Rychlodotazy

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27054
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od řidičBOB »

V každé opravdu nee...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16371
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od pavproch »

a navíc sledování TV v PC je opruz - vím, mám možnost (díky předplatnému naší vesnické wifi) a skoro nepoužívám.... ač mám 27" monitor s vestavěnými reproduktory, není to ono, 40" telka je telka...
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5453
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Stepan »

Si to přepoj :D

Už jsem jiná generace. Sedět v přesně určený čas na prdeli před bednou, protože vím, že mi tam něco pustí, nemít možnost pauznout a ještě si to nechat přerušovat reklamou fakt není to pravý, když vím, že si to můžu na netu pustit kdykoliv chci. Telku na bytě nevedu a nějak mi to nechybí
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od driver »

taky mám 27" a dodnes je naprostá většina obsahu na webu ve formátu A4 nastojato, takže to pouívám jako dva monitory, mám otevřená dvě okna nebo dva prohlížeče paralelně, ale není to moc komfortní, příště už koupím místo monitoru nějakou malou TV, UHD rozlišení bude stačit a vidím to tak okolo 50" kolegové to tak dávno mají a pro kancelářskou práci no problem.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od driver »

Stepan píše:Si to přepoj :D

Už jsem jiná generace. Sedět v přesně určený čas na prdeli před bednou, protože vím, že mi tam něco pustí, nemít možnost pauznout a ještě si to nechat přerušovat reklamou fakt není to pravý, když vím, že si to můžu na netu pustit kdykoliv chci. Telku na bytě nevedu a nějak mi to nechybí
První část je jasná ale druhá mi připadá alibistická.
Taky se dívám na jeden dva filmy za týden, ale pustím řádný kino zvuk, a dneska už někteří kromě obýváku staví i kino místnost s ideální akustikou, bez oken, s projekcí, a i sport je na tom zážitek, (když si vsadíš na ledeckou nebo na cokoliv, sejde se rodina, trochu alkoholu, fandíme....) né jen filmy, ale to musíš zažít, to popisovat nemá smysl.

Je to jako když někdo chodí na diskotéky v 60ti, ve fitku se od něj učí mladí zobáci atd... a někdo nechodil ani zamlada... Někdo prožívá někdo přežívá...
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Kavis »

Ja to resim 56" telkou kousek od pc a hdmi kabelem. Ale to spis na streamy nejakych sportu, ktere nemam predplacene na skylinku. Jinak to resi dobry zdroj filmu v blueray kvalite (najemnik z bytu nad nama, ktery mi sdili slozku s filmy v siti) a exterak. Skylink si priplacim balicek placenych kanalu, kde je servisni poplatek "v cene", takze me to tolik netrapi.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16371
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od pavproch »

... a zrovna za chvilku sa budu čumět na předpopiča čété1 v PC, bo v telce běží připičatělá Ulice, čili mám zakázáno sa k ní enem přiblížit... (a dybych se i přes zákaz přiblížil, tak ňa ta stupidita teho seriálu zabije)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Kavis »

Nektere baby sou vsecky stejne :D moja klidne prepne malemu smouly v pulce dilu, pze je ulice :D ja mam aspon klid na vyrizeni mailu, nebo du do pokoje bavit smradochy..
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2424
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Brus »

moje se na tv nediva, ja sleduju jen semtam nejaky sport, sporadicky film, tak jsem sel do projektoru, zatim faze realizace, vse schovane ve stropu, nikde zadny drat, uhlopricka vypoctena cca 100”, tv vysilani od internetoveho providera, no jsem opravdu zvedav na vysledek
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16371
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od pavproch »

esli máš stejného vesnického providera jako já, tak se připrav že TV vysílaná po fernetu:

a) se každou chvíli kúsne a je třeba refreshovat wokno
b) má pár desítek sekund zpoždění za reálem
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět