Politický koutek

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Politický koutek

Příspěvek od driver »

V ještě širším kontextu nás zradili mnohokrát okolní státy, jak v 68, tak za marie terezie, tak před ní a to i přes předchozí smlouvy deklarující spojenectví! V tom světle je celá EU fraška, jako bylo rakousko uhersko atd co se týká spojenectví. Všichni chtějí jen moc a území. A v tom kontextu čekat, že dokoce EU bude bránit nějakou ČR před afričany nebo turky? To je čiré bláznovství. Jestli půjdu někdy k volbám, tak proto, že budu volit někoho, kdo ale nestačí deklarovat, že bude bránit ČR, ale komu to bude možné uvěřit, že to bude chtít učinit bude mít reálné předpoklady. To je zase problém s ohledem na dohody o povolení operací vojsk EU na našem území, pozdě už je, ale lepší pozdě než ještě poději, vždy je dobré udělat aspoň něco, než nic.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16369
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Politický koutek

Příspěvek od pavproch »

Z5 k praktičtějším/bližším tématům..... já už tak nějak nevědomky byl rozhodnut že můj hlas dám Drahošovi a von ten blb neska ve zprávách (či kde sem ho slyšel) obhajoval EU.... a sem se svým hlasem, teda komu ho dám, zase pěkně vřiti.... kemu ho jen dát?
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27049
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Jediný mi z toho vychází ten Topol...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16369
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Politický koutek

Příspěvek od pavproch »

Je ale volitelný? (Ve smyslu, dostane dost, abych svůj hlas nemusel považovat za vyhozený z wokna?)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27049
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

no, AGROFERT + Soukup média se hodně snaží tuhle myšlenku lidem podsouvat... Já se ale odradit nenechám. Potkávám hodně lidí různého sociálního zařazení a jsem překvapen, kolik lidí ho hodlá volit.
Jsem optimista...i když: chleba se bude lámat ve 2. kole a tam Sráč asi vyhraje tak jako tak :-(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16369
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Politický koutek

Příspěvek od pavproch »

žeby teda?
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27049
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Já v 1. kole jdu do Topola. Pro mne je to prakticky jediný čitelný kandidát. Když vezmu jenom ty, co mají šanci:
Sráč - pro mne naprosté dno a kanál. NIKDY!
Topol - znám jeho názory, vyzná se ve vrcholové politice, nepůjde Burešovi na ruku - nenávidí se
Drahoš - znám ho ještě z dob AV. Je to slušný člověk...až moc. S politikou nemá zkušenosti, Bureš je úplně jiná liga a převálcoval by ho na 3:0. Ve druhém kole bych ho proti Sráčovi ale volil.
Horáček - na mne příliš velký eurohujer, politikou moc nepolíbený. Nasral mne, když šel do poslední debaty a přijal Sráčovu hru s tou vylízanou buzní mluvčí, místo Sráče. Ve druhém kole bych ho ale volil.
Zbytek je hmyz do počtu.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5453
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

Stejně jako BOB. V prvním kolem Topolánka, v druhém kohokoliv, kdo není Zeman
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Politický koutek

Příspěvek od ctrl_j »

pavproch píše:Z5 k praktičtějším/bližším tématům..... já už tak nějak nevědomky byl rozhodnut že můj hlas dám Drahošovi a von ten blb neska ve zprávách (či kde sem ho slyšel) obhajoval EU.... a sem se svým hlasem, teda komu ho dám, zase pěkně vřiti.... kemu ho jen dát?
Ano, i kritik EU ji muze v nekterych vecech obhajovat, takze az bude znamo co presne rikal, tak to muzem hodnotit.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Politický koutek

Příspěvek od rhinos »

no nevím zrovna Topol patří do sorty "křišťálově" čistých politiků.
Pro mě tam není nikdo a bude to vždy volba kdo proti kobzolákovi, ale obávám se že to stejně vyhraje...
Citroen C4 GP
Odpovědět