Detektory policejních radarů

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
VS*
Letec
Příspěvky: 1257
Registrován: stř 23 lis 18:03

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od VS* »

Za mě super.... Mnohem lepší než HD+ s GPS+
Detekce a hlášení GPS bodů stejné jako Protector - stejná radarová anténa, stejná databaze
Jen to má maličký displej který je na magnetu a dá se snadno hned sundat...
Protector má jen tlačítko.
Propojitelnost s ALP mají oba...

https://youtu.be/6_WymmQb1uc
https://youtu.be/SVja2tElAmo
Naposledy upravil(a) VS* dne stř 16 srp 11:16, celkem upraveno 1 x.
PROTECTOR II 950Mcz ALP3: SPOLEHLIVÁ A NEKOMPROMISNÍ OCHRANA
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Bond007 »

super, díky za info
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od oxik »

Jak je to s prenoskou (G1) a vyhřívaným, nikoli IR, sklem ve Fordech?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

No problem, pokud je výhřev pomocí drátů.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od oxik »

jj, drátky ve skle :) Díky
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

jerry píše:Problém tak složitý, že počkám, co vybere Bond a přidám se. Zatím jezdím bez, tak dlouho se chodí se džbánem... Btw, jak je to s AR v cizině? Hodně často jsem v D.
S ohledem na aktuální akční cenu Stinger Card HD, která je nižší než u Genevo Pro M, bych bral spíše Stinger Card HD, který mám i jako předváděčku s 18M zárukou za 37.800 Kč. Ještě levnější je Beltronics s 18M zárukou za 34.895 Kč, ale CZ/SK databáze je tam prakticky nepoužitelná a navíc jej nelze tak jednoduše znefunkčnit a odstranit jako Stinger Card.

Mimochodem, podle informací od dodavatele Genevo PRO a ALP zatím nelze propojit.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

AntiRadary.cz píše:S ohledem na aktuální akční cenu Stinger Card HD, která je nižší než u Genevo Pro M, bych bral spíše Stinger Card HD, který mám i jako předváděčku s 18M zárukou za 37.800 Kč. Ještě levnější je Beltronics s 18M zárukou za 34.895 Kč, ale CZ/SK databáze je tam prakticky nepoužitelná a navíc jej nelze tak jednoduše znefunkčnit a odstranit jako Stinger Card.
=)) =)) =))
Tenhle klaun snad nikdy nezklame...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
VS*
Letec
Příspěvky: 1257
Registrován: stř 23 lis 18:03

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od VS* »

Dneska se mě povedla odlovit OCT3 tak bude přímé porovnání P950Mcz a Genevo Pro M....
Videa večer nebo zítra...

Porovnávat cenu nového s "bazarem" je fakt super...tak to radši zjistit cenu předvaděčky Genevo Pro když už se porovnává s předváděčkou Stinger.
Co se propojitelnost týče...ALP u stingeru nejde a ani nepůjde. U Genevo Pro to půjde...(dost možná už i jde-nezjišťoval jsem protože to nevyužiju)
PROTECTOR II 950Mcz ALP3: SPOLEHLIVÁ A NEKOMPROMISNÍ OCHRANA
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

VS* píše:Porovnávat cenu nového s "bazarem" je fakt super...tak to radši zjistit cenu předvaděčky Genevo Pro když už se porovnává s předváděčkou Stinger.
A kdo porovnává cenu nového s bazarem? Stačí porovnat cenu Genevo PRO M na https://www.genevo.com/cz/genevo-pro/ s aktuální cenou Stinger Card HD na http://www.antiradary.cz/multifunkcni-s ... d/d-70424/ a je vidět, že Stinger Card HD je byť o pár desetikorun, no přece jenom levnější, a tipnu si říct, že MPHD je mnohem citlivější než Genevo HDM+. Navíc odpadá dilema ohledně správné montáže pro ČR vs. SR, montáž je univerzální pro oba případy. Předváděčka byla uveden jenom protože, že pro koho je cena určující, může ušetřit dalších cca 5.000 Kč.
VS* píše:ALP u stingeru nejde a ani nepůjde.
Abyste nebyl překvapen .... ;) U LI už to funguje a pokud bude zájem i o ALP, nevidím v tom větší problém.
VS* píše:U Genevo Pro to půjde...(dost možná už i jde-nezjišťoval jsem protože to nevyužiju)
Já jsem to zjišťoval a nejde ....
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

AntiRadary.cz píše: a je vidět, že Stinger Card HD je byť o pár desetikorun, no přece jenom levnější, a tipnu si říct, že MPHD je mnohem citlivější než Genevo HDM+. Navíc odpadá dilema ohledně správné montáže pro ČR vs. SR, montáž je univerzální pro oba případy.
Jasně, pro člověka, který hodlá utratit 50 000 za antiradar, jsou desetikoruny rozhodující :D
Tipnete si říct...to je opravdu argument! Já si zase tipnu říct, že není. Dokonce si tipnu říct, že univerzální montáž je univerzálně špatná v detekcích jak na Ramer, tak na MRCD - prostě takový kompromis v naladění. Snad mi nebudete oponovat, protože moje tipování má asi stejnou vypovídající hodnotu, jak to vaše :ymhug:
No - s LI to je opravdu výhra! To bych raději jezdil bez ochrany - tak bych měl jistotu, že bych jezdil pomalu a neměl falešný pocit bezpečí.
Ale jako obvykle - neváhal jste využít prostor k reklamě posledních kudů/předváděcího kusu a podobné trapárny.
Jsem si myslel, že Bond je tedy spokojenější zákazník a že není potřeba ho takhle trapně lovit na fóru :ympray:
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět