Nalezeno 1700 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- čtv 25 čer 20:55
- Fórum: Nafta vs. Benzin
- Téma: Ceny PHM ref aktuální válka v Iránu
- Odpovědi: 102
- Zobrazení: 54115
Re: Ceny PHM ref aktuální válka v Iránu
tak tam měli vzdy drahej benál. a když ti frajer natankuje tak o to víc se ti protočej panenky 
- čtv 25 čer 08:34
- Fórum: Nafta vs. Benzin
- Téma: Ceny PHM ref aktuální válka v Iránu
- Odpovědi: 102
- Zobrazení: 54115
Re: Ceny PHM ref aktuální válka v Iránu
na nafru sere pes 
- čtv 25 čer 07:15
- Fórum: Nafta vs. Benzin
- Téma: Ceny PHM ref aktuální válka v Iránu
- Odpovědi: 102
- Zobrazení: 54115
Re: Ceny PHM ref aktuální válka v Iránu
Makro dnes až neděle 36,9. Resp 36,4 s makro kartou
- pon 22 čer 11:07
- Fórum: Ring volný
- Téma: Politický koutek
- Odpovědi: 7166
- Zobrazení: 3372144
Re: Politický koutek
jerry: tohle vytahování strých ran je dobré k čemu?
- pon 22 čer 09:04
- Fórum: Nafta vs. Benzin
- Téma: Ceny PHM ref aktuální válka v Iránu
- Odpovědi: 102
- Zobrazení: 54115
Re: Ceny PHM ref aktuální válka v Iránu
ČT-Ne Marko N95 za 35 Kč. To byla krása.. dnes už 37,4
- čtv 18 čer 15:14
- Fórum: Ze života za volantem
- Téma: S větrem ve vlasech....
- Odpovědi: 1951
- Zobrazení: 1265224
Re: S větrem ve vlasech....
určitě ne, protože olejovej chladič je výměník tepla chlazený vodou. Zanesený můžeš mít jen zo žebrování vodního chladiče
- čtv 18 čer 12:45
- Fórum: Ze života za volantem
- Téma: S větrem ve vlasech....
- Odpovědi: 1951
- Zobrazení: 1265224
Re: S větrem ve vlasech....
Nechápu co s tím autem děláš, že ti leze volej k 140°C? Na tolik jsem se nedostal ani na okruhu, ani na 1/2 dni driftování v Hradci. Maximum 125. Jestli ty nebudeš mít zanesenej chladič...
- úte 09 čer 13:18
- Fórum: Německá auta
- Téma: Audi klub - pro ty, co chteji Auto
- Odpovědi: 1766
- Zobrazení: 1122245
Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto
Nová Q7 - IMO v pohodě příplatek 80k za silnější verzi https://www.garaz.cz/clanek/novinky-audi-q7-vt6-tdi-mhev-quattro-21017146#dop_ab_variant=1693600&dop_source_zone_name=autoweb.sznhp.box&dop_vert_ab=&dop_vert_id=&source=hp&seq_no=1&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=...
- stř 03 čer 21:00
- Fórum: Ze života za volantem
- Téma: STK - jak jít štěstíčku naproti?
- Odpovědi: 14
- Zobrazení: 36874
Re: STK - jak jít štěstíčku naproti?
tvl asi protože největší válečný konflikt od 2SV... Jako kdyby ses pozastavil nad tím proč s tím nepřišli dřív, tak by se tomu dalo říct konstruktovní kritika (jakž takž), ale tohle si jen bouchnul do ukrajnců. Je ti líp?
- úte 02 čer 14:34
- Fórum: Bazar
- Téma: e90 330i 2006 250kkm + náhradní motor
- Odpovědi: 39
- Zobrazení: 13191
Re: e90 330i 2006 250kkm + náhradní motor
jo sorry.. já z tvých příspěvků čtu tak každé 10. slovo