S větrem ve vlasech....

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
DaciaFan
Pan Řidič
Příspěvky: 253
Registrován: čtv 01 lis 12:04

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od DaciaFan »

nádhera, supr video
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Neska sem spal naprd... čili budyček už v pět, mátožení se u snídaně, pak ňa probralo kafe a brmbrmbrm.... od šesti do devíti = 240 km skoro úplně bez provozu, akurváth chvílema přímo proti nízkému slunku. FAJNE! :x
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Neska sem zase nemoh spát, takže hned po páté stávačka, mátožení se u snídaně, probrání se kafem a hupky šupky 350 km převážně Oderskýma vrchama s minimem provozu ale spoustou uzavírek a oprav cest. Kromě jednou "Ka" nic (viz vlákno o PaChových autech), takže spokojenost - pěkné pičasí, bez konfliktu s PaChem či jinými řidiči, bez nebezpečných situací, max spokojenost.... kuju.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od jarka »

Tak já dneska třetí večer po sobě, jen takový lehký projetí - moc pěkný v tomhle počasí, ideální ani bych nepotřeboval aby teplota lezla někam výš.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Neska ráno sem nemoh (bylo hezky, vyrazil bych ráth), odpoledne je hockej, hrajou naši, tak to bude optimální doba vyrazit na vyjížďku... cákat by neska narozdíl od fčera nemělo \m/
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Jo, dyž byl hokej, provoz zřídnul - nááádherných asi 180 km Beskydama s ňou na vedlejším sedadle..... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od jarka »

Jsem dneska po ránu natočil asi 150km a ke konci už bohužel to houstlo (jak cyklisti, tak provoz), tak jsem si aspoň užíval nový výfuck (jsem řadil jen kvuli tomu zvuku :x ).
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od jarka »

Dneska večer poprvé tento rok mokrý Ještěd :x - ku.va jak píše pavproch: to byla taková křása :) . 8krát jsem ten výjezd přežil a než se ohřály gumy tak jsem jezdil s rozevlátou prdelí i na trojku, pak už se to trochu umoudřilo. Nakonec tma jak v ranci, tak jsem to radši zabalil.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Neska ráno zase.... buďyček (bez buďyku) před půl šestou, snídaně, mátoha, kafe a brmbrmbrm.... křasnych 200 km @ 2 hodiny skrzevá liduprázdné beskydy... teda skoro liduprázdné... na výjezdu z Makova směr Semeteš ňa dojela 911 (991) RS (v typické oranžové a obřím křídlem vzadu, aji v RZ měl napsáno 911 RS) a ..... pápá, šáteček.... 499 cufnhauzenských kobyl vs. 258 (zkrácených) mnichovských = deklasoval ňa rozdílem dvou tříd a zmizel proti kopcu.... ale mi to vlastně neva, bo už bych asi na něco tak rychlého neměl dostatečně rychlé reakce..... a potem sem v protisměru potkal ešče jednu godzillu (GT-R).... a pak že lidi v nedělu ráno vyspávají..... :x
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

A neska ráno opětovně... vstávačka před šestou, mátožení se u snídaně, pak probírací kafe a brmbrmbrm.... 300 kiláků skrz oderské vrchy až k jeseníkom a zpět... fajne, akoráth před desátou už byl hic nesnesitelný.... asi proto tam fčíl začínají padat trakače.... :ymhug: ¨

A nebyl sem sám, potkal sem čtyři nebo pět bezstřech ...... \m/
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět