Nalezeno 1697 výsledků hledání

od Předseda
včera, 11:07
Fórum: Ring volný
Téma: Politický koutek
Odpovědi: 7166
Zobrazení: 3365165

Re: Politický koutek

jerry: tohle vytahování strých ran je dobré k čemu?
od Předseda
včera, 09:04
Fórum: Nafta vs. Benzin
Téma: Ceny PHM ref aktuální válka v Iránu
Odpovědi: 91
Zobrazení: 51658

Re: Ceny PHM ref aktuální válka v Iránu

ČT-Ne Marko N95 za 35 Kč. To byla krása.. dnes už 37,4
od Předseda
čtv 18 čer 15:14
Fórum: Ze života za volantem
Téma: S větrem ve vlasech....
Odpovědi: 1950
Zobrazení: 1262586

Re: S větrem ve vlasech....

určitě ne, protože olejovej chladič je výměník tepla chlazený vodou. Zanesený můžeš mít jen zo žebrování vodního chladiče
od Předseda
čtv 18 čer 12:45
Fórum: Ze života za volantem
Téma: S větrem ve vlasech....
Odpovědi: 1950
Zobrazení: 1262586

Re: S větrem ve vlasech....

Nechápu co s tím autem děláš, že ti leze volej k 140°C? Na tolik jsem se nedostal ani na okruhu, ani na 1/2 dni driftování v Hradci. Maximum 125. Jestli ty nebudeš mít zanesenej chladič...
od Předseda
úte 09 čer 13:18
Fórum: Německá auta
Téma: Audi klub - pro ty, co chteji Auto
Odpovědi: 1766
Zobrazení: 1120487

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Nová Q7 - IMO v pohodě příplatek 80k za silnější verzi https://www.garaz.cz/clanek/novinky-audi-q7-vt6-tdi-mhev-quattro-21017146#dop_ab_variant=1693600&dop_source_zone_name=autoweb.sznhp.box&dop_vert_ab=&dop_vert_id=&source=hp&seq_no=1&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=...
od Předseda
stř 03 čer 21:00
Fórum: Ze života za volantem
Téma: STK - jak jít štěstíčku naproti?
Odpovědi: 14
Zobrazení: 36457

Re: STK - jak jít štěstíčku naproti?

tvl asi protože největší válečný konflikt od 2SV... Jako kdyby ses pozastavil nad tím proč s tím nepřišli dřív, tak by se tomu dalo říct konstruktovní kritika (jakž takž), ale tohle si jen bouchnul do ukrajnců. Je ti líp?
od Předseda
úte 02 čer 14:34
Fórum: Bazar
Téma: e90 330i 2006 250kkm + náhradní motor
Odpovědi: 39
Zobrazení: 12089

Re: e90 330i 2006 250kkm + náhradní motor

jo sorry.. já z tvých příspěvků čtu tak každé 10. slovo
od Předseda
úte 02 čer 13:28
Fórum: Bazar
Téma: e90 330i 2006 250kkm + náhradní motor
Odpovědi: 39
Zobrazení: 12089

Re: e90 330i 2006 250kkm + náhradní motor

z tý fotky poznáte že je tam folie? normálně špinavý auto. Ale honza to auto asi viděl ješte když ho měl mmira
od Předseda
úte 02 čer 11:50
Fórum: Bazar
Téma: e90 330i 2006 250kkm + náhradní motor
Odpovědi: 39
Zobrazení: 12089

Re: e90 330i 2006 250kkm + náhradní motor

sem nějaké fotky přehlídnul nebo to soudíte dle té fotky na první stránce?
od Předseda
čtv 07 kvě 16:05
Fórum: Německá auta
Téma: BMW Divize
Odpovědi: 15620
Zobrazení: 9706057

Re: BMW Divize

bank 1 jsou valce 1+2+3 vepředu od chladiče. Imo ale senzor bude v pohodě. Předpokládm že se to ukáže po startu a když bys to smazal u zakřátýho motoru tak to nevyskočí. Můj tip je, že některý z válcu má olej, resp. po nastartování se tam rychle spálí dávka oleje a senzor dostane bídu.