Detektory policejních radarů

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od oxik »

Externí gps anténa navigace vyndana a genevo se chytá téměř okamžitě..
Pro info je to tahle https://www.ahifi.cz/4carmedia-gps-antena-fakra-90.html
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

Ta Čína nás jednou zničí, na nějaký elektromagnetický smog se tam nehraje a rušení nikdo neřeší. Ovšem Genevo One není v tohle o nic lepší, ruší kde co i vlastní bratry navzájem. Taky by to mohli trochu pořešit, nebaví mě zákazníkům vysvětlovat, proč mají neustále falešné poplachy, když jedou za nebo před dalším autem s Genevo One. U Belscortu tenhle problém v takové míře nevznikal, o vzájemném ovlivňování se dalo mluvit jenom při testech detekce těsně vedle sebe.

GPS není u Genevo moc přesné a rychlé, zobrazovaná rychlost je spíše orientační a má velké zpoždění. Již z principu má výpočet aktuální rychlosti podle GPS určité zpoždění, ale mezi konkrétním provedením u jednotlivých přístrojů je dost velký rozdíl. Jelikož mám v autě Stinger VIP, kde je zpoždění oproti tachometru minimální, dokáží celkem dost dobře posoudit. Možná by to stálo natočit srovnávací video Genevo vs. Stinger nebo Genevo vs. navigace/mobil, ale zase hromada zákazníků tvrdí, že se na displej detektoru vůbec nedívají a zobrazovaná rychlost je nezajímá, tak jestli by to vůbec mělo smysl.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

AntiRadary.cz píše:Ta Čína nás jednou zničí, na nějaký elektromagnetický smog se tam nehraje a rušení nikdo neřeší. Ovšem Genevo One není v tohle o nic lepší, ruší kde co i vlastní bratry navzájem. Taky by to mohli trochu pořešit, nebaví mě zákazníkům vysvětlovat, proč mají neustále falešné poplachy, když jedou za nebo před dalším autem s Genevo One. U Belscortu tenhle problém v takové míře nevznikal, o vzájemném ovlivňování se dalo mluvit jenom při testech detekce těsně vedle sebe.
Já se snad opiji radostí, až vy jednou začnete mluvit pravdu. Ale stejně, jako u agenta Bureše, to ani u vás nepředpokládám :-w
No nic...Ano, G1 mělo FP vcelku časté - týkalo se to ale úplně první generace. Jak se detektor ladil, tak FP se vytrácely. Mám k dispozici všechny, kromě ECO verze a počet FP u dnešních (platí to už pár let) G1, G1S, G1BE nebo G1M se limitně blíží nule. Vliv dnešního Geneva na jakýkoliv AR v jiném voze před/nad/pod/vedle, je nulový. Kdyby jste pořád nebyl zavřený v tom vašem smradlavém kolejním kutlochu a občas vyrazil na silnice, zjistil by jste to také.
Věnujme také minutku té nepřekonatelné stíhačce, která když přišla na trh (a byla rovnou jedničkou), tak měla FP i na světelné cedule proměnlivého dopravního značení :ympeace: Takže zase moc bych tu historii neotvíral.
Co tam máte dál za účelovku?
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

Tak schválně, kolik lidi tady používá 2 Geneva najednou vedle sebe? Ať klidně napíší své zkušenosti.

A Stinger když přišel na český trh, tak měl falešné poplachy prakticky jenom na některé cedule Zierega, čehož samozřejmě konkurence využila a udělala z toho megaskandál, i když se jednalo spíše o bouři ve sklenici vody.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od HondaMan »

Poslušně hlásím, že FP na mém G1 se rozhodně limitně nule neblíží. A to není z první generace a je pravidelně aktualizované.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

HondaMan: Každý antiradar má nějaké falešné poplachy a kdo tvrdí opak, tak ten jich má nejvíce! ;))
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

HM: jezdím s nimi vcelku pravidelně v různých autech - bez FP.
AR.cz: vy jste mi ale vtipnej... Vždyť vy dobře víte, že již pár let nechodím s dovozcem na obědy a nepojí nás žádné sympatie, natož přátelství nebo loajalita. Tak ze sebe nedělejte pitomce prosím ;-) Byl bych tady asi první a jediný, kdo by takovou informaci o FP zveřejnil obratem ;-) Vy sice vystrkujete růžky, tu a tam popíchnete...ale dobře víte, že když ho naserete, tak vám přestane dodávat a rázem se vrátíte do dob překupování z PL nebo HU nějakých Beltronicsů...pokud to ještě vůbec možné je. Takže na co si to tady hrajete?
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

Je vidět, že na některé lidi čas nemá vliv - i když jsou starší, nejsou modřejší a zkušenější a chápat psaný text se asi nikdy nenaučí. Já jsem nepsal o falešných poplaších u Genevo One, ale vzájemném působení dvou detektorů Genevo One vedle sebe nebo v blízko jedoucích vozech. Samozřejmě, že kdo má v autě jeden detektor a jezdí sám, tak tyto poplachy nemá, stejně tak je to věc náhody, takže ani 2 stejné kusy se nemusí navzájem ovlivňovat. Bohužel se to někdy sejde a to je pak dost nepříjemná záležitost.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

Já jsem to pochopil. Bavíme se o dvou různých věcech - ovlivňování a FP jako takové. Vnímejte psaný text pozorněji ;-)
Ale nechápu, proč by někdo vozil dva detektory G1 vedle sebe? To mi smysl už nedává. A jak jsem psal - detektory v jiných autech ovlivňovala ta úplně první generace G1ček. Trpěly na to hlavně majitelé Valentinů. Dokonce jsem to tady tehdy i psal, že G1 Valentine opravdu rád nemá. Ve svých autech mám Protectory a nemám pocit, že by u nich G1 vyvolávala nějaké FP. Ale je pravda, že s detektory já nenajezdím tolik km ročně, co vy :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

Já s pochopením psaného textu, na rozdíl od některých jedinců, problém nemám, ale pro zákazníka je falešný poplach všechno, co vyvolá reakci detektoru bez přítomnosti vysílajícího radaru. Dva antiradary vedle sebe používá málokdo, snad kromě VS, ale vozy ze stejné firmy vybavené antiradary jedoucí za sebou třeba na služební cestu zas tak výjimečné nejsou. A určitě mi prošlo víc různých detektorů rukama než někomu, kdo sice jezdí hodně, ale přesto je to jenom uživatel a netestuje a nenastavuje několik desítek detektorů každý měsíc.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Odpovědět