Jaký motor do Alfy 159?

Alfa Romeo, Ferrari, Fiat, Maserati ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Jaký motor do Alfy 159?

Příspěvek od goes »

Drago: jo ty vubec nemas kompletx z VW :) a vidim, ze fyzika je taky pro tebe neznama :)
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Jaký motor do Alfy 159?

Příspěvek od goes »

Drago911 píše:Ale jo v TUV fiat, ar spíš ke konci vždy ale to sou rozdíly v jednotkách procent...pro mě má malou váhu že třeba mito má o 3% horší spolehlivost jak fábka třeba
Tech 6 % rozdilu v zavadach TUV tedy Fabka 8 % vs. Mito 14 % v podstate znamena, ze u Mita mas o 75 % vetsi pravdepodobnost neprojiti STK, nez u Fabky z duvodu zavady.
Uživatelský avatar
KDB
Mistr volantu
Příspěvky: 562
Registrován: čtv 10 lis 15:52

Re: Jaký motor do Alfy 159?

Příspěvek od KDB »

Koza je prostě demagog spasitel.....blbý je, že to na spoustu lidí slyší.
Jediná statistika, které věřím, je ta, kterou si zfalšuju sám....řekl kdosi.... :D
Myslím, že ohledně motorů tady rady padly, tak bych mazal si ty auta vyzkoušet v reálu a to je rozhodující.
MG - radost až na kost.
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Jaký motor do Alfy 159?

Příspěvek od goes »

KDB: vubec neni problem v tom co pisu, problem je, ze to pisu ja. A znovu to jen dokazuje, ze problem je ten nick. Kdyz tu pisu pod jinym v podstate to stejne, tak s tim problem nikdo nema. Muzes pouzivat x-citatu, muzes tu psat hory, jak jsem demagog, ale na faktech nic nezmenis.
Ano uznavam, ze je zde celosvetovy komplot proti Fiatu a zaroven odelhcenim kol ziskam desitky koni. Jen si rikam, proc mam tu dynamiku furt stejnou, kdyz vymenim letni za zimni co vazi o 10 kilo mene..
Drago911
Spolujezdec
Příspěvky: 7
Registrován: pon 02 úno 23:01

Re: Jaký motor do Alfy 159?

Příspěvek od Drago911 »

Já sem to napsal například já neřeším 3% ani 6% :)

Poprosím odpovědi na mé otázky, vybírat si a jen odpovídat na co se hodí to není moc dobré pro rovnocenou debatu.

Dále poprosím rozvést tu poznámku o fyzice. Chápu, že su dement ale tak mi vysvětli proč lidé kupují ku*va drahá odlehčená kola, atd když to nemá vliv.

Ad vw: značky atd. neřeším řeším jen fakta, bohužel málokdo dokáže být objektivní....
Drago911
Spolujezdec
Příspěvky: 7
Registrován: pon 02 úno 23:01

Re: Jaký motor do Alfy 159?

Příspěvek od Drago911 »

Já doufám, že tazatel má svůj rozum a přeji mu dobrou ruku při výběru.
AdGoes já moc nechápu proč při druhým příspěvku mě hned uráží, uráží ostatní atd. i kdyby to byl druhej Šumi tak, přece nebudu nikoho napadat, tím spíš pokud tu má xxxx příspěvků tak by nějáká kultura chování být mohla-není.
dali
Autoškolák
Příspěvky: 75
Registrován: čtv 13 úno 13:16

Re: Jaký motor do Alfy 159?

Příspěvek od dali »

Drago911 píše: navíc dneska je to hodně podobný ty auta.....a tím nemyslím P911 atd tam je kvalita byla je a snad bude
To se teprv ukáže. Jen přestali dávat Mezgera do GT3 hned jim to začalo hořet od prasklých bloků ;)
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Jaký motor do Alfy 159?

Příspěvek od goes »

Drago: nejde o to, ze to nema vliv, ono to vliv ma, ale ne takovy, jako autor te myslenky psal. Opravdu ti ubytek 4-5 kilo na kole neprida 10-20 koni, to je nesmysl. A to tady kluci i dolozili. Vyhody lehcich kol se poznaji nekde jinde, nez v tom, ze by clovek ziskal realne lepsi dynamiku.

Jinak co je to objektivni? MI ja taky nejaka znacka u zadku. Mel jsem tolik znacek, ze bych musel byt fanatik do vseho. Jen proste nedelam iluze tam kde nejsou - viz. spolehlivost fiatu a alfy. Objektivne jsou to proste sunty, to tu pisu, nic vice. Jak se bude resit treba Rencek, tak budu psat o Renckovi. Ze to nekteri fanousci nemuou prekousnout neni muj problem. Stejne jako jejich neustale hledani vymluv, proc jejich jedno auto vypovida vice, jak stovky tisic kusu.
Temp
Autoškolák
Příspěvky: 35
Registrován: ned 21 zář 18:46

Re: Jaký motor do Alfy 159?

Příspěvek od Temp »

OK, které auta tedy nejsou šunty, abychom si mohli vybrat. Podobný vůz jako 159 za podobné peníze?
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Jaký motor do Alfy 159?

Příspěvek od goes »

Nejde o to, ze je sunt. AR159 v porovnani s generacne stejnymi modely neni spatne auto, tedy v pocatku melo nabehnuto velmi dobre. Pak bohuzel neprisly motory, ktere prijit mely a srovnaly by krok s MB-BMW-Audi. Jen je proste vetsi pravdepodobnost, ze se to auto zesere, nez u te nemecke trojky. Muzes trefit na kus, ktery bude jezdit a jedzit a natoci pul milionu a natrefit na kus, co se ti bude furt srat. TO se ti muze stat u vsech modelu a znacek, jen ta pravdepodobnost je vetsi, nic jienho v tom nehledej.

Takze pokud se ti libi, tak kup 1.8TBI nebo 2.4 JTD a budes spokojeny.
Odpovědět