Detektory policejních radarů

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Pavelpu27
Řidič začátečník
Příspěvky: 113
Registrován: pon 14 lis 19:49

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Pavelpu27 »

Ani v jednom tvrzení jsem si nepodporoval. Tvrdím, a za tím si stojím, že certifikát a návod nejsou v souladu, což se dá při šikovné argumentaci využít a vyhrát. Ten nesoulad je ve dvou rovinách - ustavení radaru a vzdálenostech. V mém případě se jednalo o kombinaci obou, jsem přesvědčen, že by stačila i jedna. Několikrát jste mě označili za lháře. MrBOB tvrdil, že můj manuál je starý a neplatný. Já své argumenty doložil, on nikoli. Kdo je tu lhář, o tom si udělejte obrázek sami.
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

A jak jsem se tedy vyznamenal? Žádosti podpořit tvrzení nějakým důkazem? To jsem se tedy fakt vyznamenal! Ovšem pro některé slabomyslné jedince to je přímo mezinárodní skandál.... B-)

Osobně si myslím, že Pavelpu27 objevil skulinku v důkazech, která možná ani skulinkou nebyla, ale nikdo to dále nepitval a neriskoval nějaký skandál a případný mediální ohlas.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27037
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

Ale prd objevil. Akorát postuje doporučenou vzdálenost pro záznamové zařízení. Nikoliv vzdálenost pro měřič rychlosti. To je celé. Správné údaje z manuálu postnul již ctrl_j ;-)
Ano, obrázek si o tom snad každý udělá sám.
Pokud se to skutečne stalo, jak to popisuje, tak se spíš jednalo o úředníka blba než o jakoukoliv skulinku.
BTW: tím, že mne budeš titulovat Mr.BOB místo užití klasického nicku nebo mi začneš vykat, tvou pokřivenou argumentaci nezakryješ ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Pavelpu27
Řidič začátečník
Příspěvky: 113
Registrován: pon 14 lis 19:49

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Pavelpu27 »

Bobe, nestálo by za to se přiznat, že jsi ten návod nikdy neviděl? To, co postunul ctrl-j je totiž z certifikátu, ne z návodu. Návod o měření z ruky opravdu neobsahuje ani jedno slovo. Takže skulina tam je. Jak ji kdo umí využít, je už na šikovnosti každého soudruha. Ale to bys musel být chlap a uznat, žes kecal. Minimálně za obvinění ze starého návodu bych prosil omluvu. Jenže toho se nedočkáme, protože to bys musel dokázat víc, než jen plivat okolo sebe a všem ukazovat, jaký jsi macho.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27037
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

Ani 1000x opakovaná lež se nestane pravdou. Certifikát je dokument, který stanovuje podmínky používaní. Návod na obsluhu jenom říká, jak to dělat. Tvrdit, že státní norma není nadřazená Manuálu soukromého subjektu, je buď totální neznalost nebo lež.
V manuálu verze 1 nebo dokonce i dva, byly vzdálenosti pro záznam i laser, stejné. Pak proběhla změna u zařízení. Z toho jsem odvozoval, že čerpáš z těchto verzí Manuálu.
A nejde tak ani o to, co postoval ctrl_j, ale o to, co jsi postnul ty - vzdálenost pro záznamové zařízení ;-) Nikoliv vzdálenost pro měřicí přístroj. Nebo snad ne?
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Pavelpu27
Řidič začátečník
Příspěvky: 113
Registrován: pon 14 lis 19:49

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Pavelpu27 »

Má cenu na tohle ještě reagovat? Ubohé. :))
Uživatelský avatar
VS*
Letec
Příspěvky: 1257
Registrován: stř 23 lis 18:03

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od VS* »

Já mám narozdíl od ctrl_j v návodu měření až na 400m :D
Kdo ví jak, tak sehnat manuál není problém k ničemu... :D
Dokonce i měření z ruky nebo volitelného stativu...to samé dokonce i v manuálu pro PL3DOK...
Pouze doporučení že na větší vzdálenosti je lepší použít stativ protože měření z ruky nemusí být dost stabilní.
Screenshot_20171230-164255.png

Ono to řešit už nemá ani moc smysl...LTI MDC se stejně už nepoužívá...už mají LaserCamy a TruCamy a tam je měření z ruky jasná věc snad všem...
PROTECTOR II 950Mcz ALP3: SPOLEHLIVÁ A NEKOMPROMISNÍ OCHRANA
Pavelpu27
Řidič začátečník
Příspěvky: 113
Registrován: pon 14 lis 19:49

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Pavelpu27 »

No tak tohle je aspoň argument a ne jen prázdné řeči. Tohle je popis technických parametrů a nepopisuje způsob měření. Ale máš můj respekt za podloženou argumentaci.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27037
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

Takže už na svém netrváš :))
Btw: věcná argumentace jenom dokazuje, že od počátku máme pravdu ;-)
A ano, výňatek z manuálu jsem postnout nemohl, protože ho mám uložený v práci. Nicméně vím, co tam je napsané a pokud ho máš i ty, tak to víš také a proto nechápu, proč jsi celou dobu tvrdil něco jiného a ještě se certil, když jsem tě nařknul ze lži.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od ctrl_j »

Pavelpu27 píše:… Tvrdím, a za tím si stojím, že certifikát a návod nejsou v souladu …
Jsou, oba shodne tvrdi, ze meritelna vzdalenost rychlosti laserem je 400 m.
Pavelpu27 píše:Ten nesoulad je ve dvou rovinách - ustavení radaru a vzdálenostech.
Nikoliv. Str. 47 kterou jsi sem postnul se venuje MDC, tedy nastaveni zaznamove casti zarizeni. Popisu laserove casti se venuje az priloha A, ktera nasleduje za vlastnostmi ze strany co sem vyse postnul VS*.
Vetsi vzdalenost muze mit vliv na kvalitu zaznamu, ale nikoliv na spravnost mereni.

Toto prosim pekne nezneplatnuje mereni jak sis mozna myslel:
Systém Micro DigiCam byl navržen tak, aby snímal obrázky ze vzdálenosti 50 až 170 metrů od měřícího místa.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Odpovědět