Nalezeno 6246 výsledků hledání

od M.Z.
ned 21 čer 20:06
Fórum: Nafta vs. Benzin
Téma: Za kolik jezdíte s dieselem?
Odpovědi: 1119
Zobrazení: 1046434

Re: Za kolik jezdíte s dieselem?

Jaký povoz?
od M.Z.
ned 21 čer 20:04
Fórum: Ring volný
Téma: whitelist & blacklist
Odpovědi: 301
Zobrazení: 294396

Re: whitelist & blacklist

Nevím, jak na tom autě zamakali, ale když jsem to měl v r.2018, tak jsem si říkal dobrý, ale Multivan to prostě není. Za 18 měsíců, jsem se toho zbavil, ale hlavně kvůli neschopnému servisu. Tak možná od té doby obojí vylepšili :)
od M.Z.
pon 15 čer 09:13
Fórum: Škoda a další česká auta
Téma: Škoda Auto obecně
Odpovědi: 1780
Zobrazení: 1447759

Re: Škoda Auto obecně

řidičBOB píše: pon 15 čer 07:58 Matrix LED (ještě asi nestihli ukrást).
:D ale musí se nechat, že o kousek méně náročný řidič, do toho bez problémů skočí, protože ty nabídky nejsou špatné.
od M.Z.
ned 14 čer 09:48
Fórum: Škoda a další česká auta
Téma: Škoda Auto obecně
Odpovědi: 1780
Zobrazení: 1447759

Re: Škoda Auto obecně

Snad nečekáš od EV nějaké jízdní zážitky :-o
Měl jsem možnost se krátce svézt v Enyaq RS, jede to jak píchlé prase, ale sterilní a na limitu nečitelné, pohodová jízda je tak na 75% možností.
Za mě je EV rezignace na radost z jízdy.
od M.Z.
pát 12 čer 10:06
Fórum: Ring volný
Téma: Lampárna (stěžovatelna)
Odpovědi: 4181
Zobrazení: 2650388

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Mají ty drážky kapku širší.
od M.Z.
čtv 11 čer 11:08
Fórum: Ring volný
Téma: Lampárna (stěžovatelna)
Odpovědi: 4181
Zobrazení: 2650388

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Je to obdobné, jak lemra na vedlejší nemůže počkat, až auto na hlavní projede, ale musí se tam nasrat, aby se následně mohl plazit podlimitní rychlostí.
od M.Z.
stř 10 čer 19:37
Fórum: Ring volný
Téma: Lampárna (stěžovatelna)
Odpovědi: 4181
Zobrazení: 2650388

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Jo, prudí ostatní, aby pak doma mohli úsporu prohulit a prochlastat.
od M.Z.
ned 07 čer 20:43
Fórum: O tomto fóru a Autoforum.cz
Téma: Sraz AutoForařů na Nurburgring Nordschleife
Odpovědi: 1281
Zobrazení: 928379

Re: Sraz AutoForařů na Nurburgring Nordschleife

Wroom: chceš mi říct, že ti Petr nedokázal s Lotusem ujet?
A za mě můžu říct, že rozdíl mezi CUP a Supersport mě přijde jako noc a den, teda na okruhu :)
od M.Z.
sob 30 kvě 20:23
Fórum: Bazar
Téma: e90 330i 2006 250kkm + náhradní motor
Odpovědi: 39
Zobrazení: 12272

Re: e90 330i 2006 250kkm + náhradní motor

Turbo s automatem
od M.Z.
pon 25 kvě 19:39
Fórum: Ze života za volantem
Téma: Řidiči, co to mají v ruce...
Odpovědi: 10084
Zobrazení: 5155478

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Kdo nejede s Daškamem, jede proti němu.