Volkswagen obecne

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od jerry »

Palec nahoru pokud koncern vykoupí na protiúčet a slevu na novém autě staré diesely. A pak je opravdu sešrotuje. Měl jsem velké obavy, aby ti staří "smraďoši" neskončili na východě, tedy i u nás. Máme dost svých :(
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od driver »

Jaké smraďochy máš na mysli?
Kdo má na západě ve větším měřítku Euro3 a starší naftu? Nikdo, akorát přistěhovalci / nebo třetí auto v rodině, nějaká T5 Caravelle pro jízdy mimo velkoměsta čili dovolené v přírodě a tím to hasne.
A tihle ty auta nenechají sešrotovat, protože buď stejně na nové nemají / nebo mají další dvě nová auta a tohle se jim nevyplatí.
A co se týká zaměření akce, tak seštotovat Golfy5 co stejně reznou s Euro4, tam to bude fungovat, do toho půjdou všichni, když bude šrotovné výhodnější, než výkup na export od turků akorát, že ty motory Euro4 mají stejné skutečné (!) hodnoty, jako dnešní reálné hodnoty Euro6, o papírových nediskutuji.
Takže odpověď na úvodní otázku?
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16360
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od pavproch »

Neska sem staticky na saloně chvílu seděl v novém Leguánu a jako teda jo, ten interiér (a v podstatě i exteriér) je fakt vzhledově pecka!

Čistě platonicky a bez zvláštního zájmu, pouze zvědavost.... žádného nového Leguána nedostane! :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27041
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od řidičBOB »

To jsi tedy opravdu fanatik! Já mám právě u Leguánu největší problém právě s interiérem :-( I pro to jsem kolegy přemlouval na Kardiaqa, kde i přes ten obludný displej, je ten interiér takový...koukatelnější.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16360
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od pavproch »

100 soudruhů, 101 chutí.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
DoubleSix
Pan Řidič
Příspěvky: 435
Registrován: stř 16 úno 16:33

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od DoubleSix »

Mě se tedy interiér Tiguanu líbí více jak ten v Kodiaqu.
retron
Letec
Příspěvky: 1385
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od retron »

mě taky, ikdyž musím uznat, že Kaďák je první slepice, která má intr celkem hezký i povedené sedačky (kombinace alkantara/kůže)
Uživatelský avatar
DoubleSix
Pan Řidič
Příspěvky: 435
Registrován: stř 16 úno 16:33

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od DoubleSix »

Mě se tedy u Škodiaqa nelíbí ty dekorační lišty Waves ve výbavě Style, to je hnus velebnosti.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27041
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od řidičBOB »

retron píše: (kombinace alkantara/kůže)
Což třeba Tiguan neumí...tam je nově místo kůže pouze látka a ta kombinace s Alcantarou, působí hodně lacině...zejména u auta s takovou cenovkou :-(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
TomZ
Pan Řidič
Příspěvky: 215
Registrován: pát 16 pro 11:13

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od TomZ »

To je normalni, ze olej v autorizaku (v ramci preventivni vymeny) je 5-6x drazsi nez na netu? Kdyby to bylo 2x nebo 3x, tak mavnu rukou..
Odpovědět