Mazda MX5 (Miata)

Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Toyota ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Mazda MX5 (Miata)

Příspěvek od jarka »

MadJoe píše:Za chvíli bude doma, jsem zvědav jak dlouho vydrží než budu chtít BBR 200 :-D
Turbo a podobné "kraviny" neee... už tak ty převodovky u ND nestojí za moc s výdrží...
Supa, tak to gratuluju. Mě se líbí i ty nižší úpravy, kdy z toho motoru vlastně jen shodí euro deku. S touhle váhou bude každých 20koní hodně znát. Ale těch 40 koní s otevřeným výfukem musí být tak akorát :ymdevil: .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
metaljohn
Mistr volantu
Příspěvky: 553
Registrován: stř 16 úno 17:05
Bydliště: Svitavy/M. Boleslav

Re: Mazda MX5 (Miata)

Příspěvek od metaljohn »

Tak Anniversary je doma :ymhug: Včera jsem se stal nadšeným majitelem a vyzkoušel si za jedinej den vrtění zadkem na mokrým Ještědu, ovladatelnost an suchu i těsnění střechy při něčem, čemu by se mělo říkat déšť, ale byla to spíš sprcha :D Vynálezci samosvoru bych dal nobelovku, jsem z něho strašně nadšenej!! A vůbec z celé ovladatelnosti auta i z toho, jak se to skládá do zatáček i na špatných 6 let starých šlupkách. No prostě paráda :x
MX-5 NB 10th AE, ex BMW E46 323i
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Mazda MX5 (Miata)

Příspěvek od Stepan »

:-bd
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Mazda MX5 (Miata)

Příspěvek od jarka »

No super, tak ať slouží. Radost ani nepřeju, páč to auto nic jinýho neumí :) . Jsem tam byl včera taky, jen v trochu jinou hodinu ;) (8krát :x ). http://www.youtube.com/watch?v=T4QNxaPn3dM (nevýhoda toho auta je, že jak je malý tak není kam dát kameru - budu na tom muset ještě zapracovat).
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Mazda MX5 (Miata)

Příspěvek od Snowman000 »

Gratulace Metaljohne! :ymhug:

Ja aktualne riesim jeden mensi problem :ymblushing:
Obrázek
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Mazda MX5 (Miata)

Příspěvek od jarka »

Po nějakých 15letech provozu na to má pomalu nárok, bych tam dal nový. Je to sice za 3,5k kus, ale asi bych z toho neměl dobrý pocit jezdit jen na repasovaným...
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Mazda MX5 (Miata)

Příspěvek od Snowman000 »

Uvidime, musim zistit co chcu za ramena v Mazde...ale asi skoncim s tymto...
http://www.mx5parts.co.uk/front-upper-b ... -4099.html

EDIT: Tak je aj lacnejsia varianta...
https://www.comco.sk/zvisly-nosny-cap-s ... 402706#use

Pripadne cele rameno...
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Mazda MX5 (Miata)

Příspěvek od jarka »

Včera jsem byl jezdit v Mostě zavzpomínat na okruhy a bylo to fajné. Jsem tam byl asi jedinej s výkonem pod 200ps, ale nakonec to zas tak špatný nebylo (takovýhle obsazení nepamatuju, dost 911, M-ka, GTR, atd.). I přes to, že gumy nejsou žádný lepidla, tak bylo hodně znát jaká je to lodička (ale neskutečná zábava). Jediný mínus, že mě nepustili jezdit se střechou dole, tak jsem se tam musel pařit.
Nejlepší kolo: https://www.youtube.com/watch?v=XrFfH7MVEkA.
Přetahovaná s 911 :) : https://www.youtube.com/watch?v=mGVj0pq-UqM (naštěstí se mu nic nestalo).

Jako prdel neskutečná, tak se omlouvám za to chechtání. I když to z videí nevypadá, tak prakticky v každý zatáčce to šlo lehce bokem. No a zase brouk v hlavě, dát tomu tlumiče, stabíky, silentbloky a semi a je z toho mrška co tam se 140 koníkama dokáže potrápit kde co. Ještě musím pochválit přední Hawk HP plus - i s malýma brzdama bez známek vadnutí.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Mazda MX5 (Miata)

Příspěvek od Vrooom »

Do Mostu si musim nekdy zajet, zda se to jako o dost zajimavejsi trat nez v Brne.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Mazda MX5 (Miata)

Příspěvek od M.Z. »

jarka píše: No a zase brouk v hlavě, dát tomu tlumiče, stabíky, silentbloky a semi a je z toho mrška co tam se 140 koníkama dokáže potrápit kde co. Ještě musím pochválit přední Hawk HP plus - i s malýma brzdama bez známek vadnutí.

To určitě udělej.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Odpovědět