Nalezeno 1700 výsledků hledání

od Předseda
čtv 25 čer 20:55
Fórum: Nafta vs. Benzin
Téma: Ceny PHM ref aktuální válka v Iránu
Odpovědi: 102
Zobrazení: 54115

Re: Ceny PHM ref aktuální válka v Iránu

tak tam měli vzdy drahej benál. a když ti frajer natankuje tak o to víc se ti protočej panenky :D
od Předseda
čtv 25 čer 08:34
Fórum: Nafta vs. Benzin
Téma: Ceny PHM ref aktuální válka v Iránu
Odpovědi: 102
Zobrazení: 54115

Re: Ceny PHM ref aktuální válka v Iránu

na nafru sere pes :D
od Předseda
čtv 25 čer 07:15
Fórum: Nafta vs. Benzin
Téma: Ceny PHM ref aktuální válka v Iránu
Odpovědi: 102
Zobrazení: 54115

Re: Ceny PHM ref aktuální válka v Iránu

Makro dnes až neděle 36,9. Resp 36,4 s makro kartou
od Předseda
pon 22 čer 11:07
Fórum: Ring volný
Téma: Politický koutek
Odpovědi: 7166
Zobrazení: 3372144

Re: Politický koutek

jerry: tohle vytahování strých ran je dobré k čemu?
od Předseda
pon 22 čer 09:04
Fórum: Nafta vs. Benzin
Téma: Ceny PHM ref aktuální válka v Iránu
Odpovědi: 102
Zobrazení: 54115

Re: Ceny PHM ref aktuální válka v Iránu

ČT-Ne Marko N95 za 35 Kč. To byla krása.. dnes už 37,4
od Předseda
čtv 18 čer 15:14
Fórum: Ze života za volantem
Téma: S větrem ve vlasech....
Odpovědi: 1951
Zobrazení: 1265224

Re: S větrem ve vlasech....

určitě ne, protože olejovej chladič je výměník tepla chlazený vodou. Zanesený můžeš mít jen zo žebrování vodního chladiče
od Předseda
čtv 18 čer 12:45
Fórum: Ze života za volantem
Téma: S větrem ve vlasech....
Odpovědi: 1951
Zobrazení: 1265224

Re: S větrem ve vlasech....

Nechápu co s tím autem děláš, že ti leze volej k 140°C? Na tolik jsem se nedostal ani na okruhu, ani na 1/2 dni driftování v Hradci. Maximum 125. Jestli ty nebudeš mít zanesenej chladič...
od Předseda
úte 09 čer 13:18
Fórum: Německá auta
Téma: Audi klub - pro ty, co chteji Auto
Odpovědi: 1766
Zobrazení: 1122245

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Nová Q7 - IMO v pohodě příplatek 80k za silnější verzi https://www.garaz.cz/clanek/novinky-audi-q7-vt6-tdi-mhev-quattro-21017146#dop_ab_variant=1693600&dop_source_zone_name=autoweb.sznhp.box&dop_vert_ab=&dop_vert_id=&source=hp&seq_no=1&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=...
od Předseda
stř 03 čer 21:00
Fórum: Ze života za volantem
Téma: STK - jak jít štěstíčku naproti?
Odpovědi: 14
Zobrazení: 36874

Re: STK - jak jít štěstíčku naproti?

tvl asi protože největší válečný konflikt od 2SV... Jako kdyby ses pozastavil nad tím proč s tím nepřišli dřív, tak by se tomu dalo říct konstruktovní kritika (jakž takž), ale tohle si jen bouchnul do ukrajnců. Je ti líp?
od Předseda
úte 02 čer 14:34
Fórum: Bazar
Téma: e90 330i 2006 250kkm + náhradní motor
Odpovědi: 39
Zobrazení: 13191

Re: e90 330i 2006 250kkm + náhradní motor

jo sorry.. já z tvých příspěvků čtu tak každé 10. slovo