Rychlodotazy

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Brus »

HondaMan píše:
Brus píše:moje se na tv nediva, ja sleduju jen semtam nejaky sport, sporadicky film, tak jsem sel do projektoru, zatim faze realizace, vse schovane ve stropu, nikde zadny drat, uhlopricka vypoctena cca 100”, tv vysilani od internetoveho providera, no jsem opravdu zvedav na vysledek
mám to takhle už v několikátém bytě a pořád mě to baví... jen úhlopříčka trochu větší.
Jako zdroj používám Shield TV který je přes bt připojen k mobilu, notebooku, reproduktoru a po kabelu k internetu a NAS
Uplne do detailu jsem to jeste nevyresil, ale mam u projektoru AVR a chtel jsem k tomu dat nejake raspberry at tam nemusi byt nikde bezne PC
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2045
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od GeneHawkins »

jerry píše:Musím mít v povinné výbavě hever a klíč na kola, pokud je auto bez rezervy a jen s lepící soupravou?
Ne.
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od jerry »

Dík, tak proto v miatě chybí hever a klíč na kola. Jinak jsem zvědav, kdybych musel lepící soupravu použít, jak by to dopadlo ;) Už jste ji někdo použil?
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2045
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od GeneHawkins »

Pánbu s náma a zlý pryč.
retron
Letec
Příspěvky: 1384
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od retron »

jo na runflat mini cooperu, stěžejní je to první nasroubovani na ventilek, člověk musí být hodně rychlý, aby mu to nevychlístalo okolo, pak dofouknout a pomalu popojet aby se to roztahlo, pak pripadne dofouknout na spravny tlak. samozřejmě defekt musí mít své limity a už vůbec ne např. v bočnici, trojka takhle jedla domů na plaťáku. ale jinak ty smrky pak z toho disku sundat, gumaři to milujou.
Naposledy upravil(a) retron dne ned 22 dub 10:52, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od HondaMan »

Hlavně si zkontroluj datum vyroby lepici sady... i ta ma svoji zivotnost...
2.9T RWD
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od jerry »

Asi ani nevím, zda bych to tam patlal. Vzhledem k asistenci u pojištění bych asi volil odtah do nejbližšího pneuservisu. Btw defekt jsem měl 2x za život, paradoxně vždy v Rakousku, v 90.letech a minulý rok.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od jerry »

Chci koupit multimetr na proměření autobaterií. Pokud používáte, tak jaký? Dík.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od driver »

Já lepil defekt tou lepící sadou protože v DE i když měli asi 10.000gum skladem, (megapneuservis se skladem gum pro eshop) tak neměli můj rozměr ani jeden kus :D
Říkám, zalepte mi to. Nemůžeme z důvodu možnosti vzniku škody=nehody.
Říkám na moji zodpovědnost.
Neudělají to.
Danke šén a šel jsem s píchlým kolem pryč.
Hřebík šel ven a zalepil jsem to, ujel 1000km domů a určitě je lepší jet na zalepeném plnohodnotném kole, než na dojezdovce "galusce" Drželo to tak, že vůbec neklesal tlak, ale stejně jsem chtěl novou gumu, a jelikož se už taková nedala sehnat, tak jsem musel koupit dvě. Disk byl zaneřáděný ale to je práce servisu. Mají na to chemii, hrubě to očistí a pak šup do myčky na kola a no problem.
Akorát ty kompresory mějte ty značkové. To, z Kelly nebo číny, je dobré tak na nafouknutí lehátka né kola.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od driver »

jerry píše:Chci koupit multimetr na proměření autobaterií. Pokud používáte, tak jaký? Dík.
Já se dívám přes diagnostiku kolik má aku voltů, když auto stojí delší dobu.
Ty multimetry, to chce něco pořádného, zátěžového, jinak to nemá význam.
Naposledy upravil(a) driver dne stř 02 kvě 07:27, celkem upraveno 1 x.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Odpovědět