Nalezeno 2094 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- včera, 20:29
- Fórum: Německá auta
- Téma: BMW Divize
- Odpovědi: 15623
- Zobrazení: 9708480
Re: BMW Divize
Kuna sem, kuna tam, nepřítel číhá na každém rohu. Babských rad proti tomuto predátorovi je spousta, cokoliv z čeho cítí človeka by je mělo odradit. Alternativně lze umístit do motorového prostoru kočku nebo její chlupy.
- pát 19 čer 19:20
- Fórum: Nafta vs. Benzin
- Téma: Ceny PHM ref aktuální válka v Iránu
- Odpovědi: 91
- Zobrazení: 52088
Re: Ceny PHM ref aktuální válka v Iránu
U nás EuroOil 35,50/38,50. A AVIA ve Fryštáku měla naftu za 33,xx. Zato Shellka si furt jede vládní strop na halíře, od začátku co byl zaveden 
- čtv 11 čer 07:35
- Fórum: Ring volný
- Téma: Lampárna (stěžovatelna)
- Odpovědi: 4181
- Zobrazení: 2650665
Re: Lampárna (stěžovatelna)
Je krásné jak v článku přepočítávají úsporu paliva na rok, ale rozdíl času na jednu cestu, typická práce s informacemi v dnešní době. Přiznám se źe v osobní dodávce jezdím taky tak do 120 GPS, dál už i ztrácím pocit sucha a bezpečí že bych v hustším provozu měl reagovat na krizovku.
- úte 26 kvě 21:47
- Fórum: Italská auta
- Téma: Koníci z Maranella obecně
- Odpovědi: 72
- Zobrazení: 287991
Re: Koníci z Maranella obecně
Mě zas pobavil popis "Temu Tesla" :D No, to je jako jeden nejmenovaný miliardář si koupil nedávno Purosangue a od jedného známého se dočkal pochvaly: pičo, to vypadá jako ta elektrická Kia 😃 To jsem si musel najít a je to trefné, v carwow videu je měli ve stejné barvě, místy jsem se v pros...
- úte 26 kvě 15:32
- Fórum: Italská auta
- Téma: Koníci z Maranella obecně
- Odpovědi: 72
- Zobrazení: 287991
Re: Koníci z Maranella obecně
Vypadá to jak domrvený Prius.
- sob 23 kvě 12:07
- Fórum: Ze života za volantem
- Téma: Řidiči, co to mají v ruce...
- Odpovědi: 10084
- Zobrazení: 5156339
Re: Řidiči, co to mají v ruce...
Tvá ochota omlouvat kohokoliv v uniformě nezná hranic. Za všechno můžou civilové co se motají profesionálům do zásahu. Argumenty pořád stejné: "kolikrát jsi byl, kolikrát jsi jel" a do toho invektivy. V použití spojení "řidič mixu" zřejmě držíš světový rekord. Někteří lidi by s V...
- úte 12 kvě 17:13
- Fórum: Ze života za volantem
- Téma: S větrem ve vlasech....
- Odpovědi: 1951
- Zobrazení: 1263394
Re: S větrem ve vlasech....
Tak držím palce. Dodavatel by asi měl být schopen takovou vadu ověřit po ohledání pneu.
- pon 11 kvě 16:37
- Fórum: Ze života za volantem
- Téma: S větrem ve vlasech....
- Odpovědi: 1951
- Zobrazení: 1263394
Re: S větrem ve vlasech....
Jestli to má snést audisteer na těžkém předku, dovedu si představit že to nebude úplně v optimální provozní teplotě na zadku BMW a možná trochu tužší než je zdrávo 
- sob 09 kvě 20:50
- Fórum: Ze života za volantem
- Téma: S větrem ve vlasech....
- Odpovědi: 1951
- Zobrazení: 1263394
Re: S větrem ve vlasech....
Ještě bych zkontroloval jestli jsou ty pneu nainstalované správně na ráfcích (inside/outside).
- pát 08 kvě 10:27
- Fórum: Ring volný
- Téma: Lampárna (stěžovatelna)
- Odpovědi: 4181
- Zobrazení: 2650665
Re: Lampárna (stěžovatelna)
Nebo probudil. Dělal vyloženě slalom i na rovině.