Koupit Golf V 1.6 75kW v AAA?

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
LukášH
Spolujezdec
Příspěvky: 5
Registrován: úte 09 led 13:40

Koupit Golf V 1.6 75kW v AAA?

Příspěvek od LukášH »

Dobrý den,

hned na začátek napíšu, že v tom na co se budu ptát se nevyznám a proto prosím všechny zkušené (i ty méně zkušené) účastníky fóra, aby nebyly zbytečně ironiční a sakrastiční. Díky :).

vlastním nyní fábii 1.2 40kw HTP. Má najeto 100 000 Km. pravidelně servisovaná. Nový výfuk, v 96k Km byl proveden repas hlavy, nová baterka. Naprosto základní výbava, co byla tehda v roce 2004.

Dívám se po něčem novém. Jelikož nemám zkušenosti z prodejem a hlavně nemohu být bez auta (doba po prodeji mého a koupi nového) mě napadlo, že bych zkusil v AAA fabii prodat a hned odjet v golfu V 1.6 75kw. Vyčetl jsem, že se jedná o kvalitní motor a spolehlivé auto. V AAA je golfu hodně.

Proč píši sem. Samozřejmě jsem četl, jako všichni z Vás, že auto z AAA nebrat, že by mě při prodeji fabie odrbali apod. Chtěl bych se zeptat (hlavně těch co mají vlastní zkušenost) zda to je vážně tak horké a nemám na tuto výměnu ani myslet, nebo jestli se to provést (spolehlivě) dá. Je mi jasné, že mi třeba za fabii dají méně, než případný kupec na sbazar a za golfa zaplatím o něco více než někdě od nějakého prodejce, ale bylo by to vykompenzováno rychlostí prodeje fabie a nákupu golfa.

Díval sem se třeba na toto - https://www.aaaauto.cz/cz/vw-golf/car.h ... H&promo=gm

https://www.aaaauto.cz/cz/vw-golf/car.h ... =H&promo=r

je jich tam hodně, i v combi.

Všem moc děkuji za odpověď a názor.

Lukáš Holan
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3210
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Golf V koupě

Příspěvek od mattonecz »

Oni ti po telefonu nabidnou za tu fabii dost ale na miste te ojebou. Mne nabidli za auto v hodnote cca 330-340 270tis. Je mozny ze kdyz si rovnou neco koupis tak ti daj vic aby podporili prodej dalsiho kramu co jim tam stoji.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
LukášH
Spolujezdec
Příspěvky: 5
Registrován: úte 09 led 13:40

Re: Golf V koupě

Příspěvek od LukášH »

samozřejmě bych se odrbat nenechal. Pokud by vymysleli nějakou nabídku, která by nebyla adekvátní, prodej bych neuskutečnil. Ale pokud by se mi podařilo vykomunikovat nějaký rozumný kup. tak mi jde hlavně o to, zda se mám bát koupit toho golfa, nebo nemusím. Konkrétně třeba ty, na které jsem poslal odkazy. Důležité dodat je, že se v autech nevyznám a bohužel v okolí nemám nikoho, kdo by byl schopen objetivně posoudit, zda je auto v kondici nebo není. Musel bych proto věřit přímo AAA.
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 876
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf V koupě

Příspěvek od 970ka »

Kafka jak vyšitá,už si na Tebe brousí zuby :-)
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL ,Honda opice
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3210
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Golf V koupě

Příspěvek od mattonecz »

veris tomu, ze ty auta maj najeto napr 111tis za 14 let? :)
ja najedu za rok 20 prakticky jen po praze a to nijak extra nejezdim...
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
retron
Letec
Příspěvky: 1384
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Golf V koupě

Příspěvek od retron »

ja mel na A3ce 111 za 11 let prakticky jen po Praze :D
LukášH
Spolujezdec
Příspěvky: 5
Registrován: úte 09 led 13:40

Re: Golf V koupě

Příspěvek od LukášH »

Já mám fabii skoro 14 let a mám taky 100115 ... Neříkám, že nestáčejí... Ale nemyslím si, že toto je argument, proč nekupovat. Není u každého standard, že najede ročně 20k
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16308
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: VW Golf koupě

Příspěvek od pavproch »

Chlopi, kura! V jeden den dvě vlákna "koupim golf V. gen" ..... :-o

sloučeno
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
LukášH
Spolujezdec
Příspěvky: 5
Registrován: úte 09 led 13:40

Re: VW Golf koupě

Příspěvek od LukášH »

pavproch - Moje otázka zní - Mám prodat svoji fabii 1 a koupit golf V 75Kw v AAA ..... Otázka kolegy zní, JAKÝ golf si má koupit...

Dvě zcela rozlišné otázky... Sloučení je úplně zbytečné a akorát se tu budou plantat různé komentáře... Dobrá práce... Nejdříve čti, pak slučuj...
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16308
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: VW Golf koupě

Příspěvek od pavproch »

Sorry, to je trest zato, že neumíte vlákna pojmenovat výstižně.... rozděleno
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět