A za “servizio” je extra cena
Nalezeno 29493 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- před 29 minutami
- Fórum: Nafta vs. Benzin
- Téma: Ceny PHM ref aktuální válka v Iránu
- Odpovědi: 99
- Zobrazení: 53295
Re: Ceny PHM ref aktuální válka v Iránu
Ano. Tam mají docela vysokou spotřební daň.
A za “servizio” je extra cena


A za “servizio” je extra cena
- včera, 14:54
- Fórum: Nafta vs. Benzin
- Téma: Ceny PHM ref aktuální válka v Iránu
- Odpovědi: 99
- Zobrazení: 53295
Re: Ceny PHM ref aktuální válka v Iránu
....i ten můj 
- stř 24 čer 20:19
- Fórum: Ze života za volantem
- Téma: Policejni Passaty, Superby a neoznacena merici vozidla #2
- Odpovědi: 519
- Zobrazení: 638287
Re: Policejni Passaty, Superby a neoznacena merici vozidla #2
Směrem od MĚ k D8. RZ asi 4SX 1162
- stř 24 čer 20:07
- Fórum: Ze života za volantem
- Téma: Policejni Passaty, Superby a neoznacena merici vozidla #2
- Odpovědi: 519
- Zobrazení: 638287
Re: Policejni Passaty, Superby a neoznacena merici vozidla #2
Liberecký Kodiaq: RZ 6L0 7541 (??)
- stř 24 čer 15:54
- Fórum: Ostatní automobilky
- Téma: Volvo
- Odpovědi: 123
- Zobrazení: 385095
Re: Volvo
Tak zanedlouho na chvíli osedlám ES90 
Musím říct, že se na to docela těším...jak Volvo zvládá EL.
Musím říct, že se na to docela těším...jak Volvo zvládá EL.
- stř 24 čer 15:53
- Fórum: Nafta vs. Benzin
- Téma: Ceny PHM ref aktuální válka v Iránu
- Odpovědi: 99
- Zobrazení: 53295
Re: Ceny PHM ref aktuální válka v Iránu
já furt 36,90
- sob 20 čer 16:25
- Fórum: Nafta vs. Benzin
- Téma: Ceny PHM ref aktuální válka v Iránu
- Odpovědi: 99
- Zobrazení: 53295
Re: Ceny PHM ref aktuální válka v Iránu
zajímavý stravování 
BTW: U nás PK Express N95 za 36,90
BTW: U nás PK Express N95 za 36,90
- sob 20 čer 16:24
- Fórum: Videa s auty a o autech
- Téma: Onboard videa
- Odpovědi: 12063
- Zobrazení: 5476866
Re: Onboard videa
Není to úplně příjemné
- pát 19 čer 12:49
- Fórum: Ze života za volantem
- Téma: Řidiči, co to mají v ruce...
- Odpovědi: 10084
- Zobrazení: 5161722
Re: Řidiči, co to mají v ruce...
ten určitě před sebe nekoukal...
- pát 19 čer 09:24
- Fórum: Ring volný
- Téma: Politický koutek
- Odpovědi: 7166
- Zobrazení: 3371234
Re: Politický koutek
Kikině jeblo už docela dávno. Bohužel. On byl ok tak první ⅔ právního prezidentského mandátu. Pak si Rus začal říkat o splátku “dluhu”. On vždy nechytrými (jak by to sám nazval) lidmi opovrhoval. Bylo by nemyslitelné, aby mu přišli gratulovat lidi jako Sony, Tlustá Ála, Jaroslav Vodička, Turek, atd....