S větrem ve vlasech....

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
KDB
Mistr volantu
Příspěvky: 562
Registrován: čtv 10 lis 15:52

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od KDB »

20180410_124726-2.jpg
EFko větrám každej den....a každej den je dobrej.
O víkendu jsem řádně protáhl od Slaného za Ústí na nad Orlicí dalšího mazlíka ....
MG - radost až na kost.
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od jarka »

Tak už je mazlice taky doma. Cestou ze Slanýho proběhlo pár kruháčů dveřma napřed - jo je to hodně v pořádku :x .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od jarka »

Malý test na známý silnici, zimní upgrady to malinko posunuly do "série", kde už je to na svezení docela zajímavý :) :
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
jerry
Letec
Příspěvky: 3343
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od jerry »

Pěkný :D Co vše jsi přes zimu vylepšil?
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od jarka »

Hlavně se finálně zkracovalo, co taky jinýho s těma pár koníkama :) . Teď je ten 6q přesně do 200kmh. Pak už jen detaily, stabíky a koncovka kvůli zvuku. Teď už je to sériovka podle mýho gusta.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2550
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od Vrooom »

Super silnicky i jezdeni. To novejsi video je jeste lepsi ;-) Jsem si rikal, ze to musi byt znacne pokraceny, vzhledem k tomu jak to jde rychle rychlostma.
jerry
Letec
Příspěvky: 3343
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od jerry »

Zkrácení převodů vidím jako lepší volbu než zvyšování výkonu. Aspoň z mé dosavadní zkušenosti s NCFL 2.0. Jinak ta nižší hmotnost je v zatáčkách fakt velkým přínosem. Kdo nezažil, neuvěří. A to mám za sebou seznamování během pár jízd :D
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od jarka »

Jo je to už pokrácený poctivě :) - ono s tím mini výkonem je to pak ale opravdu dost znát (jak píše jerry u atmo motorů nejlepší poměr cena/výkon). Převodovka je teď poskládána do 200kmh (na 6ku v 7tis):
Obrázek.

Jsem to byl dneska ráno poprvé pořádně projet (150km po našich severních okreskách :x ) a až mě překvapilo jak je to auto rychlý. Na okresce se to i na 6ku podívá s úplným přehledem někam za 6.5tis. Jednička je fakt jen na rozjezd, ale dvojka má úplně v pohodě sílu na to, pohodit zadkem i na suchu (viz to druhý video ;) : https://www.youtube.com/watch?v=yxoV4yGXoxo ). Na ringu to bude v celý dlouhý pasáži před liščí norou asi furt v omezovači - co už...
Naposledy upravil(a) jarka dne ned 22 dub 13:01, celkem upraveno 2 x.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2550
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od Vrooom »

3 toci ~100, 4 ~130, sileny :-D
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od jarka »

Tak je to malinko hard-core, ale je to boží :x . Se mi zase potvrdilo, že správnou převodovkou se dá skoro předefinovat výsledný chování auta - a ještě jak to má už konečně zvuk... Najednou to je zase jako velký motor v malým autě, pěkně to s tím cvičí a o dost líp se vytáčí (úplně se těší k omezovači).
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Odpovědět