BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od Snowman000 »

jarka píše:A co si mám představit pod víc to drnčí a hučí??? To je snad jediná věc, kterou bych ignácovi vytknul - hluk. Možná se pojedu svézt a uvidím... Díky.
Ja som mozno moc citlivy na take kedze vacsinou XV striedam s nejakym novym a casto velkym (Golf a vyssie) VAG a vtedy vynikne rozdiel v sposobe ladenia DE aut a JP. Obcas proste zadrnci nejaky plast v palubke, mne konkretne ako sa spaja A stlpik s palubkou a taktiez od 160 vyssie uz prenika dost hluku od vetra takze moc rychlejsie s tym nejazdim...a najvacsi rozdiel je od podbehov, kedy kamienky v XV idu pocitovo rovno na plech, ale v DE je to odtlmene dalsimi asi 5timi vrstvami a je to take jemne bubnovanie kdesi daleko...

Pri tej 2.0R bude mozno trochu problem aj iba 5st. prevodovka, preto ta nie uplna vhodnost na dialnice.

Treba vyskusat, ale myslim, ze oproti Ignacovi to bude aj tak slusny skok ;))
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
charger
Mistr volantu
Příspěvky: 805
Registrován: úte 08 bře 10:03
Bydliště: ČR

Re: BMW Divize

Příspěvek od charger »

Podle mě Impreza 2.0R nemá cenu. Žere, nejede, radost z toho taky není (sotva na sněhu) a je to Subaru, takže tomu lehne motor nebo tak něco :D
Ain´t nobody got time for that
Michal12
Autoškolák
Příspěvky: 23
Registrován: pon 14 lis 21:28

Re: BMW Divize

Příspěvek od Michal12 »

mattonecz píše:Tak sem se toho moc nedozvěděl. Údajně mi neni schopen (spíš ochoten) dát žádnou slevu, jedině fleet, což si zejtra zjistim ve firmě, ale to je jen 3-4%. Jak ty lidi získávaj 20% slevu? :D
Na Joy na radu 3 je dotace 150k, takze pokud ti daji 4% navic, jsi cca na 18-20% slevy podle modelu. To sedi.

20% se dava bezne, ale v tom samozrejme zapocteny ten JOy.
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: BMW Divize

Příspěvek od mmira »

charger píše:Podle mě Impreza 2.0R nemá cenu. Žere, nejede, radost z toho taky není (sotva na sněhu) a je to Subaru, takže tomu lehne motor nebo tak něco :D
+100
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Divize

Příspěvek od M.Z. »

:D je tady dost bývalých subaristů.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
MadJoe
Řidič začátečník
Příspěvky: 132
Registrován: úte 13 led 09:43

Re: BMW Divize

Příspěvek od MadJoe »

jarka > pokud máš spousty peněz a nevíš co s něma, pokud ještě nejsi šedivý/plešatý, určitě Ti rád doporučím jakékoliv Subaru...
Pokud se ale máš rád, utíkej od toho co Ti nohy, ruce, cokoliv co máš poblíž stačí :D :D :D
Raději šalinkartu než znovu nějaké Subaru :ymsick: :D
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od jarka »

Vy mi ale dáváte :D . Z těch všech baworskejch werků to dle mých priorit zatím vidím na pěkný 325ti nebo twingo rs :D (na 130i a 120i je ještě čas - to jsou relativně mladý auta a budou). A 3hrnkový rapid s turbem to jistí (stejně si ho půjdu pro sichr zkusit).
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od Stepan »

A Fabie III. s tím 1,2tsi by nebyla? Stála by +- co ten Rapid a když si člověk uvědomí pořizovací cenu, dynamika mu přijde velmi slušná. A nežere to. :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 876
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od 970ka »

Jestli koupíš tříhrnek v Rapidu,tak si změníš avatar :-)
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL ,Honda opice
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od jarka »

Zajímavý, že ta fobie mě prostě neber - ta mi přijde divná, rapid už je ale cajk. Ale hlavně bych to nekupoval :) .

907ka: jako myslíš, že si dodělám i <> dole :D .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Odpovědět