Za kolik jezdíte s benzínem?

Které palivo je to pravé pro či ono auto?
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27044
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Za kolik jezdíte s benzínem?

Příspěvek od řidičBOB »

Při podobném stylu s GR tam jsem lehce pod 9.
S tím RS je za 10 už vcelku ostrá jízda...u GR je to tak nějak normální dlouhodobá kombinace.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Michal220
Pan Řidič
Příspěvky: 206
Registrován: ned 21 kvě 12:57

Re: Za kolik jezdíte s benzínem?

Příspěvek od Michal220 »

tech 10l jsem taky dal na okresce 2,3 tridy na rychl stupne 2,3,4.Slo by i vic ale stromy kolem silnic a poskakujici nizkoprofil polotereniho asfaltu nedovoloval vyssi ryychlost jak ca 160.(jinak letni prumer mam do 8l a zimni do 7,5l)
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Za kolik jezdíte s benzínem?

Příspěvek od oxik »

Včerejší cesta 460km Focusem 1.6i; Písek - Turnov a zpátky; dálnice 140-160 podle provozu, okresky 110-120 a překvapivě jenom 7,5l podle dotankovani. Dost jsem se toho bál, protože už od 110kmh v autě začíná být neunosny hluk od motoru.. Naštěstí od 130 nahoru to přeruší aero hluk
Přílohy
IMG_4201.JPG
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Za kolik jezdíte s benzínem?

Příspěvek od jerry »

Trasa Šumava-Istrie 660 km, O3 RS, polovina dálnice, polovina státovky, mírně rychlejší "klobouk", průměrná rychlost 87 km/h, spotřeba 7,3 l/100 km.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
PavelNaAutoforum
Autoškolák
Příspěvky: 49
Registrován: sob 06 říj 20:05

Re: Za kolik jezdíte s benzínem?

Příspěvek od PavelNaAutoforum »

Včera z Hodonína do Uh.Hradiště (42km, zhruba 1/2 cesty obcemi) jsem spěchal, Tigoš TSI 2.0 4M celou dobu ve sport-modu, takže lehce přes 8.
Zpátky žádný spěch, tak jsem po dlouhé době zkusil eko-rally, a celkem překvapilo:
Obrázek
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27044
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Za kolik jezdíte s benzínem?

Příspěvek od řidičBOB »

6.1 s 2.0TSI 4m v takové krabici - myslím, že paprovch nebude souhlasit :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1938
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Za kolik jezdíte s benzínem?

Příspěvek od Lachende Bestien »

Pokud máte ověřeno, že se údaje na displayi shodují s realitou, pak smekám před takovými hodnotami důchodcovský klobouk.
BTW prázdné auto jen s řidičem?
S americkým svazem na věčné časy a nikdy jinak!
SS americké - náš vzor!
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3969
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Za kolik jezdíte s benzínem?

Příspěvek od HondaMan »

Asi nemám takový problém s přiznaným kloboukem za 6 jako se "spěchal ve sport-mode" za 8
2.9T RWD
PavelNaAutoforum
Autoškolák
Příspěvky: 49
Registrován: sob 06 říj 20:05

Re: Za kolik jezdíte s benzínem?

Příspěvek od PavelNaAutoforum »

řidičBOB píše:6.1 s 2.0TSI 4m v takové krabici - myslím, že paprovch nebude souhlasit :D
To nevím :) Ale dlouhodobým průměrem se shodujeme, já mám něco přes 10. Nadělá to velký podíl popojížděk po městě nebo dědině.
Lachende Bestien píše:Pokud máte ověřeno, že se údaje na displayi shodují s realitou, pak smekám před takovými hodnotami důchodcovský klobouk. BTW prázdné auto jen s řidičem?
To ověřeno zatím nemám. I jsem si uvědomoval, že postuji PP údaje, a že realita bude pravděpodobně (alespoň co čítávám zkušenosti) o něco horší.
Jel jsem s partnerkou, ale oba jsme malí, takže zatížení cca 125kg.
Vliv mohla mít i hustá doprava, kdy jsem (po cestě zpět) nepředjížděl, a je to po cestě samá dědina a městečko.
HondaMan píše:Asi nemám takový problém s přiznaným kloboukem za 6 jako se "spěchal ve sport-mode" za 8
On ten sportmod zase takový rozdíl neudělá, to mě už několikrát (za těch pár měsíců ježdění s Tg) překvapilo. Mnohem výrazněji s tím zacvičí popojíždky po městě, tam je to pořád 12-15, a je celkem jedno, jaký mod pohonu je nastaven. To "spěchal za 8" znamenalo, že jsem celou trasu 42km jel mezi obcemi cca 120, předjížděl, kdykoliv to šlo, při předjíždění samozřejmě kickdowny. V dědinách 60-70, víc se bojím, ale taky jsem i v dědinách předjižděl, kdekoliv se dalo.

Hodonín-Brno (20km po E55 cca 120kou a 55km po dálnici 150-155 tacho) PP ukazuje 9.1-9.2.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16363
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Za kolik jezdíte s benzínem?

Příspěvek od pavproch »

PavelNaAutoforum píše:Včera z Hodonína do Uh.Hradiště (42km, zhruba 1/2 cesty obcemi) jsem spěchal, Tigoš TSI 2.0 4M celou dobu ve sport-modu, takže lehce přes 8.
opravdu spěchals? :D

dyž spěchám naším leguánem (taky 2.0TSI) tak 16+
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět