Politický koutek

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Politický koutek

Příspěvek od HondaMan »

Včera jsem slyšel ještě jeden. Nesponzoruje ho Soros.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

...no, to se neví, kdo ho sponzoruje, protože Ovce dneska opakovaně odmítla sdělit, odkud se vzaly miliony na účtě :D Ale to nikomu neva. Soros vadí. Zatloukání ne.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Politický koutek

Příspěvek od bojler »

Bohuzel Drahos je tak zoufale slaby, ze to snad jeste projede.
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Politický koutek

Příspěvek od Honza42 »

Tak minimálně Zeman prokázal, že mu to myslí úplně normálně. Občas přehazuje písmena ve slovech, nevím jestli tak nezačíná demence. Safra, já to dělám občas taky. Že se mu hroutí tělesná schránka je nepopiratelné, ale je otázka, zda na tom záleží.
Drahoš je úředník, mluví jako úředník a vypadá jako úředník. Teď ještě jestli národ miluje úředníky.
Těžká volba, doprčic. Nechci volit Zemana a Drahoš je mi protivnej možná ještě víc.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

Poslední řádek tesat do kamene. Drahoš by byl úžasný v exekutivě, namísto Andreje. Než by se k čemukoliv rozhoupal, už by zase musel dělat další kampaň a vůbec by nestihl svým poddaným ztrpčovat život.

E: Nejvíc mě ovšem vysíralo jeho arogantní blábolení na téma, že vše co dělá je vlastně služba. Že sloužil Akademii věd a teď by chtěl sloužit i národu. Já o jeho služby ale vůbec nestojím.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Hele kluci, jestli vám ten Zemák a ta jeho squadra fakt nezvedne tlak pokaždé, co jí vidíte, tak asi nejsem normální. Já bych tam rád viděl kohokoliv než toho Ovčáčka, kancléře bez prověrky, KGBáka Nejedlého nebo závodníka Kruliše. Vždyť to jejich papalášství a pohrdání zákony/Ústavou, je neomluvitelné.
Drahoš, ať je jakýkoliv, je to slušný člověk a je to člověk, který svou pílí zachránil Akademii věd před státní likvidací. Není to člověk, který by si od prvního dne otevřel pro inspiraci román Ladislava Mňačka: Jak chutná moc.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Politický koutek

Příspěvek od Honza42 »

To víš že zvedne. Již od málem poblití korunovačních klenot měl být internován na neznámém místě. Jenže čas oponou trhnul a dnes stojí otázka, jestli je lepší člověk zcela bez názoru, který bude vždy mluvit tak, aby si nikoho nerozházel. Z jeho možného působení v Bruselu tak jde mráz po zádech.
Jinak zajímavý pohled z druhé strany, který stojí za to si poslechnout:
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/slus ... &source=hp
Předem Tě upozorňuji, že něco z toho nezkousneš. Já taky ne. Dej si mezi zuby třeba starou holínku.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

Zemák je špatnej, ne že ne. Nicméně Drahoš je submisivní eurofil. A to taky není moc kvalitka do dnešní doby. Ačkoliv jsou jeho pravomoci nevýznamné, nějaký vliv to pořád má...
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Politický koutek

Příspěvek od rhinos »

a hlavně Drahoš do všeho cpal ty svoje naučené okruhy témat. Přišlo mi že mu nějaký mediální poradce připravil témata která má říct bez ohledu na to jaká byla otázka. Zeman je špatná volba ale pořád lepší než tahle loutka. A nejvíc mě dostával Horáček v pozadí
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Politický koutek

Příspěvek od driver »

Z:
-před pár dny sdělil že chtěl 101 hlasů, dnes tvrdí že ne
-ústavní zákon je sice nadřazen EU, ale ČR je povinna dát ústavní zákony do souladu s EU. Fakticky tak musí respektovat EU.
-čečenských 5000 uprchliků schválil a teď bojkotuje polovinu kterou Drahoš připustil, a zamlčel za jakých podmínek, a dělá z liberála vitače? Tak tohle krutě nevyšlo. Taktika nepouštět protivníka ke slovu a utlouct jej frázemi vytrhnými z kontextu, mající ve skutečnosti opačný význam? To je ubohé a krátkozraké. Vždyť je to patrné v každé druhé argumentaci!

D:
-Méně zdatný řečník, zvažuje zda nebude mlčeti zlatem, o to kvalitnejší obsah, byť témata byla zoufalá ze strany TV,, nepodceňuje soupeře a má přehnanou pokoru v debatě. Nedovedl držet tempo, není divu, nesmysly není třeba komentovat. Ten obraz vítače a eurohujera je ostatně taky jen nálepka. Reálně je vše jinak. Jen není nakloněn na východ. Je to snad chybou? Ideál v něm nespatřuji ale volba je jasná.

Nejsem naivní a podle mě oba hrají částečně divadlo. Nejen dle řeči těla. I z přepsaného textu by bylo známo že jeden se snaží zaujmout největší masu která je nejméně chytrá, ale matematicky má největší zdroj hlasů. Druhý tvoří obraz slušnějšího, silnějšího i vzdělanějšìho za každou cenu lepšího ale zapoměl, že věrohodnost vyžaduje občas nějakou shodu. Zřejmě se štítí se s někým takovým shodnout. :D

Obávám se že lepší stratég je Z. Vyhraje jen proto, že D nezacílil na všechny skupiny voličů a tu nejpočetnější opomenul :-?
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Odpovědět