Auto pro rodinu s nizkou spotrebou - sedan

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
Blejzr
Autoškolák
Příspěvky: 87
Registrován: čtv 12 kvě 03:22

Re: Auto pro rodinu s nizkou spotrebou - sedan

Příspěvek od Blejzr »

Nevím, proč by měl být ztočenej.. tenhle argument mi přijde jako příšerně otřepané cliché
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Auto pro rodinu s nizkou spotrebou - sedan

Příspěvek od Stepan »

Protože na průměrnej nájezd 5000 ročně si nekoupíš Ečko se slabým benzínem. A ikdyby jo, tak ho pak nestřelíš do AAAček pod cenou. Přijde mi, že se celej topic zvrhnul a z relativně racionálních požadavků se vyvrbila snaha vymyslet co největší masírku za co nejmíň peněz. Nákup 14 let starýho merglu, když se hledá auto s levným provozem, je absolutně, ale absolutně offtopic.

Jak už psal 970ka, nabiješ si strašlivě držku. Stačí, aby kleknul automat a až přijde ze servisu faktura, tak se posereš. Když už by to měla bejt prémie, podíval bych se po nějaký BMW 5er E39. Ta se bude dát pořídit s benzínovým R6 za pár šlupek, z původních 170k zbyde hodně na servis, a kolem BMW je nesrovnatelně větší komunita fandů (než kolem Merglu), což lepší přístup k dílům i k servisákům.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Auto pro rodinu s nizkou spotrebou - sedan

Příspěvek od Zajda »

Banda kolotočářských zmrdů, kteří klidně spálí lak až na kov lešťenkou jen aby auto vypadalo líp na showroomu do prvního umytí. Jen směle na nákup, rádi tě tam uvidí. Chcete 15 let starý Mercedes s nájezdem jízdního kola? Máte ho mít.
《》
lampa
Pan Řidič
Příspěvky: 273
Registrován: pát 31 led 21:40

Re: Auto pro rodinu s nizkou spotrebou - sedan

Příspěvek od lampa »

Mercedes je laciny mozna na porizeni, nikoli na provoz. Jinak Mercedes v zakladnim benzinu naopak byva auto porizovane na maly najezd, takze to treba stocene ani byt nemusi. Samozrejme zaruku nemas.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Auto pro rodinu s nizkou spotrebou - sedan

Příspěvek od Stepan »

I Ečko? Ono je docela drahý i na německýho důchodce
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Auto pro rodinu s nizkou spotrebou - sedan

Příspěvek od mattonecz »

Tak pár promile šance tam je, že to auto bude ok :D
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Blejzr
Autoškolák
Příspěvky: 87
Registrován: čtv 12 kvě 03:22

Re: Auto pro rodinu s nizkou spotrebou - sedan

Příspěvek od Blejzr »

Vsak jsem psal ze je to off topic :D Jen pro zajimavost.. Cenove je tam hodne zajimavejch kousku, nic vic nic min.. Dale se koukam po tom co jsme se zde domluvili - Mitsubishi Lancer, Mazda 3/6, WV Passat..
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Auto pro rodinu s nizkou spotrebou - sedan

Příspěvek od mattonecz »

Tak je rozdil jestli koupis auto za 10% puvodni ceny nebo klidne za 50% pri tech 170tis. Prislo by mi rozumny kupovat co nejnovejsi auto na ukor znacky.. Samozrejme ne Daciu
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Blejzr
Autoškolák
Příspěvky: 87
Registrován: čtv 12 kvě 03:22

Re: Auto pro rodinu s nizkou spotrebou - sedan

Příspěvek od Blejzr »

Dacia Logan je auto co jako prvni navrhovala zena :D Vim ze je to prisernost :D Takze vzdy radsi ojetinu..
Blejzr
Autoškolák
Příspěvky: 87
Registrován: čtv 12 kvě 03:22

Re: Auto pro rodinu s nizkou spotrebou - sedan

Příspěvek od Blejzr »

Hodněkrát mi zde bylo doporučeno Cruze - https://www.aaaauto.cz/cz/chevrolet-cru ... 194250383- stojí tento kousek za vyzkoušení? Dle parametrů je na tom velmi, ale velmi obstojně.. Jediné co mě tam odrazuje je jen 5ti stupňová převodovka (ta je ale bohuzel i u Lanceru) a hlavně dost malý kufr.. Ale jinak perfektní cena vzhledem k výbavě a LPG..
Odpovědět