Politický koutek

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Je to prostě nekampaň!
851A9283-4507-4348-9B3B-EE6199B3DCE6.jpeg
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
_sulcik_
Pan Řidič
Příspěvky: 416
Registrován: sob 05 zář 11:39

Re: Politický koutek

Příspěvek od _sulcik_ »

ctrl_j píše:Hnojometna kampan startuje. Jiz zitra ve vasich novinach…
Holt hloupých lidí je v této republice mnoho a tak na ně cílí kampaň. Smutné.
Nejhezčí pohled na silnici je skrz prorezivělou podlahu na dvojitou plnou čáru.
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Politický koutek

Příspěvek od driver »

Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Veleba je velký myslitel! Sleduji ho už dlouho! :))
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Politický koutek

Příspěvek od driver »

Já nebyl volit snad 20let ale teď musím jít i do druhého kola, škoda že se rovnou nedá volit i nový premiér, už se na to nedá dívat
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
Jenyk
Mistr volantu
Příspěvky: 583
Registrován: úte 22 úno 11:04

Re: Politický koutek

Příspěvek od Jenyk »

Tak jsi měl jít volit premiéra, když to šlo. Teď nelituj.
Ken Kesey: "To Vic Lovell for telling me that dragons don't exist, and then leading me to their lair."
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Politický koutek

Příspěvek od driver »

Chceš snad tvrdit, že bylo moudřejší zůstat na místě s dinosaury, kde jsme dřepěli od 89?
Za mě se to konečně pohlo z místa, a bylo by najivní doufat, že bude vše růžové, a popravdě se to příliš rozjelo, ale naopak teď je absolutně nejzřejmější, čeho je nutné se vyvarovat abychom se dostali dál. Akorát málokdo rozlišuje mezi tím, kde je sice minimální ale jakýsi potenciál k tomu konat a kde se pouze kydá hnůj.
Někteří se dokonce domnívají, že řešením je cesta zpět #-o
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od jarka »

driver píše:Někteří se dokonce domnívají, že řešením je cesta zpět #-o
Kupředu levá, zpátky ni krok, vstříc světlým a ještě světlejším zítřkům :) .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Co se pohlo z místa? Že po 29 letech je premiérem agent STB, který zbohatl na penězích neznámého původu z panamské schránky a který se od roku 1993 obklopuje pouze estébáky nebo funkcionáři KSČ? Pohlo se to, že za storno 2,-/17,- jdeš na kobereček FÚ a lid tleská, jak jedou po těch zlodějích?! A když si holding mezi sebou přefakturuje 300mio na reklamní činnost, tak po tom neštěkne ani pes? Zkus to udělat ty ve své firmě...
To jsem byl vážně raději za minulých vlád, kdy si kradli pro sebe a ostatním dali pokoj. Ale tahle zlodějina za bílého dne, kdy je současně potřeba najít opět třídního nepřítele, který bude sloužit jako vábnička pro masy tupých voličů, mi fakt jako krok kupředu tedy nepřipadá.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Politický koutek

Příspěvek od jerry »

driver píše:Já nebyl volit snad 20let ale teď musím jít i do druhého kola, škoda že se rovnou nedá volit i nový premiér, už se na to nedá dívat
Já volím, ale tentokrát jsem rád, že nebudu v ČR a budu ušetřen volby. Zeman, k tomu není co dodat, nevolil jsem ho ani před 5 lety. A Drahoš, toho už vidím, jak se objímá s Junckerem, Merkel a Macronem a domluvá přísun muslimů v rámci Evropy dle níže uvedeného citátu z rozhovoru s ním.

Drahoš: Samozřejmě migrační krizi nezvládneme sami. My nemůžeme zabetonovat svoje hranice a čekat, až se to na nás nedej bože jednou přivalí. Je třeba to řešit v rámci civilizovaného světa, v rámci Evropy, v rámci našich kulturních pravidel.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět