Plat prodejců nových vozů

Volné diskuse na libovolná témata...
Katexx
Spolujezdec
Příspěvky: 8
Registrován: ned 21 led 23:02

Re: Plat prodejců nových vozů

Příspěvek od Katexx »

mattonecz píše:asi zveda telefony a dela nabidky prip. aktivne nabizi. nebo jako ja kdyz sem dosel do bmw, slibi, ze neco zjisti a ozve se, ale keca, neozve se.
To asi nebyl moc dobrý prodejce :D celkove takhle představa o prodejci je celkem zajímavá ale asi to dělají v ČR jinak... pak už se teda ale tomu platí nedivím :) taky bych jim víc neplatila
Katexx
Spolujezdec
Příspěvky: 8
Registrován: ned 21 led 23:02

Re: Plat prodejců nových vozů

Příspěvek od Katexx »

mattonecz píše:Jj, UK mne teda vubec nelaka, kdyz uz tak DE nebo CH. V nekterych mestech je to samej paki a podobna verbez, nic moc lakaveho
To je pravda, proto ziju v cotswolds což je trochu dražší oblast oblast plna farem luk vesnicek :) takže to co píšete tu nemám ...
nenapadny.sofer
Pan Řidič
Příspěvky: 203
Registrován: čtv 03 led 15:19

Re: Plat prodejců nových vozů

Příspěvek od nenapadny.sofer »

Pade plus dvojka za prodaný auto v UK je v reálný mzdě cca to samý, spíš ještě horší, než ta minimálka plus prodanejch pár aut tady v ČR, nebo?
Katexx
Spolujezdec
Příspěvky: 8
Registrován: ned 21 led 23:02

Re: Plat prodejců nových vozů

Příspěvek od Katexx »

nenapadny.sofer píše:Pade plus dvojka za prodaný auto v UK je v reálný mzdě cca to samý, spíš ještě horší, než ta minimálka plus prodanejch pár aut tady v ČR, nebo?
Tak to nevím co myslíte reálnou mzdou? Psala jsem dvojka minimálně... samozřejmě pracuju jen ve fordu v značkách jako land Rover jde provize výš...ale nějak nerozumím tomu proč je to podle vás stejně nebo horší jak v ČR ?
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Plat prodejců nových vozů

Příspěvek od mattonecz »

Protoze ma mylnou predstavu, ze v UK stoji vsechno 4x vic nez u nas.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Katexx
Spolujezdec
Příspěvky: 8
Registrován: ned 21 led 23:02

Re: Plat prodejců nových vozů

Příspěvek od Katexx »

mattonecz píše:Protoze ma mylnou predstavu, ze v UK stoji vsechno 4x vic nez u nas.
To asi má no... věci jsou v Uk stejně drahé jako v ČR ... výjimkou je alkohol jídlo v hospodách a restauracích .... v obchodě je cena stejna... pokud jde o bydlení pronajímam si dům a stojí mě to stejně jako mě to stalo v ČR za pronájem domu ...
Odpovědět