Politický koutek

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Měl viset.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Politický koutek

Příspěvek od Lachende Bestien »

řidičBOB píše:Měl viset.
Možná byste mohl omezit čtení hovínek.cz apod. odpadu, neboť se začínáte přibližovat dikci tamějšího výkvětu emoční inteligence.

A nemám v úmyslu mávat místním býkům rudým hadrem před očima, nicméně postavíme-li vedle sebe (nejen)místní automatické soudružské tykání neznámým lidem a zarytý antikomunismus většiny přispěvatelů, působí to dost paradoxně. Už dříve jsem uvažoval, že to vypíchnu; motivace se dostavila v podobě velmi krátké "návštěvy" soudružsky tykajícího webu kárforšér, který tu někdo zmínil.
S americkým svazem na věčné časy a nikdy jinak!
SS americké - náš vzor!
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

Tak zrovna v tykačce bych ti špatného nespatřoval. Angličtina ho třeba vůbec nemá. Úcta se projevuje jinak než vykáním. Osobně ho striktně vyžaduji pouze od přisluhovačů státní moci. :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

LB: a co tím autor chtěl říct? Že jsi momentálně mimo, to já vím. To nemusíš zdůrazňovat v každém postu.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

Ten argument napsaný lidsky zní tak, že vpodstatě "nelze vést válku za mír". A pokud přeješ komoušovi smrt, seš stejnej hajzl jako on 8-x
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Já vím. Ale já už jiný nebudu. :p
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Politický koutek

Příspěvek od Lachende Bestien »

@Stepan - používejme tedy angličtinu, a tím se vyřeší "problém" se soudružským tykáním cizím lidem. Souhlasím. Dokud používáme češtinu, která toto rozlišení obsahuje, kdo a proč má zájem to ignorovat? Pohodlí? Povýšenost? Pýcha? Pomýlená touha být s každým kamarád?

@Bob - vaše vyjádření, že "jsem mimo", nelze brát jinak než jako pochvalu - ve světle vaší zde projevované suverenity v antikomunistických názorech a následného pokrytectví v přání zbaběle "justičně" vraždit, čímž si nezadáte s (násilím)"kovanými" soudruhy přelomu 40. a 50. let.

Ti ovšem prožili válečná traumata, což se s relativní pohodičkou posledních několika desetiletí v místní zatuchlé a věčně přiožralé kotlince nedá srovnat, takže se v podstatě chováte ještě hůře.
S americkým svazem na věčné časy a nikdy jinak!
SS americké - náš vzor!
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

LB: už jsem svůj postoj zde nejednou vysvětloval. Pro pomalejší jedine rád zopakuji: samozřejmě “viset” apod. je myšleno s velkou nadsázkou a samozřejmě nevolám po krvi. Zejména ne v roce 2017. Pro mne je to mé vyjádření za čarou z důvodu, že třeba Ondráček je hovado, kreatura, dobytek...v lidské kůži.
A máš pravdu - na komunisty/estébáky jsem vysazený, protože s naší rodinou zatočili po bolševicku a fakt je mi zle z toho, že dobytek typu Ondráčka vystupuje v TV a má plnou hubu demokracie. A osobně si z té doby také leccos pamatuji. Takže fakt nestojím o tvou analýzu mých postojů vůči bolševickému dobytku.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Politický koutek

Příspěvek od oxik »

:D
Přílohy
97B00C8C-B216-4E03-8712-3CFDA89A3B04.jpeg
Odpovědět