Nalezeno 1697 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- včera, 11:07
- Fórum: Ring volný
- Téma: Politický koutek
- Odpovědi: 7166
- Zobrazení: 3365165
Re: Politický koutek
jerry: tohle vytahování strých ran je dobré k čemu?
- včera, 09:04
- Fórum: Nafta vs. Benzin
- Téma: Ceny PHM ref aktuální válka v Iránu
- Odpovědi: 91
- Zobrazení: 51658
Re: Ceny PHM ref aktuální válka v Iránu
ČT-Ne Marko N95 za 35 Kč. To byla krása.. dnes už 37,4
- čtv 18 čer 15:14
- Fórum: Ze života za volantem
- Téma: S větrem ve vlasech....
- Odpovědi: 1950
- Zobrazení: 1262586
Re: S větrem ve vlasech....
určitě ne, protože olejovej chladič je výměník tepla chlazený vodou. Zanesený můžeš mít jen zo žebrování vodního chladiče
- čtv 18 čer 12:45
- Fórum: Ze života za volantem
- Téma: S větrem ve vlasech....
- Odpovědi: 1950
- Zobrazení: 1262586
Re: S větrem ve vlasech....
Nechápu co s tím autem děláš, že ti leze volej k 140°C? Na tolik jsem se nedostal ani na okruhu, ani na 1/2 dni driftování v Hradci. Maximum 125. Jestli ty nebudeš mít zanesenej chladič...
- úte 09 čer 13:18
- Fórum: Německá auta
- Téma: Audi klub - pro ty, co chteji Auto
- Odpovědi: 1766
- Zobrazení: 1120487
Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto
Nová Q7 - IMO v pohodě příplatek 80k za silnější verzi https://www.garaz.cz/clanek/novinky-audi-q7-vt6-tdi-mhev-quattro-21017146#dop_ab_variant=1693600&dop_source_zone_name=autoweb.sznhp.box&dop_vert_ab=&dop_vert_id=&source=hp&seq_no=1&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=...
- stř 03 čer 21:00
- Fórum: Ze života za volantem
- Téma: STK - jak jít štěstíčku naproti?
- Odpovědi: 14
- Zobrazení: 36457
Re: STK - jak jít štěstíčku naproti?
tvl asi protože největší válečný konflikt od 2SV... Jako kdyby ses pozastavil nad tím proč s tím nepřišli dřív, tak by se tomu dalo říct konstruktovní kritika (jakž takž), ale tohle si jen bouchnul do ukrajnců. Je ti líp?
- úte 02 čer 14:34
- Fórum: Bazar
- Téma: e90 330i 2006 250kkm + náhradní motor
- Odpovědi: 39
- Zobrazení: 12089
Re: e90 330i 2006 250kkm + náhradní motor
jo sorry.. já z tvých příspěvků čtu tak každé 10. slovo
- úte 02 čer 13:28
- Fórum: Bazar
- Téma: e90 330i 2006 250kkm + náhradní motor
- Odpovědi: 39
- Zobrazení: 12089
Re: e90 330i 2006 250kkm + náhradní motor
z tý fotky poznáte že je tam folie? normálně špinavý auto. Ale honza to auto asi viděl ješte když ho měl mmira
- úte 02 čer 11:50
- Fórum: Bazar
- Téma: e90 330i 2006 250kkm + náhradní motor
- Odpovědi: 39
- Zobrazení: 12089
Re: e90 330i 2006 250kkm + náhradní motor
sem nějaké fotky přehlídnul nebo to soudíte dle té fotky na první stránce?
- čtv 07 kvě 16:05
- Fórum: Německá auta
- Téma: BMW Divize
- Odpovědi: 15620
- Zobrazení: 9706057
Re: BMW Divize
bank 1 jsou valce 1+2+3 vepředu od chladiče. Imo ale senzor bude v pohodě. Předpokládm že se to ukáže po startu a když bys to smazal u zakřátýho motoru tak to nevyskočí. Můj tip je, že některý z válcu má olej, resp. po nastartování se tam rychle spálí dávka oleje a senzor dostane bídu.