Co se stalo, děje a chystá na Autoforum.cz

O všem co se týká našeho webu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Co se stalo, děje a chystá na Autoforum.cz

Příspěvek od Snowman000 »

Hezky pekne...ina volba asi uz fakt nebola...jedine ze by ste nam z fora dali pravo to tam obcas premazat :ymhug:
Ja bych si tych teslafans vychutnal :-B
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Co se stalo, děje a chystá na Autoforum.cz

Příspěvek od pavproch »

Tak takového případného práva/povinnosti se už předem vzdávám v zájmu zachování mé příčetnosti (mně stačí po vás uklízet ten svinčík tady na pokecu). :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Co se stalo, děje a chystá na Autoforum.cz

Příspěvek od Honza42 »

"Poctivé" registrace jsou cesta do pekel. Před pár lety to zavedl Neviditelný pes. Kvalita příspěvků se zásadně zhoršila. Normální přispěvatelé odešli, zůstali jen šílenci, kteří se za účelem šíření svých úchylek poctivě zaregistrovali. Takže dříve pestrou diskuzi ovládá teď jen hrstka bláznů. Vulgarita se nesnížila, spíš naopak.
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Co se stalo, děje a chystá na Autoforum.cz

Příspěvek od mmira »

zrovna tesla fans nicemu nevadi, moderovani planujeme omezit na OT, vulgarity a utoky ad personam bez navaznosti na obsah clanku
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Co se stalo, děje a chystá na Autoforum.cz

Příspěvek od Snowman000 »

Ja proti nim principiálne tiez nic nemam, ale to neustále osočovanie sa do autora z ich strany je niekedy uz fakt cez...
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Co se stalo, děje a chystá na Autoforum.cz

Příspěvek od mmira »

kazdy, kdo neco nekam napise, se drive nebo pozdeji stane tercem osobniho utoku. zvlaste v okamziku, kdy se obsah textu tyka "viry". nasledne nenavistne komentare jsou jen dukazem malosti jejich autoru.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Co se stalo, děje a chystá na Autoforum.cz

Příspěvek od EL_XEL »

Napíše pjanda ještě někdy něco? Já to tady kdysi začal číst kvůli němu a zrovna testy aut od něj jsou něco, co jsem fakt rád četl. Nedávno jsem koukal i do časopisu, ale ani tam jsem jeho jméno nezahlédl. Dneska už chodím spíš jenom na fórum a případně na článek kliknu z FB. Ale je to spíš náhodné a rozhodně už AF nečtu systematicky jako dřív.

BTW: Než mi to někdo začne dlouze vysvětlovat - já chápu, proč jsou na AF články takové, jaké jsou. Jenom mně to netěší.
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Co se stalo, děje a chystá na Autoforum.cz

Příspěvek od jerry »

Mě mrzí, že pjanda nezajde ani na forum. Před lety jsem si s ním vyměnil pár mailů a sám mě na forum přilákal. Není to přece nic závazného, když nemůžu nebo nechci, nezapojuju se. Jeho názory by určitě byly podnětné. Proč se tak rozhodl?
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Co se stalo, děje a chystá na Autoforum.cz

Příspěvek od mmira »

jestli PJ jeste nekdy neco napise? neni to nerealne, prozatim je to ale zcela nepravdepodobne. vyhledavanim temat pro AF travi hodiny denne (aby je pak rada lidi v republic obslehla a vydavala za sve), k tomu mu zabira spousta casu korektura clanku. k tomu si pridejte praci, ktera ho zivi, a rodinu. najit v tomle programu skulinu na psani ci forum je nemozne.

nerozhodl se nepsat, nema na to cas.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Co se stalo, děje a chystá na Autoforum.cz

Příspěvek od jerry »

Já myslím, že se drží zpět, protože pravdu kvůli obchodním zájmům nemůže psát a lhát nechce. Ale plně to chápu, taková je doba a kdo chce jít hlavou proti zdi? Ale zajít někdy na pokec do fora by mohl, zapojit se lze dle chuti a času.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět