Nalezeno 6246 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- ned 21 čer 20:06
- Fórum: Nafta vs. Benzin
- Téma: Za kolik jezdíte s dieselem?
- Odpovědi: 1119
- Zobrazení: 1046434
Re: Za kolik jezdíte s dieselem?
Jaký povoz?
- ned 21 čer 20:04
- Fórum: Ring volný
- Téma: whitelist & blacklist
- Odpovědi: 301
- Zobrazení: 294396
Re: whitelist & blacklist
Nevím, jak na tom autě zamakali, ale když jsem to měl v r.2018, tak jsem si říkal dobrý, ale Multivan to prostě není. Za 18 měsíců, jsem se toho zbavil, ale hlavně kvůli neschopnému servisu. Tak možná od té doby obojí vylepšili 
- pon 15 čer 09:13
- Fórum: Škoda a další česká auta
- Téma: Škoda Auto obecně
- Odpovědi: 1780
- Zobrazení: 1447759
- ned 14 čer 09:48
- Fórum: Škoda a další česká auta
- Téma: Škoda Auto obecně
- Odpovědi: 1780
- Zobrazení: 1447759
Re: Škoda Auto obecně
Snad nečekáš od EV nějaké jízdní zážitky
Měl jsem možnost se krátce svézt v Enyaq RS, jede to jak píchlé prase, ale sterilní a na limitu nečitelné, pohodová jízda je tak na 75% možností.
Za mě je EV rezignace na radost z jízdy.
Měl jsem možnost se krátce svézt v Enyaq RS, jede to jak píchlé prase, ale sterilní a na limitu nečitelné, pohodová jízda je tak na 75% možností.
Za mě je EV rezignace na radost z jízdy.
- pát 12 čer 10:06
- Fórum: Ring volný
- Téma: Lampárna (stěžovatelna)
- Odpovědi: 4181
- Zobrazení: 2650388
Re: Lampárna (stěžovatelna)
Mají ty drážky kapku širší.
- čtv 11 čer 11:08
- Fórum: Ring volný
- Téma: Lampárna (stěžovatelna)
- Odpovědi: 4181
- Zobrazení: 2650388
Re: Lampárna (stěžovatelna)
Je to obdobné, jak lemra na vedlejší nemůže počkat, až auto na hlavní projede, ale musí se tam nasrat, aby se následně mohl plazit podlimitní rychlostí.
- stř 10 čer 19:37
- Fórum: Ring volný
- Téma: Lampárna (stěžovatelna)
- Odpovědi: 4181
- Zobrazení: 2650388
Re: Lampárna (stěžovatelna)
Jo, prudí ostatní, aby pak doma mohli úsporu prohulit a prochlastat.
- ned 07 čer 20:43
- Fórum: O tomto fóru a Autoforum.cz
- Téma: Sraz AutoForařů na Nurburgring Nordschleife
- Odpovědi: 1281
- Zobrazení: 928379
Re: Sraz AutoForařů na Nurburgring Nordschleife
Wroom: chceš mi říct, že ti Petr nedokázal s Lotusem ujet?
A za mě můžu říct, že rozdíl mezi CUP a Supersport mě přijde jako noc a den, teda na okruhu
A za mě můžu říct, že rozdíl mezi CUP a Supersport mě přijde jako noc a den, teda na okruhu
- sob 30 kvě 20:23
- Fórum: Bazar
- Téma: e90 330i 2006 250kkm + náhradní motor
- Odpovědi: 39
- Zobrazení: 12272
Re: e90 330i 2006 250kkm + náhradní motor
Turbo s automatem
- pon 25 kvě 19:39
- Fórum: Ze života za volantem
- Téma: Řidiči, co to mají v ruce...
- Odpovědi: 10084
- Zobrazení: 5155478
Re: Řidiči, co to mají v ruce...
Kdo nejede s Daškamem, jede proti němu.