BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: BMW Divize

Příspěvek od mattonecz »

To mi musis prozradit mail. Dnes jdu do inveltu tak jsem zvedavej jestli s tema cenama jde nejak hnout. Ocekavam ze spis ne.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od Stepan »

No jestli s tou cenou neumí zahejbat na prodejně, tak to nevypadá jako moc super deal.

530xd, pořizovačka 1,46mio. Ceníkovka bez DPH. Počítám s tím, že na dealerovi nějakou tu slevičku ještě vydyndám. Servis na 5 let, 100kkm je tuším ke všem novým BMW v ceně.
Operák-4 roky, celkem 100kkm, 960 000 bez DPH. Mám to pojištěný, neuvádí jak, takže to žádná hitparáda nebude.

Když se podívám na tipcars, za kolik chodí 4 roky staré 5er, dostanu se někam kolem 600-700 vč. DPH. A to jsou F10, takže starý model. Gčko bude za 4 roky pořád aktuální.

To mi zbejvá slušná rezerva na to, si to hezky pojistit. :ympeace:
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Michal12
Autoškolák
Příspěvky: 23
Registrován: pon 14 lis 21:28

Re: BMW Divize

Příspěvek od Michal12 »

mattonecz píše:To mi musis prozradit mail. Dnes jdu do inveltu tak jsem zvedavej jestli s tema cenama jde nejak hnout. Ocekavam ze spis ne.
mram12@seznam.cz :D
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: BMW Divize

Příspěvek od mattonecz »

No za ty ceníkový ceny to super určitě neni.. večer dám vědět co sem se dozvěděl..
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od jarka »

Snowman000 píše:Myslim ze staci 100m na tom 3-nohom Rapide a bude rozhodnuto :D
d1.8t píše:Původně jsem měl v plánu koupit něco novýho a řešit jen pravidelný servis. Projel jsem kde co a nakonec se rozhodl, že nebudu vymejšlet kraviny a vrátil se k osvědčenýmu modelu volýtanýho bawa. Už jen kvůli rwd a zjištění, že sériový auta mě moc neuspokojují.
Jako cítím to hodně podobně, nový auta mi přijdu takový zážitkově plochý. Kdybych neměl miatu, tak bych nad novým ani neuvažoval, ale takhle... No uvidím, zkusím ten tříhrnek (htp mě bavila moc - vím jsem divnej :D ) a budu čekat jestli se neobjeví nic zajímavýho.
PS: Ignác už zase vrní :x . Je teda pochroumanej, ale stačilo pár ran kladivem a vyházet poškozený slepý střeva a zas lítá jak maladěc :D .

d1.8t: prosím mohl by ses podívat do TP, kolik má 325ti psáno u bržděnýho přívěsu? Jsem našel 1,6t - což by bylo fajn.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od jerry »

jarka píše:Jako cítím to hodně podobně, nový auta mi přijdu takový zážitkově plochý.
A jsou si i tak nějak podobná. Úplná hrůza jsou ty uničumáky, které mají identifikovat značku. Hodně teď čtu časopisy a weby o youngtimerech. Ty auta byla už zdálky krásně poznatelná. Do té e46 bych šel, poslední krásný báwo. Pokud koupím další garáž, přikoupím možná nějaký pěkný kousek k miatě :D
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
d1.8t
Letec
Příspěvky: 1438
Registrován: čtv 17 úno 10:38

Re: BMW Divize

Příspěvek od d1.8t »

jarka píše: d1.8t: prosím mohl by ses podívat do TP, kolik má 325ti psáno u bržděnýho přívěsu? Jsem našel 1,6t - což by bylo fajn.
Nemám TP u sebe, ale sedí to. Koumal jsem to už v německým techničáku, protože na autě už tažný bylo z výroby. 1600kg bržděnej, 720kg nebržděnej.
RWD
Uživatelský avatar
d1.8t
Letec
Příspěvky: 1438
Registrován: čtv 17 úno 10:38

Re: BMW Divize

Příspěvek od d1.8t »

M.Z. píše::ymapplause:
Jsem se chtěl chovat jako dospělej, ale neklaplo to.

https://www.dropbox.com/s/n2euok06x1hd7 ... 3.jpg?dl=0
RWD
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od jarka »

Si úplně vzpomínám na moje léta z CTR, když jsme jeli na dovču s prckem :D .

Ad. přívěs: no tomu říkám argument proč jo - daily co zvládne odvézt miatu na ring (a pak tam být rychlejší :) ).
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: BMW Divize

Příspěvek od mattonecz »

Tak sem se toho moc nedozvěděl. Údajně mi neni schopen (spíš ochoten) dát žádnou slevu, jedině fleet, což si zejtra zjistim ve firmě, ale to je jen 3-4%. Jak ty lidi získávaj 20% slevu? :D
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Odpovědět