Politický koutek

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
retron
Letec
Příspěvky: 1384
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Politický koutek

Příspěvek od retron »

rutak11 píše:Stepan: malicko OT, ale co si myslis o Skoda Auto VS? Rika se o ni ze je to asi nejtezsi soukroma vysoka. Kdyz jsme tu na autoforu... :D
nevím, jak teď, ale předměty, které měli na starosti lidi z Liberecké TUL, měly poměrně úroveň a ekonomické předměty doslova drsné, zbytek co měli lokálové byl jak gympl, ovšem drtivá většina lidí se záhy dostala poměrně vysoko v koncernu.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

Když já mám problém věřit tomu, že je Ťok hloupej. Imo je to jenom další z ksichtů, kterej byl ochotnej se za prachy úplně odkopat. Ale že by byl neinteligentní a neschopnej, tomu nevěřím. Mám pořád důvěru v to, že v tý Skansce nedělal jenom bílýho koně, respektive, že to není možný :(
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Politický koutek

Příspěvek od driver »

Loutky ovládají loutkáři ;)
Zrovna na ministerstvu dopravy to je snad nevíc evidentní, když se to tam střídá takovou frekvencí
Naposledy upravil(a) driver dne stř 16 kvě 09:34, celkem upraveno 1 x.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Já měl ve 20ti taky iluze ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Dix
Letec
Příspěvky: 1146
Registrován: čtv 17 úno 09:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od Dix »

Bez bodů
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

Šlechtová v senátu:

Lidové noviny na mě totiž pořádají hon. Jestli jste si všimli, já jsem na úvodních stranách za poslední týdny celkem hodně. Je mi to trochu líto, ty noviny přeci jenom patří do svěřeneckého fondu pana předsedy vlády, za kterého já jsem kandidovala a v parlamentních volbách samozřejmě uvidíme, kam to bude působit
Když tě začne tvůj guru pomocí svých prudce nezávislých novin likvidovat a ty si veřejně postěžuješ, protožes měla pocit, že jste přecejen kámoši. =)) =)) =)) =))
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Politický koutek

Příspěvek od driver »

To je tak, když je někdo příliš aktivní
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

U konkurence se řeší, že Sráč dostane SUVčko a limuzínku. Minimální výkony 250 respektive 320kw. Balistická ochrana included.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Politický koutek

Příspěvek od vonkreuz »

Jeden z našich dodavatelu všem svým odběratelum poslal e-mail: :ymapplause:
Proč není hliníkové nádobí skladem?
V Bruselu vymysleli nějakou novou metodiku zkoumání škodlivosti nádobí, která zhruba spočívá v tom, že se v nádobě dvě hodiny vaří 3% kyselina citrónová a pak se zjišťuje, kolik kovu se uvolnilo vlivem této brutální zkoušky.
Takže výroba hliníkové nádobí je pozastavena.
Dál to nemusíte číst – nicméně:
Představa, že nějaký skautík či trampík si bude dvě hodiny vařit guláš obohacený 3% kyselinou citrónovou je stejně úchylná, jako výplody made in Brusel – co je nějaký kotlík třeba proti novému zákonu o zbraních, inkluzi - a poslední hit GDPR.
Nejlepší na tom je, že spousta lidí, kteří celý život dělali v továrně na hliníkové nádobí (dříve SFINX) se dožili požehnaného věku zcela ve zdraví, přesto, že jedli jenom z hliníku, protože si veškeré nádobí pro svoji potřebu logicky nakradli – nic proti.
Ovšem argumentovat něčím takovým někde v Bruselu je naprosto beznadějné.
Není divu, že anglánům došla trpělivost, ono je o hodně lepší trochu zchudnout, ale zato si zachovat možnost používat vlastní zdravý rozum, nežli žít v takovémto absurdistánu jako tupá ovce, sice s plnou tlamou žrádla schváleného Bruselem.
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Politický koutek

Příspěvek od driver »

Vyšší obsah hliníku v tkáních způsobuje demenci, ničí játra, mozek , působí to zjednodušeně jako velmi slabý jed ;)
Co se týká vstřebávání z nádobí, určitě bych to nepodceňoval, ale chápu, že někomu, kdo např pracuje jako lakýrník a když nelakuje, tak kouří, to může připadat jako nesmysl :))
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Odpovědět