Jakou on-board cam?

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou on-board cam?

Příspěvek od řidičBOB »

Mám 698dual ve dvou autech. GPS údaje v záznamu vypnout lze.
BTW: nevím, zda to je jenom u mých kusů (dělají to oba) - obraz je lehce do hněda.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
MadJoe
Řidič začátečník
Příspěvky: 132
Registrován: úte 13 led 09:43

Re: Jakou on-board cam?

Příspěvek od MadJoe »

Je to docela do hněda, zkusím pohledat na netu jestli to dělají všechny kusy, jinak je to na prd.
A když to srovnáš s BlackVue? Vyplatí se připlatit?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou on-board cam?

Příspěvek od řidičBOB »

BlackVue máš dvě varianty (tedy, pokud nejsi trucker) - 470 nebo 650. Ta 650 má navíc akorát wi-fi, což není důležitá fce a dá se bez ní žít v pohodě. Co je ovšem podstatnější, má v sobě již GPS (470 volitelně jako externí) - tedy podstatnější jak pro koho :-)
Jde o to, že u 470tky je jeden kabel navíc a když pak chceš vyndat kartu, je to méně praktické...ale nic tragického to není.
Co se týče obrazu, tak ten je OK. Zadní kamera ale umí pouze 720p; 698 zadní umí 1080p. U mne je to ale jedno, protože vyhřívání je tak natěsno, že to stejně chytá drátek a tudíž je obraz lehce mázlý.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Jakou on-board cam?

Příspěvek od jerry »

Koupil jsem ještě jednu MINI 0807 a chci ji připojit skrytým napájením. Máte někdo zkušenost s připojením v O3 RS? Předpokládám, že to povedu k vyklápěcí schránce vlevo od volantu, za kterou jsou pojistky. Na kterou pojistku to připojit, aby to vyplo při vypnutí zapalování?
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou on-board cam?

Příspěvek od řidičBOB »

třeba na světla...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Jakou on-board cam?

Příspěvek od jerry »

Dík, vyzkouším.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Jakou on-board cam?

Příspěvek od jerry »

Po vyndání vyklápěcí schránky vlevo od volantu jsem se dostal k pojistkám. Ale jak se dostat k zadní straně pojistkového panelu? Je tam nějaký fígl na vyndání celého panelu? Nechci to nějak pojebat silou.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou on-board cam?

Příspěvek od řidičBOB »

Tak to tam napoj redukcí...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Jakou on-board cam?

Příspěvek od jerry »

Nepochopil jsem. Na konci skrytého napájení je kablík s očkem a druhý bez očka, předpokládám napájení a kostra. Jakou redukci použít a kam ji připojit? Dík.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
martinecko
Pan Řidič
Příspěvky: 284
Registrován: pon 09 úno 13:42

Re: Jakou on-board cam?

Příspěvek od martinecko »

ocko je zem (kostra) to upevni o karoseriu, niekde blizko poistkovej skrine asi bude nejaky bod kde sa zbiehaju tieto kable. na ten druhy (napajanie/faza) potrebujes nieco taketo https://i.ebayimg.com/images/g/tUIAAMXQ ... s-l300.jpg
Odpovědět