Rychlodotazy

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27054
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od řidičBOB »

ne - tam jenom amnestie :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Sajmik
Řidič začátečník
Příspěvky: 137
Registrován: sob 19 lis 09:03

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Sajmik »

existuje nějaký srovnávač německých nabídek operáků?
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3233
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od mattonecz »

to si lze poridit nemecky operak a provozovat v cr?
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5454
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Stepan »

4 5 6
Naposledy upravil(a) Stepan dne stř 13 pro 11:54, celkem upraveno 1 x.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1876
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Zajda »

Hm, tak podle mých několika málo zážitků s PČR v tomhle směru si nemyslím, že to bude pro ně atraktivní téma.
Potvrdit si podezření by pro mě osobně stálo za to bez ohledu na formální prokázání, akorát fakt nevěřím že zrovna PČR se kvůli tomu bude přemáhat:-)
《》
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5454
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Stepan »

raz dva tři
Naposledy upravil(a) Stepan dne stř 13 pro 11:54, celkem upraveno 1 x.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1876
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Zajda »

Tak záleží jestli pouhé město by stačilo na jistou identifikaci aspoň pro vás.

Jinak situace kdy mi nebo někomu z rodiny co se na PČR bláhově obrátil nepomohli rozvádět nebudu. Prudění v autě i jinde je taky bezpředmětné rozebírat, to si tady asi každý dovede představit. Jen řeknu že za celý život mi jakákoliv složka policie byla užitečná v jediném případě - pomohli mi odchytit zatoulaného psa, kterého jsem potkal na silnici mezi obcema. A to navíc byla ještě městská. Jinak nic,vůbec, nula. Chraň bůh abych je někdy opravdu potřeboval.
《》
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1533
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od abgx1 »

daju sa na tyci tahat aj osobne auta, alebo iba nakladaky?


jednalo by sa o dodavku ktora ma ist na pieskovanie, pred ktorym je potrebne odstrojit komplet cely spodok auta, vratanie vedenia brzdy....
odtahovku beriem az ako poslednu moznost, kedze by ju trebalo volat minimalne 4x, a trasy su tak okolo 2km po rovine, ze keby som sa nastval tak to aj odtlacim...
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Bond007 »

Stepan píše:V systému je vidět, kdy k přístupu a změnám v seznamu zkoušek došlo. Podle infa od lepší polovičky psala v danou chvíli test a počítač i telefon měla sebou. Spolubydlící tedy nepřipadají v úvahu. Zítra se jde pokusit získat na IT nějaké další informace, aby mohla argumentovat vyučujícícm a mohhla se pokusit napravit problémy, které jí to způsobilo. Tak uvidíme, co pozjišťuje :-bd
Nejsem kovaný IT, ale předpokládám, že nějaké logy IP adres mít budou. To by na určení města mohlo stačit.

Jop, ještě mám v živé paměti, když mi na koncertě ukradli peněženku a šel jsem na PČR, abych nahlásil ztrátu dokladů. Seděl jsem na chodbě a skrz dveře poslouchal řev na téma "kterej zmrd si vůvec dovoluje sem lízt v tuhle hodinu". A opravdu nahlas, rozhodně chtěli, abych to slyšel. Po půl hodince na chodbě jsem dostal zjebáno, že když chodím do takových obskurních klubů (a to zrovna Roxy není ten nejhorší pajzl), tak se nemůžu divit, že mě okradou. Když jsem sdělil obsah peněženky, byl jsem poučen, že úmyslně nadhodnocovat hodnotu ztracené věci (objem hotovosti) je protiprávní. A já vůl si vždycky myslel, že ten nejhorší odpad dělá na dopravce...
Jedinej, kdo měl v danou chvíli mozek byl hlídač podzemka, který mě po předložeí protokolu o ztrátě, pustil z parkoviště bez placení. Hodnej kluk :)
co za univerzitni system to je?
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5454
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Stepan »

stag
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět