vw golf variant vs octavia vs insignia vs bmw 3 gt

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
marpie
Autoškolák
Příspěvky: 25
Registrován: pon 30 led 07:59

Re: vw golf variant vs octavia vs insignia vs bmw 3 gt

Příspěvek od marpie »

Jo a ještě zase když ten Golf budeš financovat tak pokud to nezměnili dostaneš kompletní litá zimní kola což je zase bonus navíc. Já mám financování na 2 roky včetně Gap ale tolik za pojistku nedávám- mám ale samozřejmě nižší výchozí cenu. A přeplatek u financování je minimální.
Uživatelský avatar
Shr3k
Mistr volantu
Příspěvky: 763
Registrován: pát 19 srp 11:15

Re: vw golf variant vs octavia vs insignia vs bmw 3 gt

Příspěvek od Shr3k »

Vzhledem k tomu, jaký je budget, bude nejrozumnější Golf. Mám ale dotaz, proč ne 1,5 TSI EVO?
1.5 SIDI v obrovské Insignii a ještě k tomu s automatem by bylo žíznivé trápení, moc velké auto a moc malý motor na automat s měničem. Sám chci koupit Insignii CT, ale s 2.0T.
2022 BMW 540xdT, 2019 Mazda2 1.5 Skyactiv-G A/T
2022 BMW K 1600 B
WWW.MAZDAKLAN.CZ
Eda
Mistr volantu
Příspěvky: 527
Registrován: úte 10 kvě 11:14

Re: vw golf variant vs octavia vs insignia vs bmw 3 gt

Příspěvek od Eda »

Omlouvam se ze se do toho pletu ale byly tu zmineny 2 motory co me zajimaji. Jsou v Oplu problemy i s 1.4 110kw nebo se to tyka jen 92kw verze? Na problemy s 1.5TSI evo je asi jeste brzo, jsou nejaky ohlasy na tento motor v tomto smeru?
M140i
Honda PCX
Civic 1.4i
ex e36 328i
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3227
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: vw golf variant vs octavia vs insignia vs bmw 3 gt

Příspěvek od mattonecz »

V Opelu u obou. Ale nevím jak je to od r. 2017. Teoreticky už by měly být OK.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
jerry
Letec
Příspěvky: 3343
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: vw golf variant vs octavia vs insignia vs bmw 3 gt

Příspěvek od jerry »

blackwhit píše: 1) golf variant - 1.4tsi 7dsg highline - sháníme auto větší než naše (bmw 3er touring E91), protože čekáme rodinu a máme problém s kočárkem - velikost kufru u staré trojky je fakt malá.
Golf je za rozumnou cenu, má dobré financování, je hezky vybavenej, máme s ním dobrou zkušenost (už jsme jednou krátkou verzi 7. generace měli). Co mluví proti němu je, že je to combi, kterému se snažíme vyhnout
Máte 3er touring, což je vlastně kombi. Chcete větší kufr, ale chcete se vyhnout combi. Doteď kombi u báwa nevadilo? Vozit kočárek a hodně cestovat, jak píšeš, tak to combi beru.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět