Zabezpečení do nového vozu

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
freex
Adept autoškoly
Příspěvky: 10
Registrován: pát 30 pro 01:18

Zabezpečení do nového vozu

Příspěvek od freex »

Ahoj, jaké byste zvolili do nového vozu zabezpečení? Napadá mě určitě pískování/leptání skel, to je levné a asi bez podstatných nevýhod. Má v dnešní době smysl ještě třeba zamykání řadící páky? Když by auto mělo bezklíčkový vstup a startování, tak to asi výhodu této novinku bude trochu srážet. Vyplatí se alarm? Nebo nějaké sledování přes GPS?

Díky za vaše názory.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Zabezpečení do nového vozu

Příspěvek od pavproch »

Otočím to jinak: zjisti si, co Tvá pojišťóvna pro nové auto Tebou vybrané hodnoty vyžaduje za zabezpečení, aby plnila (nezapomeň na 3-letý GAP!) při krádeži. A takové zabezpečení tam dej. Když Ti to bude chtít někdo opravdu ukrást, tak to ukrade bez ohledu jak je to zabezpečeno.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Zabezpečení do nového vozu

Příspěvek od HondaMan »

+1
Dobre pojištění...
2.9T RWD
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26979
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Zabezpečení do nového vozu

Příspěvek od řidičBOB »

Smysl má cokoliv, co zloději přidělá práci. Pak je to už jenom otázka investice.
Do drahých aut se vyplatí satelitní vyhledávání, ale smysl má pouze rádiové, které umí jenom jedna firma...zbytek jede na GPS/GSM, což lze vcelku úspešně rušit.
Leptání skel snižuje zlodějům zisk. Zámek páky je pro ně pracné zdržení. Na alarm dneska prakticky nikdo nereaguje, ale...dnešní moderní systémy lze propojit s GSM modulem a ten tak majiteli posílá sms o stavu vozidla - otevřená okna, možný náklon (odtah), aktivace alarmu, atd.
K ceně vozu jednoduše vyber vhodné zabezpečení nebo kombinaci.
Naposledy upravil(a) řidičBOB dne sob 09 zář 11:13, celkem upraveno 1 x.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
freex
Adept autoškoly
Příspěvky: 10
Registrován: pát 30 pro 01:18

Re: Zabezpečení do nového vozu

Příspěvek od freex »

pavproch píše:Otočím to jinak: zjisti si, co Tvá pojišťóvna pro nové auto Tebou vybrané hodnoty vyžaduje za zabezpečení, aby plnila (nezapomeň na 3-letý GAP!) při krádeži. A takové zabezpečení tam dej. Když Ti to bude chtít někdo opravdu ukrást, tak to ukrade bez ohledu jak je to zabezpečeno.
Díky, tohle je dobrý tip. Zajdu na pobočku a nechám si udělat pár kalkulací s ohledem na zabezpečení.
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Zabezpečení do nového vozu

Příspěvek od ctrl_j »

To je spatny postup. Zacni online kalkulatorem na webu. Pokud prijdes na pobocku s prazdnou (ja bych tam ani nechodil), nemas srovnani.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
framich
Adept autoškoly
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 28 pro 14:59

Re: Zabezpečení do nového vozu

Příspěvek od framich »

A co zámek pedálu? To je špatný?
Naposledy upravil(a) pavproch dne čtv 28 pro 15:32, celkem upraveno 1 x.
Důvod: edit by -pp-: jednou stačí
rosil15
Spolujezdec
Příspěvky: 6
Registrován: ned 10 črc 09:44

Re: Zabezpečení do nového vozu

Příspěvek od rosil15 »

Zámek pedálů bullock mám ,už na druhém autě . Pro mě je to plně dostačující a jsem spokojen. Je fakt ,že pokaždé ho musím nasadit na pedály ,ale za tu dobu jsem si zvykl a dělám to automaticky. Ale za ty peníze nic lepšího snad na trhu není .
Odpovědět