Politický koutek

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Okamura neodvede nic. Maximálně stranické peníze na svůj účet.
To, co se děje teď v Evropě není nic překvapivého. Je to evoluce...stačilo sledovat, co se dělo v USA, kde už fázi demence mají za sebou a teď se plácají s tím, jak z toho ven.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2045
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Politický koutek

Příspěvek od GeneHawkins »

jerry píše:No vidíš, to mně ani nenapadlo. Ale kde bude za 20 let Putin a vůbec co bude? Kolo dějin začíná nabírat obrátky.
Počkej, nech mě počítat... Jo, už to mám! Bude právě počtvrté první období prezidentem!
denis
Pan Řidič
Příspěvky: 244
Registrován: ned 30 čer 17:17

Re: Politický koutek

Příspěvek od denis »

Trochu OT otázka na vás.
Čo robiť s našetrenými GPB? Meniť teraz alebo by sa mohol zlepšiť kurz v nie tak ďalekej budúcnosti (1-2r)?
Súčasný kurz: 1GPB=1,12€, pred 2 rokmi 1,40+.. toho sa už asi nedočkám, že?
Suzuki Swift Sport 1.6 5D ZC32S
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 783
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: Politický koutek

Příspěvek od Spectral »

Podle mě libra v budoucnu půjde nahoru. Buď se Britové poserou a couvnou z Brexitu, na což bude libra reagovat (sice nejspíš krátkodobým, ale prudkým) růstem (a tehdy bude nejlepší doba libru vyměnit), nebo necouvnou, Brexit se zrealizuje a zjistí se, že to Británii nijak neuškodilo a pak libra asi pomaličku bude šplhat zpátky nahoru. Jinými slovy, myslím, že právě teď je libra docela dole, právě vinou nejistoty z budoucího vývoje.
:ar!
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Politický koutek

Příspěvek od ctrl_j »

Myslis ty Brity co uz si stanovili presne datum definitivniho odchodu? A kalkulujes i s rustem CZK?
Kdyz se podivam na ten propad GBP v case, tak 47 % jde na brexit a 53 % ukonceni intervenci CNB.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Politický koutek

Příspěvek od Brus »

No ale tady asi o czk nejde
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Politický koutek

Příspěvek od ctrl_j »

Pta se tady, tak automaticky predikuji CZK.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Politický koutek

Příspěvek od jerry »

řidičBOB píše:Já tedy opravdu nejsem rád, že člověk, co má OP a právo volit, je schopen zvolit do PSP kraturu typu Okanula. Fakt mne fascinuje, že na nacionalistickou strunu lidé skočí žluťákovi, který je vlastně také ekonomický přistěhovalec, protože pro japonce je málo žlutý a ti, jako správní rasisté, jej nechali maximálně prodávat popcorn před tamním kinem. A tady to hovado, kterému nejde o nic jiného než o parlamentní business, bude místopředsedou sněmovny.
Když to řeknu hodně ošklivě, tak já žiji teď a zajímá mne také, jaký bude ještě zbytek mého života. Naše deti se budou muset o sebe postarat sami...stejně, jako to musí dělat moje generace.
Nebudeme rozebírat detailnější fakta, že jeho požadavky o referendu na vystoupení z EU, je jenom plácnutí do vody v době, kdy podpoří Bureše za premiéra, který fondy EU cucá víc než vojín Kefalín... Takže asi tak.
Vůbec jsem nezmiňoval konkrétně Okamuru. Konstatoval jsem pouze, že jsem rád, že většina voličů tj. více než 50% hlasovalo pro strany, které jsou proti stěhování muslimů k nám. Mezi tyto partaje řadím na základě dlouhodobějšího vyjadřování jejich představitelů ANO, ODS, PDS, KSČM a ČSSD. To je věc, která mě ve volbách potěšila. Nijak jsem neřešil jejich program, lídry a další. To nebylo předmětem naší debaty.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Stejně je ten Andrejš borec. Zneužívá své moci k vlastnímu prospěchu za bílého dne a lidi mu tam ve volbách vsunou 30%!
http://forum24.cz/benzinky-patrici-pod- ... ovy-parky/
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Vana
Letec
Příspěvky: 1064
Registrován: stř 16 úno 15:30

Re: Politický koutek

Příspěvek od Vana »

řidičBOB píše:Okamura neodvede nic. Maximálně stranické peníze na svůj účet.
To, co se děje teď v Evropě není nic překvapivého. Je to evoluce....
Myslím že evoluce není vhodný výraz pro procesy probíhající v dnešní Evropě. Spíše bych to nazval degenerací, úpadkem

A k Okamurovi, nejsem jeho zastánce, ale co jsem slyšel jeho vysvětlení v TV debatě tak mi přišlo docela seriózní. Říkal že vyúčtoval zpět peníze které předtím straně půjčil a vše bylo předem se stranou dohodnuté. Ty máš nějaké jiné informace ?
Odpovědět