Nalezeno 2094 výsledků hledání

od Zajda
včera, 20:29
Fórum: Německá auta
Téma: BMW Divize
Odpovědi: 15623
Zobrazení: 9708480

Re: BMW Divize

Kuna sem, kuna tam, nepřítel číhá na každém rohu. Babských rad proti tomuto predátorovi je spousta, cokoliv z čeho cítí človeka by je mělo odradit. Alternativně lze umístit do motorového prostoru kočku nebo její chlupy.
od Zajda
pát 19 čer 19:20
Fórum: Nafta vs. Benzin
Téma: Ceny PHM ref aktuální válka v Iránu
Odpovědi: 91
Zobrazení: 52088

Re: Ceny PHM ref aktuální válka v Iránu

U nás EuroOil 35,50/38,50. A AVIA ve Fryštáku měla naftu za 33,xx. Zato Shellka si furt jede vládní strop na halíře, od začátku co byl zaveden :-)
od Zajda
čtv 11 čer 07:35
Fórum: Ring volný
Téma: Lampárna (stěžovatelna)
Odpovědi: 4181
Zobrazení: 2650665

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Je krásné jak v článku přepočítávají úsporu paliva na rok, ale rozdíl času na jednu cestu, typická práce s informacemi v dnešní době. Přiznám se źe v osobní dodávce jezdím taky tak do 120 GPS, dál už i ztrácím pocit sucha a bezpečí že bych v hustším provozu měl reagovat na krizovku.
od Zajda
úte 26 kvě 21:47
Fórum: Italská auta
Téma: Koníci z Maranella obecně
Odpovědi: 72
Zobrazení: 287991

Re: Koníci z Maranella obecně

Mě zas pobavil popis "Temu Tesla" :D No, to je jako jeden nejmenovaný miliardář si koupil nedávno Purosangue a od jedného známého se dočkal pochvaly: pičo, to vypadá jako ta elektrická Kia 😃 To jsem si musel najít a je to trefné, v carwow videu je měli ve stejné barvě, místy jsem se v pros...
od Zajda
úte 26 kvě 15:32
Fórum: Italská auta
Téma: Koníci z Maranella obecně
Odpovědi: 72
Zobrazení: 287991

Re: Koníci z Maranella obecně

Vypadá to jak domrvený Prius.
od Zajda
sob 23 kvě 12:07
Fórum: Ze života za volantem
Téma: Řidiči, co to mají v ruce...
Odpovědi: 10084
Zobrazení: 5156339

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Tvá ochota omlouvat kohokoliv v uniformě nezná hranic. Za všechno můžou civilové co se motají profesionálům do zásahu. Argumenty pořád stejné: "kolikrát jsi byl, kolikrát jsi jel" a do toho invektivy. V použití spojení "řidič mixu" zřejmě držíš světový rekord. Někteří lidi by s V...
od Zajda
úte 12 kvě 17:13
Fórum: Ze života za volantem
Téma: S větrem ve vlasech....
Odpovědi: 1951
Zobrazení: 1263394

Re: S větrem ve vlasech....

Tak držím palce. Dodavatel by asi měl být schopen takovou vadu ověřit po ohledání pneu.
od Zajda
pon 11 kvě 16:37
Fórum: Ze života za volantem
Téma: S větrem ve vlasech....
Odpovědi: 1951
Zobrazení: 1263394

Re: S větrem ve vlasech....

Jestli to má snést audisteer na těžkém předku, dovedu si představit že to nebude úplně v optimální provozní teplotě na zadku BMW a možná trochu tužší než je zdrávo :-)
od Zajda
sob 09 kvě 20:50
Fórum: Ze života za volantem
Téma: S větrem ve vlasech....
Odpovědi: 1951
Zobrazení: 1263394

Re: S větrem ve vlasech....

Ještě bych zkontroloval jestli jsou ty pneu nainstalované správně na ráfcích (inside/outside).
od Zajda
pát 08 kvě 10:27
Fórum: Ring volný
Téma: Lampárna (stěžovatelna)
Odpovědi: 4181
Zobrazení: 2650665

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Nebo probudil. Dělal vyloženě slalom i na rovině.