Svižný každodenní potah

Co se jinam nevejde.
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Svižný každodenní potah

Příspěvek od mmira »

prodavam/neprodavam. to auto je prima, ale uplne nevyhovuje mym potrebam. loni jsem mu zasadne vylepsil podvozek a dal lepsi vyfuk, tak je to vyrazne zabavnejsi. tesil jsem se na zimu, ze si zaradim na snehu, bohuzel, nedopadlo to. takze mi stoji pred domem a vytahnu ho jednou za 14 dni.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
viggen
Spolujezdec
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 13 úno 11:30

Re: Svižný každodenní potah

Příspěvek od viggen »

Vim, že dotěrně vyzvídám, ale v čem konrétně Ti nevyhovuje, abych časem nenarazil na podobný problém? A čím tedy jezdíš, když Ti toto stojí před domem a jedeš s tím jednou za 14 dní. Vím, že máš nadhernou M3, ale s tou asi každý den nejezdíš, tedy doufám. :-)
Jinak o víkendu jsem se malinko ponořil do starých testů a nejvíc mě asi zatím láká Mondeo ST220, protože atmosféra. Asi bych chtěl ještě naposledy vlastnit slušné atmo auto, protože pak už jen turbo...
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Svižný každodenní potah

Příspěvek od mmira »

fpoho. bud nejezdim vubec, nebo na kole ci na skutru, vlakem, letadlem... nebo se necham vozit zenou v jejim priblizovadle ;-). WRX nevyhovuje hlavne velikosti. navic to neni zrovna nejpohodlnejsi auto. na druhou stranu, kratke projizdky okolo komina (do 100 km) jsou v ni max zabavne. M3 stoji v garazi, uz pekne dlouho. a jeste chvili ji to vydrzi.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
d1.8t
Letec
Příspěvky: 1438
Registrován: čtv 17 úno 10:38

Re: Svižný každodenní potah

Příspěvek od d1.8t »

Jen mu to napiš, že pořizuješ e36 328i na daily. Ať mu rupne. :D
RWD
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Svižný každodenní potah

Příspěvek od mmira »

:-) jsi zly, zly a jeste jednou zly :-D

pokud se wrx neproda a soucasne se podari dohoda s 328i, tak to vidim tak, ze WRX bude zimni auto na denni blbnuti, 328i letni auto na denni blbnuti, M3 na NS a k tomu bych potreboval jeste nejakou nakupni tasku a rodinny vuz. jen nevim, kde na to vzit. :-D
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16308
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Svižný každodenní potah

Příspěvek od pavproch »

zapoměls na něco do terénu.... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
d1.8t
Letec
Příspěvky: 1438
Registrován: čtv 17 úno 10:38

Re: Svižný každodenní potah

Příspěvek od d1.8t »

Investuješ bůra do svoru a wrx se v ten moment stane zbytečnou. Už tě to s ní nebude bavit. :-o
RWD
viggen
Spolujezdec
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 13 úno 11:30

Re: Svižný každodenní potah

Příspěvek od viggen »

S E36 328i jsem měl tu čest, sice v kombíku, ale moc povedené auto. Akorát se mi zdá, že je to už dost historický materiál.
Odpovědět