re: Výběrové RZ - kdo má lepší úlovek?

pavproch píše: pát 19 kvě 17:49 o kus dál potom proti mě jela černá OOOO A6 s pražskou RZ: 6A6 66666.
Neska sem ho potkal zas, takže to asi je místní, sic RZ z Phy (leasing?).
od pavproch
úte 09 čer 09:35
Fórum: Ze života za volantem
Téma: S větrem ve vlasech....
Odpovědi: 1915
Zobrazení: 1248457

Re: S větrem ve vlasech....

Tak, podruhé ve stejné řece - m4Zlikův N52 až někam k 90tis km wolej (5W40 CFS) žral tak půllitr za sezonu (5-8kkm), paq ale začal (trochu) žrát taky, fčíl sem dolil zase litr, přesně po 2800km od posledního dolítí na max. Je teda ale fuckt, že narozdíl od brambora2, kde bylo redline jen občas, ne f...
od pavproch
pon 08 čer 12:25
Fórum: Ze života za volantem
Téma: S větrem ve vlasech....
Odpovědi: 1915
Zobrazení: 1248457

Re: S větrem ve vlasech....

Dalších přenádherných prosluněných a bezPaChových 100+ km skrz Beskydy, křasa, KUJU moc... ^:)^
od pavproch
ned 07 čer 12:49
Fórum: Ring volný
Téma: Banky, peníze, finance, investice...
Odpovědi: 15
Zobrazení: 9857

Re: Banky, peníze, finance, investice...

Taxem se nasrál a ftom nasrání uďál radikální krok: Od prvopočátků mé firmy sme firemní finance svěřili Monetě a celou tu dobu spokojenost s malou vyjímkou toho, že si účtují poplatky doslova za každý prd. Fčíl (za současné situace mé firmy) sem po Monětě chtěl jen jakési (jednoduché! sic) bankovní ...
od pavproch
sob 06 čer 12:48
Fórum: Bazar
Téma: e90 330i 2006 250kkm + náhradní motor
Odpovědi: 39
Zobrazení: 7138

Re: e90 330i 2006 250kkm + náhradní motor

Jo, už sem to tu spal, budu nostalgický.
od pavproch
sob 06 čer 04:47
Fórum: Bazar
Téma: e90 330i 2006 250kkm + náhradní motor
Odpovědi: 39
Zobrazení: 7138

Re: e90 330i 2006 250kkm + náhradní motor

PRODÁNO (en-bloc, tj. fčetně náhr. motoru i dílů).
Ešče tři týdny poyezdím a paq si ho odvezou. In(g)zeráth na ty díly sem už smáznul.
od pavproch
pát 05 čer 16:17
Fórum: Ze života za volantem
Téma: S větrem ve vlasech....
Odpovědi: 1915
Zobrazení: 1248457

Re: S větrem ve vlasech....

Plán byl fpondělí, ale z toho sešlo, tak až fčíl: Už mám pro m4Zlika připravené zimní kola (OZ Ultraleggera 18" stagg s jetýma P-sottozero, ex brambor2). A ten je už na Style 193 a letních GY pro prodej. Btw, GY6 Assy = asi 8kkm a zadní nejsou daleko od značky ojetí, ale to mi fčíl už neva.
od pavproch
pát 05 čer 16:05
Fórum: Německá auta
Téma: Porsche - vse o sportovnich modelech
Odpovědi: 1568
Zobrazení: 1012387

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Co si pamatuju, dyž sem (vážně) uvažoval o Kajmanovi (= jednal s prodejcem teda - kyní), tak v záruce bylo výslovně naspáno, že se nevztahuje na okruhové použití. Ale sem geront/sklerotik.