Nalezeno 29493 výsledků hledání

od řidičBOB
před 29 minutami
Fórum: Nafta vs. Benzin
Téma: Ceny PHM ref aktuální válka v Iránu
Odpovědi: 99
Zobrazení: 53295

Re: Ceny PHM ref aktuální válka v Iránu

Ano. Tam mají docela vysokou spotřební daň.
A za “servizio” je extra cena 😀😀😀
od řidičBOB
stř 24 čer 15:54
Fórum: Ostatní automobilky
Téma: Volvo
Odpovědi: 123
Zobrazení: 385095

Re: Volvo

Tak zanedlouho na chvíli osedlám ES90 :D
Musím říct, že se na to docela těším...jak Volvo zvládá EL.
od řidičBOB
sob 20 čer 16:25
Fórum: Nafta vs. Benzin
Téma: Ceny PHM ref aktuální válka v Iránu
Odpovědi: 99
Zobrazení: 53295

Re: Ceny PHM ref aktuální válka v Iránu

zajímavý stravování :D

BTW: U nás PK Express N95 za 36,90 :ymhug:
od řidičBOB
sob 20 čer 16:24
Fórum: Videa s auty a o autech
Téma: Onboard videa
Odpovědi: 12063
Zobrazení: 5476866

Re: Onboard videa

Není to úplně příjemné 8-|
od řidičBOB
pát 19 čer 12:49
Fórum: Ze života za volantem
Téma: Řidiči, co to mají v ruce...
Odpovědi: 10084
Zobrazení: 5161722

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

ten určitě před sebe nekoukal...
od řidičBOB
pát 19 čer 09:24
Fórum: Ring volný
Téma: Politický koutek
Odpovědi: 7166
Zobrazení: 3371234

Re: Politický koutek

Kikině jeblo už docela dávno. Bohužel. On byl ok tak první ⅔ právního prezidentského mandátu. Pak si Rus začal říkat o splátku “dluhu”. On vždy nechytrými (jak by to sám nazval) lidmi opovrhoval. Bylo by nemyslitelné, aby mu přišli gratulovat lidi jako Sony, Tlustá Ála, Jaroslav Vodička, Turek, atd....