Politický koutek

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Politický koutek

Příspěvek od Honza42 »

Za mne bohužel jedině Topol. Prakticky uvažující, schopen hájit naše zájmy u té EU svoloče. V nejhorším se s těmi alkoholiky ožere a pod stolem jim dá po hubě. :D
Horáček je moc emotivní, což je dobré na ty jeho básničky, na prezidenta neee.
Fischer eurohujer, chlubí se kamarády, jako je ten nový Macroleon nebo F.Mogherini, levicová kravka. Nevolitelný.
Drahoš si to definitivně pokálel, když zcela odmítl odpovídat na otázky jestli je spíše levicového nebo pravicového založení, názor na daně a kibicování státu do prostředí hospodářského a společnenského. Doslova odpověděl na opakovaný dotaz, že tohle ze mne nedostanete. Takže černá skříňka, člověk bez názoru, z čehož plyne naprosto nevyzpytatelné chování. Teoretik života.
Hynek je kandidát mně blízké politické skupiny, ale je nepřesvědčivý. A nechci být jeho jediným voličem.
Ostatní je stafáž.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1932
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Politický koutek

Příspěvek od Lachende Bestien »

PalaS píše:To by zaujímalo aj mňa. Nič v zlom, nemohol by sa nám L. B. trocha predstaviť?
Děkuji za pozornost - to je ostatně hlavní důvod většiny lidí k pravidelným návštěvám nejrůznějších internetových diskuzních fór, tedy pociťovaný nedostatek pozornosti lidí v našem blízkém okolí. Nepopírám určitý význam osobě mluvčího resp. předkladatele určitých interpretací vnímané reality, nicméně je určitě vhodnější se především zaměřit na tyto produkty mysli a pak se eventuálně zabývat konkrétní osobou, považujeme-li to v tom kterém případě za důležité.

A nevím jak vy, ale po mnohých zdejších reakcích na publikované příspěvky a la "rozbít hubu", "hospitalizace" (kupodivu nikdo nezmínil uvěznění), "eliminace", se do nějakého představování hrnout nehodlám - třeba se jednou podobně smýšlející lidé dostanou k výkonu státní moci a pak bych se mohl velmi rychle ocitnout na předních příčkách seznamů lidí určených k výše zmiňovaným násilným praktickým aplikacím této svěřené moci.
Navíc popravdě řečeno, není se ani moc čím chlubit. Zatím. :(

Co však zmíním - a co jsem možná měl zmínit dříve, než jsem začal reagovat na ve zdejších pisatelích pevně zakořeněnou ideologii antikomunismu(mimo jiné), je fakt, že pocházím z rodiny, kde se jedna větev (hovořím o generacích mých prarodičů a rodičů) vyznačovala podobně silným antikomunismem (a to vyžadovalo jo kurva jinou odvahu než dnes, není-liž pravda), na což v 50. letech doplatila vyhazovem z vysoké školy a uvězněním, nemožností rozvíjet svůj potenciál v adekvátní pracovní pozici a zákazem studia vš potomků, celoživotní problémy s (méně inteligentními) nadřízenými a alkoholismem, zatímco druhá část vlastnila "rudou knížku" hlavně proto, aby mohli relativně svobodněji rozvíjet svůj potenciál, studovat (i jejich potomci) vš apod. - nikdo z nich nebyl v žádných složkách státní moci (snb, stb atd.), nikomu neškodil, ba naopak byli (a jeden stále je) ve svých oborech velmi schopní a oblíbení.

Ponechám na vašem posouzení, kdo se v určitých životních situacích zachoval odvážně či zbaběle, rozvážně či nepromyšleně, zodpovědně či nezodpovědně (např. ve smyslu nepříliš pozitivního vlivu na budoucnost vlastních potomků a samozřejmě na svou psychiku) apod.

A budu se snažit už vám vaše zdejší rozjímání nad politickými tragikomediemi s "ochotníky" nekazit a nezvyšovat vám hladinu stresu a krevní tlak narušováním vzpomínání na desítky let stará traumata a pojetí komunisty/muslima/člověka s větším množstvím podkožního pigmentu jako ztělesnění věčného a neměnného zla. Držte mi palce.

Btw. shlédl někdo doporučovaný snímek The Art Of Killing? Pokud vás od toho třeba odrazuje náplň mých příspěvků, děláte chybu.

Můžete se i občas zamyslet nad tím, co je to "vzpomínka". Nikdo to za vás neudělá, neboť ani nejvzdělanější vědátoři (v oblasti tradiční "západní" materialistické vědy) zabývající se mozkem po desetiletí vám na to nebudou schopni dát uspokojivou odpověď.

Good luck.
S americkým svazem na věčné časy a nikdy jinak!
SS americké - náš vzor!
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Dlouhé to je jako CV, ale obsahově nic. Nula. Prázdné. A to jsě si dal tu námahu, abych to přečetl. Naposled. Už od té osoby nečtu nic nad dva řádky.
Názor jsem nezměnil - je to nemocný člověk.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Politický koutek

Příspěvek od vonkreuz »

Ty ho ještě nemáš v ignor listu?
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1932
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Politický koutek

Příspěvek od Lachende Bestien »

řidičBOB píše:Dlouhé to je jako CV, ale obsahově nic. Nula. Prázdné. A to jsě si dal tu námahu, abych to přečetl. Naposled. Už od té osoby nečtu nic nad dva řádky.
Názor jsem nezměnil - je to nemocný člověk.
Na srozumitelnosti publikovaných textů rozhodně mám co zlepšovat. "Dlouhé a prázdné. Nula." Hmm. Co dodat. Vyjadřuju se zjevně na místní poměry příliš komplikovaně. Zatím to lépe neumím.:@)
řidičBOB píše:Názor jsem nezměnil - je to nemocný člověk.
Vaši schopnost telepatie byť nepříliš uvědoměle trénované respektuji na základě předchozích zkušeností; teď zbývá jen vyhledat vhodného odborníka, vyřídit si invalidní důchod a po zbytek života způsobovat lidem na diskuzních fórech víry v krevním řečišti "závadovými" interpretacemi reality.

May the farce be with you. (%)
S americkým svazem na věčné časy a nikdy jinak!
SS americké - náš vzor!
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Už jo :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Politický koutek

Příspěvek od Honza42 »

No TVL to je sloh:
.....způsobovat lidem na diskuzních fórech víry v krevním řečišti "závadovými" interpretacemi reality.....
Neměli ho dávat studovat. A kdo to vůbec překládal? Doufám že né zas ten Lukeš.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Politický koutek

Příspěvek od pavproch »

Chlopi dík, takže v prvním topol. Kuju za pomc s orientací.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Já bych si vyčítal, kdybych mu to nedal...už jenom jako omluvu za jeho konec ve vládě kvůli buzerantům :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Politický koutek

Příspěvek od mmira »

taky se hlasim do topolova tabora.

jinak moc na takove veci obecne nedam, ale ze srandy jsem zkusil volebni kalkulacku na aktualne, topol nejvyssi shoda, 80%+. a potesilo me, ze nejmensi shodu mam s hradnim gerontem, 12% mi to myslim ukazalo.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Odpovědět