Nalezeno 2264 výsledků hledání

od GeneHawkins
pát 29 kvě 09:18
Fórum: Naučte se lépe řídit
Téma: Kdo má přednost?
Odpovědi: 114
Zobrazení: 154503

Re: Kdo má přednost?

Jak může
iz5b.jpg
rušit platnost
§23.jpg
?
Kdyby tomu tak bylo, žádná přednost při výjezdu z Obytné zóny by neexistovala...
od GeneHawkins
pát 29 kvě 07:09
Fórum: Naučte se lépe řídit
Téma: Kdo má přednost?
Odpovědi: 114
Zobrazení: 154503

Re: Kdo má přednost?

Nelžu, měl jsem i screenshot. Každopádně ted jsem to zkusil, včetně toho jestli můži předjet na plné čáře traktor (což taky odpovídal špatně) a na oboje odpověděl dobře Taky se učí. Když jsem se jí dříve zeptal, jestli se musí v mlze zadní mlhovka v koloně vypnout, tak mi to nejen potvrdila, ale do...
od GeneHawkins
pát 29 kvě 07:07
Fórum: Naučte se lépe řídit
Téma: Kdo má přednost?
Odpovědi: 114
Zobrazení: 154503

Re: Kdo má přednost?

řidičBOB píše: stř 27 kvě 15:22 Jasně, že vjezdem do nové zóny vzniká povinnost dodržovat pravidla stanovená tou zónou ;-)
Jakou to má souvislost s tím, co jsem napsal? Která ustanovení související se značkou Zóna s dopravním omezením obsahují zrušení jiných platných značek?
od GeneHawkins
stř 27 kvě 15:15
Fórum: Naučte se lépe řídit
Téma: Kdo má přednost?
Odpovědi: 114
Zobrazení: 154503

Re: Kdo má přednost?

to nikdo neříká...ale obytná zóna skončila značkou a začala zóna nová, která stanovuje povinnosti nové. Křižovatka je až za dvojicí těchto značek, čili v režimu nové zóny. Jenže se skončením Obytné zóny vznikla povinnost dát přednost při výjezdu všem, a se vznikem nové zóny tato povinnost nezanikla...
od GeneHawkins
stř 27 kvě 10:41
Fórum: Naučte se lépe řídit
Téma: Kdo má přednost?
Odpovědi: 114
Zobrazení: 154503

Re: Kdo má přednost?

Značka Zóna s dopravním omezením žádné povinnosti dané značkou Obytná zóna neruší.
od GeneHawkins
úte 26 kvě 17:35
Fórum: Naučte se lépe řídit
Téma: Kdo má přednost?
Odpovědi: 114
Zobrazení: 154503

Re: Kdo má přednost?

řidičBOB píše: úte 26 kvě 15:11 Zaniká se značkou, která stanovuje novou zónu.
Ne. To se nedá ničím odůvodnit. Ty značky nejsou v rozporu, samotná zónová značka připouští "pokud není značeno jinak".
od GeneHawkins
úte 26 kvě 14:51
Fórum: Naučte se lépe řídit
Téma: Kdo má přednost?
Odpovědi: 114
Zobrazení: 154503

Re: Kdo má přednost?

Obytná zóna sice značkou končí, ale povinnost dát přednost všem minutím značky nezaniká.
od GeneHawkins
úte 26 kvě 14:13
Fórum: Naučte se lépe řídit
Téma: Kdo má přednost?
Odpovědi: 114
Zobrazení: 154503

Re: Kdo má přednost?

Jak zdůvodnili, že jedna značka/pravidlo platí a druhá ne?

Pokud tedy bude za touto značkou značka IP 11a Parkoviště, tak to neplatí a stát se tam nesmí?
IZ8a.jpg
od GeneHawkins
čtv 21 kvě 11:38
Fórum: Ring volný
Téma: Rychlodotazy
Odpovědi: 3798
Zobrazení: 2163508

Re: Rychlodotazy

Můžeš jet i přes Pelhřimov, ale je to taky píčovina.
od GeneHawkins
čtv 21 kvě 11:34
Fórum: Naučte se lépe řídit
Téma: Tvar křižovatky a odbočení vlevo
Odpovědi: 11
Zobrazení: 7588

Re: Tvar křižovatky a odbočení vlevo

Truck Daškam píše: úte 19 kvě 16:24 Beru teda směr jízdy tak, že jedete od Novýho Boru směr Rumburk.
Rumburk je doprava po hlavní, ne? Přes Šébr.