Politický koutek

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27027
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Akorát ty dohody nejsou doložitelné ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Vana
Letec
Příspěvky: 1064
Registrován: stř 16 úno 15:30

Re: Politický koutek

Příspěvek od Vana »

To nevím, ale poskytnutí peněz Okamurou straně by mělo v jejich účetnictví být zaevidované. Pokud se Okamura domluvil s tehdejšími spolupracovníky v Úsvitu či kde to bylo a později se rozhádali tak celkem chápu že oni pak na něho vytáhli jen ten druhý převod peněz a původní půjčku zatloukli aby z něj udělali hajzla. Takové chování obecně patří k politickému bontónu v našich končinách.

Ale netvrdím že to tak opravdu bylo. Jen cituju co říkal sám Okamura a že mi jeho vysvětlení přijde celkem seriózní, aniž bych jakkoliv chtěl hodnotit jiné jeho kroky na politické scéně.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27027
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Jeho vysvětlení je seriózní a pravdivé asi natolik, jako vysvětlení AB k Čapáku ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Politický koutek

Příspěvek od ctrl_j »

Vana píše:
řidičBOB píše:Okamura neodvede nic. Maximálně stranické peníze na svůj účet.
To, co se děje teď v Evropě není nic překvapivého. Je to evoluce....
Myslím že evoluce není vhodný výraz pro procesy probíhající v dnešní Evropě. Spíše bych to nazval degenerací, úpadkem

A k Okamurovi, nejsem jeho zastánce, ale co jsem slyšel jeho vysvětlení v TV debatě tak mi přišlo docela seriózní. Říkal že vyúčtoval zpět peníze které předtím straně půjčil a vše bylo předem se stranou dohodnuté. Ty máš nějaké jiné informace ?
Bullshit. Okamura nosil do Usvitu faktury za sluzby nehmotneho charakteru, kde nelze overit existence jejich plneni. Na tech fakturach nebylo jeho jmeno, ale dve nejake firmy, jedna sidlila ve vyhorele chate a jednatele bile kone.
Jestli jim on fakturoval neco na sve jmeno, tak je to nejaky jiny pripad s jinymi okolnostmi.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27027
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Přesně tak ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Politický koutek

Příspěvek od ctrl_j »

A presne podle toho jeste zacali selektovat media. Ti kdo na tohle upozornili a temhle kauzam se venovali a chodili za nim s dotazy, tak jsou na blacklistu. Viz ty povolebni staby kdy tam pustili parlamentnilisty a podobnou svoloc a skutecne reportery nechali stat venku.
Okamura dela to stejny co hradni ovcacky pes. Kdyz nedokaze argumentacne vyvratit vecnou zurnalistiku, tak se utoci ad hominem a zneverohodnuje se bud osoba novinare ci celeho media.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
Vana
Letec
Příspěvky: 1064
Registrován: stř 16 úno 15:30

Re: Politický koutek

Příspěvek od Vana »

ctrl_j píše:..Okamura nosil do Usvitu faktury za sluzby nehmotneho charakteru, kde nelze overit existence jejich plneni. Na tech fakturach nebylo jeho jmeno, ale dve nejake firmy, jedna sidlila ve vyhorele chate a jednatele bile kone...
Aha o tomhle případu jsem nevěděl, takže ani nesledoval. Do pozadí tedy nevidím
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27027
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Tak jsem prožil první den a noční život v Mnichově. Opravdu jsem nepotkal jediného čmouda - 0. Líbí se mi dezinformační kampaň ruských švábů, která nedávno proběhla v CZ médiích, že v Německu se už Vánoční trhy nebudou jmenovat Vánoční, že nebudou na centrálních náměstích ozdobené stromy, atd. Včera večer bohoslužba v centru města, strom stojí a na každém plakátu lákají občany na slavnostní zahájení Vánočních trhů. A od 6:00 zvoní kostelní zvony :-)
Takže asi tak.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
blah
Pan Řidič
Příspěvky: 210
Registrován: stř 25 črc 13:11

Re: Politický koutek

Příspěvek od blah »

Jak je to v mnichove nevim, ale pul roku jsem bydlel v Berline, a jsou urcite mista kam bych v noci nesel :-? a nejsou to zrovna lokality na periferii (treba uz pomerne vyhlasena Kottbusser Tor). Takze jako vzdy - vseho s mirou :ymparty:
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Politický koutek

Příspěvek od driver »

Bob: Vím co chceš sdělit. Ale není to tak zcela. To, že některé kruhy zneužívají dezinformace a nafukují je, neznamená, že je vše ok. Znamená to, že jednají nekorektně. Ale problémy s afričany existují. Je pravda, že Mnichov není tak tragický. Ale zkus Stuttgart a stačí i přes den. Zkus nechat odemčené kabrio v centru a jít na oběd s koženým kufříkem sám. Nebo tam nechat manželku v parku s dětmi a jít na pracovní schůzku jen na půl hodiny. Zkus to. ;) Lidi, co tam před 20-10ti lety pracovali, ví, že tam byli vždy přistěhovalci ale nikdy nebyly takové problémy. Nikdy jako teď, dneska to je jako v Bronxu. Nestane se ti nic, když nemáš smůlu. Netrefíš na tlupu co nemá co ztratit někde kde jsou si jistí. Nesmí vidět tvoji RZ, pak ví že braň nemáš, a to přepadnou klidně i boxera, však jich je více. Ale netvrdím, že to tak je všude. Jsou lokality bezpečné a nebezpečné. Ale už to, že centrum Stuttgartu v noci je vyloženě rizikové by před pár lety nikdo nečekal. Kamery tam jsou, ale jak Tě někdo píchne nožem, uteče s kufrem, a přijede za 3minuty hlídka, tak je stejně nechytí a ty bojuješ o život.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Odpovědět